Jste kuřák nebo nekuřák? (20.9.07 - nové hlasování)

A také další zlozvyky; povolit nebo zakázat

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Jsem ...
Kuřák, který bere ohledy na nekuřáky 39 %  21%  [ 39 ]
Kuřák, který nebere ohledy na nekuřáky 9 %  4%  [ 9 ]
Nekuřák, který nikdy nekouřil 58 %  31%  [ 58 ]
Nekuřák, který vyzkoušel kouřit 57 %  31%  [ 57 ]
Nekuřák, který se odnaučil kouřit 19 %  10%  [ 19 ]
Celkem hlasů : 182

Odeslat příspěvekod jezek 4. 6. 2007 08:15

Kuřák L&M blue.Ale na druhou stranu souhlasím s madelaine.nemám rád lidi,kteří
fajčia na zastávkach, vo výťahoch a pri vchodoch verejných budov, či nemocnícm/quote]
.A nejvíc ze všeho nenávidím ráno lidi,kteří naběhnou do tramvaje a ještě si dají ve dveřích toho posledního šluka.To je na poblití.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Přeborník

Odeslat příspěvekod MarkFX 4. 6. 2007 15:15

tyjo dneska sem jel z Ostravy vlakem EC a seděl jsem nejspíš v kuřáckém kupé s jedním postarším ruským párem. Pán měl celou dobu nachystanou krabičku a pak odešel kouřit na chodbu až ke dveřím...

Tímto mu chci poděkovat za neočekávanou a z mojí starny nepochopitelnou ohleduplnost, když sem si knim sedal netušil sem že to je kuřácky vagon a pak bych dobrovolně odešel kdyby si tam zapálili... Ale nemusel jsem 8)
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod Chemist 6. 6. 2007 07:59

jezek píše:Kuřák L&M blue.e/quote]

Asi tak ;)
Nikdy jsem nekouřil někde v nemocnici, nebo nedejbože před školou (s tím, že zvoní a naposledy natahuju šluka) nebo těsně před prací, vždycky raději počkám do odpoledne. Na druhou stranu jsou nekuřáci, kteří odsuzují kuřáky, kde se jen dá. Zrovna včera jsem po přijímačkách vyšel s rozklepanýma nohama ven před školu a tam na schodech FF seděla jedna holka a vyhulovala, psala test se mnou (vlastně seděla za mnou) a nějaká paní jí sprdla (starší paní). Což jsem nepochopil, na jednu stranu kouření je nepříjemné těm druhým, nikdo ti zakázat kouřit venku před barákem nedokáže. A ještě tě pak urážet.
LMka vedou ;) víc ale chutnaly, když stály ještě 49 Kč :)
"Dovedeš jezdit bez sedla, pane?"
"Dnes v noci třeba i bez koně..."
Chemist
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jezek 6. 6. 2007 08:10

Chemist píše:LMka vedou ;) víc ale chutnaly, když stály ještě 49 Kč :):/quote]

A ještě víc,když stály 21.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
jezek
Přeborník

Odeslat příspěvekod Chemist 6. 6. 2007 08:13

Hehe, pane, mně je devatenáct. Pamatuju si rok zpátky, kdy jsem je začal kupovat. ;)
Chemist
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jezek 6. 6. 2007 08:24

No jo,já kouřím skoro 15 let.Pamatuju kusovky za 50h a ty drahé za kačku.
jezek
Přeborník

Odeslat příspěvekod Chemist 6. 6. 2007 08:28

:shock:
Chjo, proč jsem se narodil tak pozdě :? Kusovka za padesátník :shock: Nejlevnější jsem vždycky kupoval za 2,50 :(
Chemist
Návštěvník

Odeslat příspěvekod zajíček 7. 6. 2007 19:16

no tak já nekouřim,jelikož sem sportovec no..a plyce si kazit nechci..jednou sem to však zkusil..a začla se mi po chvilce hodně motat hlava :lol: takže ja ne!
zajíček
Návštěvník

Odeslat příspěvekod polda 7. 6. 2007 20:19

zajíček:jako sportovec bys měl vědět,při vůli a snaze se podaří překonat odpor těla.
pro mladší: za našich časů neexistovalo aby položená cigareta sama odhořela jak to vidím dnes.Normálně zhasla - aspoň vidíte jaký sraczky v rámci výdělku dneska vyráběj ale ono to i s pivem je to to samý.
polda
Nadšenec

Odeslat příspěvekod mr.paulie 7. 6. 2007 21:37

Nedávno jsem si koupil gauloises brunes bez filtru, no řekl bych, zase jedny cigára ve kterých není sláma ale tabák.
I don't think, I drink.

Všechno, na čem funguju podléhá spotřební dani. Alkohol, tabák, benzín.

O1 2.0 MPI 4x4 - 13,2 l/100km
mr.paulie
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Slonik 14. 6. 2007 19:38

Jsem přestávavající kuřák. První týden dní pomohla nemoc a teď se snažím jí využít k tomu, abych přestal úplně. Zatím se držím asi tři týdny a docela to jde. Peníze, které bych jinak utratil v tomto období za cigarety jsem investoval do tiskárny na potisk cédéček. Kouřil jsem Gauloises Blondes, cca. 40-80 denně.

Mimochodem, docela i pomáhá představit si, co si budu moci dovolit s náhlým "čistým příjmem" navíc (3 x 65,-x 365 = 71.175,- za rok při mé průměrné spotřebě a dnešních cenách).
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert

Odeslat příspěvekod Dragonnx 15. 6. 2007 09:12

aquarkko píše:Dragonnx: fuj, mentolky, to je jak hulit žvejkačky :mrgreen:-/quote]

:lol: Mě to chutná :lol: .
Neopunk & Emo = my music love
Dragonnx
Návštěvník

Odeslat příspěvekod marty.ms 25. 6. 2007 15:05

jsem s tím v únoru seknul, nabral 10 kilo, občas mám docela velkou chuť ale i vůli nezačít. Ale že bych zaznamenal nějaký přebytek peněz, zatím ne e :lol: uvidíme za rok
marty.ms
Čtenář

Odeslat příspěvekod Slonik 25. 6. 2007 15:34

marty.ms: tak to je tím, že jsi ušetřené peníze utratil za jídlo :-D
Já si každý den odkládám stranou dvoukilo, které by jinak padlo na cíga a když si chci něco koupit, tak si to koupím z těchhle nastřánaných peněz. Koncem týdne to budou boty na běhání - to abych netloustnul ještě víc :mrgreen:
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert

Odeslat příspěvekod michee 25. 6. 2007 17:09

Bývala jsem občasný kuřačka, ale minulý týden jsem to zabalila na dobro (doufám, že už to tak zůstane- ačkoliv v sobotu máme mega akci, tak jen doufám, že tam někdo nedotáhne cigára, pak totiž neodolám :)
Kick the baboon....
michee
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka