Účinek marihuany

A také další zlozvyky; povolit nebo zakázat

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Negat 25. 2. 2009 14:32

strny88---->tak to si fandíš.2týdny to ti nežeru..možná 2 dny:)
Já si myslím že je přirozené když si v hospodě ubalíš, ale asi to nesmí být hospoda typu restaurace imperial:)
---------------------------------------------------------------------------------------
Už se těším až zas budu chlastat v Praze
Negat
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod k.ro 25. 2. 2009 15:33

šak tune.lar nehulí on už jenom chlastááá:D
________________________________________ooXXoo________________________________________________________________________________
proč odcházet když jste ještě ani nepřišli :-)
k.ro
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod k.ro 25. 2. 2009 15:36

GreenHigher píše:hej to je husta stranka,konecne naka komunita na netu kde člověk muže napsat pocity ve stavu někde vejš než normálně...i když teda některý zprávy mě dostávaj do boje o močovej měchýř ptz tu občas chčiju smíchy...souhlasim se všema že hulení zavisi na modelu a partě se kterou hulíš..ale jinak osobáčky jsou jedna z nejlepších věcech na tom,Moc vychutnant si ten stav do posledniho doušku pustit si muziku a pozorovat okoli..i když koukani neni spatny ale jeste lepsi je ho napodobovat treba videli jste Road to Whitecastle?Harold a kumar?aneb zahulime uvidime 1 nebo 2 ale jednička je proste nejlepsi..a zažít to jako oni třeba jen jen pres celou prahu do mekáče a platit v drobakach kde se poradne nazrat..nebo jak v samotářích si lehnout doprostred najezdu na nuselák to je nejvetsi vymaz..nebo se zkouřit a jit do kina proste je toho hodně co lze zažít..a pocitování smyslu při tvorbě něčeho?at hudba kresleni sport...proste to je nejvetsi pohoda..


nic proti napodobování ale když zahulím většinou se stanou nějaké psycha samy ani nemusím nic napodobovat ;-)
________________________________________ooXXoo________________________________________________________________________________
proč odcházet když jste ještě ani nepřišli :-)
k.ro
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod strny88 26. 3. 2009 09:12

přesně tak, vono zfilmovat ty naše psycha tak to vidím na nějakej bestseller :D
Siemens M50, CX65, Nokia 3510i, Samsung E720, Motorola E398, L7, Razr V3, Rizr Z3, Sagem MY Z-55, LG Shine, Nokia N82, Sony Ericsson w810i, Motorola Ming, Samsung Galaxy Spica, Motorola DEFY, ATRIX, X, X+1, X Style, X4, Z3 PLAY, LG G8s, Google Pixel5
strny88
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod k.ro 15. 4. 2009 22:18

Dneska sem si dal po dlouhé době jonita z(tráva s javanesem) a musím říct že účinky byly více než uspokojivé nezbývá než doporučit :D
________________________________________ooXXoo________________________________________________________________________________
proč odcházet když jste ještě ani nepřišli :-)
k.ro
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 16. 4. 2009 06:22

Mě to třeba osobně vadí, pokud někdo v hospodě ubalí a pak hulí. V hospodě se má chlastat a ne balit nějaké špeky.
anonymni

Odeslat příspěvekod MarkFX 16. 4. 2009 15:48

mě to v hospodě ani nevadí, kdežto cigarety jo..
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 16. 4. 2009 16:59

V mém případě záleží na aktuálním rozpoložení. Ale zahuluená hospoda mi vadí docela dost.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod strny88 16. 4. 2009 17:34

vidím velký rozdíl mezi zahulenou a mezi zakouřenou hospodou!!! pozor nato :-)
Siemens M50, CX65, Nokia 3510i, Samsung E720, Motorola E398, L7, Razr V3, Rizr Z3, Sagem MY Z-55, LG Shine, Nokia N82, Sony Ericsson w810i, Motorola Ming, Samsung Galaxy Spica, Motorola DEFY, ATRIX, X, X+1, X Style, X4, Z3 PLAY, LG G8s, Google Pixel5
strny88
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 16. 4. 2009 18:08

no však... Zakouřeno v hospoda je hnus smradlavý nedýchatelný, zahulená je o něco lepší, aspon to má nějaký odér..
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 16. 4. 2009 20:00

Nemam rad ani jedno, i kdyz zahuleno(jakoze maru) v hospode jsem asi snad jeste ani nezazil... ale nemusel bych ani jedno. Kdyz budu chtit hulit, dam si brko. Kdyz budu chtit cigo, dam si cigo. Kdyz chcu pivo, dam si pivo. Ale aby mi nekdo foukal pod nos nebo po me lil pivo kdyz nechci, to ne:)
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 12. 5. 2009 09:27

No nwm, asi zůstanu u chlastu :D
anonymni

Odeslat příspěvekod Slonik 12. 5. 2009 09:45

No já asi taky. Za pár dní oslavím druhé výročí bez cigaret. Trávu jsem neměl ještě déle. A protože je to oslava, tak si zajdu na dobrou Tequilu nebo na vínko a nebo to nějak skloubím. Kdybych investoval částku, kterou jsem před dvěma lety utratil týdně za cigára a chtěl jí propít v nějakých slušnějších panácích - dejme tomu za 150,-, tak bych mohl mít vážné potíže s dojitím domů. :D
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 12. 5. 2009 09:55

Ono jako jo, není to špatný, člověk se směje je sranda, ale dojezd je hroznej a hlavně, sem měl pocit, že všichni proti mě něco mají :D A taky se mi zdálo, že všechno trvá věčnost :D
anonymni

Odeslat příspěvekod Slonik 12. 5. 2009 09:59

Hehe, já si pamatuju, jak jsme kdysi ve třech zhulili brčko připravené původně pro šest. Přišel jsem do kanceláře, zavolal jednomu kamarádovi, který chtěl s něčím pomoct (najít v IDOS vlakové spojení). Asi 20 minut jsme se bavili o všem možném, já pak vypnul počítač a nějak jsem se s ním loučil. On se připomněl, takže jsem mu řekl, že musím zapnout počítač ... zapnu a v tom okamžiku jsem zapomněl heslo do setupu :D. A tak podobně :-)

Jo a taky jsme propadali kolektivním záchvatům smíchu při vyslovení jména "bratři Karamazovi" a nebo Uhříněves. Proč, to opravdu nejsem schopen racionálně zdůvodnit ;-)
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků