Účinek marihuany

A také další zlozvyky; povolit nebo zakázat

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Kirkwood 7. 1. 2009 16:40

suk: tak v jedné hospodě u nás je tohle jen snem.. Ale v té druhé je to přesně tak ;-) A když sedíme u stolu a výčepní vidí, že už dopijíme, tak přifrčí s dalším kouskem :mrgreen: pak se jde domů jedna báseň :-D
Kirkwood
Přeborník

Odeslat příspěvekod Slonik 7. 1. 2009 17:52

Tak třeba mě tohle vadí. Já jsem radši, když se mě zeptají. ;-)
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert

Odeslat příspěvekod Kirkwood 7. 1. 2009 18:41

Tak když se po určitém kousku zeptá, jestli ještě, tak to beru.. Chodila jsem do hospody, kde se mi to nelíbilo.. Pivo čepoval chlap a vysloveně chtěl, abychom byly opilé.. Takže jednou jsem to "nechtěné" pivo vzala a vylila mu ho do dřezu :-D
Kirkwood
Přeborník

Odeslat příspěvekod suk 7. 1. 2009 20:03

Kirk: ale ne, ja to myslel jako tak, ze jsem byl lehce zfouklej, prisel barman ke stolu, ja si objednal pivo a jak jsem mel zasek, tak nez jsem se otocil zpatky, uz tam bylo dalsi...
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod Slonik 8. 1. 2009 09:04

kirk: a zaplatila jsi ho? ;-)
Slonik
Expert

Odeslat příspěvekod Kirkwood 8. 1. 2009 14:19

Slonik: ne. Řekla jsem mu, že jsem ho nechtěla a že ho odmítám i platit.. Protože tohle mi udělal už víckrát a já mu jen řekla slovně, ať se mne po určitém pivě zeptá, jestli chci ještě. Nikdy to neudělal, tak jsem mu to vyložila takhle ;-)
Kirkwood
Přeborník

Odeslat příspěvekod Slonik 8. 1. 2009 14:22

Dost dobrý ... Já bych takhle drsnej asi nebyl. Nejspíš bych ho mu ho přinesl k pípě a postavil na výčep s tím, že si u stolu, kde sedím nejspíš něco odložil :D

S váma v hospě musí bejt docela sranda. Někdy musíme zajít na pifko :idea:
Slonik
Expert

Odeslat příspěvekod Kirkwood 8. 1. 2009 15:17

Slonik: to bylo v Sokolově ;-) ale na Březový je taky sranda, hlavně s místními dětmi, kteří si myslí, že patří do Vinárny (Klub mladých) a tak tam chodí a obsazují stoly a židle u baru.. V jedné hospodě je zase drsná výčepní, když přijdu do hospody a přítel už tam je, tak zahlásí na celou hospodu "Bacha kontrola!" a dobře se s ní dá pokecat.

Jj, musíme ;-)
Kirkwood
Přeborník

Odeslat příspěvekod MarkFX 8. 1. 2009 17:39

já bych taky zašel svama na pivko, ale beztak jste na druhé straně republiky... :hm :|
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod Kirkwood 8. 1. 2009 19:16

MarkFX: tak budeme pít přes webku :mrgreen:
Kirkwood
Přeborník

Odeslat příspěvekod Slonik 9. 1. 2009 14:08

Tak mě ještě napadlo - ono se u vás smí hulit v hospodě? Tady máme hospody, kde se nesmí ani balit natožpak hulit a někdy jsou dokonce nervózní i z toho, když lidi choděj před hospodu.

Mě je to teda docela fuk, ale zajímalo by mě to ;-)
Slonik
Expert

Odeslat příspěvekod Kirkwood 9. 1. 2009 15:57

Slonik: v Sokolově to dovolí, ale až někdy kolem půlnoci a nebo pokud je v hospodě koncík.. a na Březový se nesmí hulit, jen Ti to dovolí ubalit ;-)
Kirkwood
Přeborník

Odeslat příspěvekod strny88 10. 1. 2009 18:12

ja v hospodě, drtím, balím i hulím, kdykoliv několikrát za večer, nikomu to nevadí :D
strny88
Návštěvník

Odeslat příspěvekod strny88 11. 2. 2009 22:13

dva týdny jsem čistý, nádhera:) je to krásné, a věřím že to bude čím dál lepší :)
strny88
Návštěvník

Odeslat příspěvekod GreenHigher 19. 2. 2009 21:59

hej to je husta stranka,konecne naka komunita na netu kde člověk muže napsat pocity ve stavu někde vejš než normálně...i když teda některý zprávy mě dostávaj do boje o močovej měchýř ptz tu občas chčiju smíchy...souhlasim se všema že hulení zavisi na modelu a partě se kterou hulíš..ale jinak osobáčky jsou jedna z nejlepších věcech na tom,Moc vychutnant si ten stav do posledniho doušku pustit si muziku a pozorovat okoli..i když koukani neni spatny ale jeste lepsi je ho napodobovat treba videli jste Road to Whitecastle?Harold a kumar?aneb zahulime uvidime 1 nebo 2 ale jednička je proste nejlepsi..a zažít to jako oni třeba jen jen pres celou prahu do mekáče a platit v drobakach kde se poradne nazrat..nebo jak v samotářích si lehnout doprostred najezdu na nuselák to je nejvetsi vymaz..nebo se zkouřit a jit do kina proste je toho hodně co lze zažít..a pocitování smyslu při tvorbě něčeho?at hudba kresleni sport...proste to je nejvetsi pohoda..
GreenHigher
Čtenář

Předchozí stránkaDalší stránka