Účinek marihuany

A také další zlozvyky; povolit nebo zakázat

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod spam_Perla3393 30. 1. 2006 16:56

vratu píše: jsem si dal skérku a to už jsem cejtil.l/quote]


"cejtil."? "cejtil."???
spam_Perla3393
Čtenář

Odeslat příspěvekod Estelle 2. 2. 2006 17:36

joo tohle presne se mi taky stalo, to sem hulila podruhy v zivote a byla sem z toho doost vyklepana. Dokonce sem mela pocit ze me neposloucha telo, nemohla sem otevrit dvere, vytahnout mobil z kapsy atd. Dokonce sem byla v takovym chaosu ze sem nekde v hospe vlezla do kuchyne a nekomu tam vychlastala pivo. Od te doby tam radsi nechodim :nenapadne :lol: To huleni byla lampa, fakt silny. Tenkrat to byl fakt mazec. Chtela sem uz z toho vypadnout, dostat se do normalu. Ze zacatku to bylo zhruba po 5 minutach, pak se ty useky prodlužovaly a ještě druhej den se mi to občas stalo. Ted se mi to taky semtam stane, ale uz si to uzivam, zkousim novy veci, co se jeste da delat.
Uplne nejvetsi haluz kdyz sem zhulena je pustit si naky poradny reggae a lehnout a LITAT. Jo uz sem parkrat vazne letela, nad takovou barevnou krajinou, nakej potok, kopec a dokonce na me mavaly kravy :hm :lol:
Dost casto je vsechno kolem me strasne zrychleny. Lidi, dej, proste nestiham a jenom koukam. A nejhorsi je kombinovat huleni s chlastem, po jedny takovy parbe sem spala do rana v hospode na hajzlu :lol: :lol: :lol:
Estelle

Odeslat příspěvekod Weslo 16. 6. 2006 18:49

no já byl maximálně pozornej a veškeré mé smysly se zostřili k nepoznání..dokázal jsem hodiny poslochat hudbu a vnímat každý tón až do konce...hulení je dobrý(kouřím asi 8 let)ale jenom pro ty co už mají tzv.zralou osobnost..například přítelkyně je labilní a marihuana jí dobře nedělá...je to posvátná kytka ne nadarmo nazývaná vlasy šivovy...nedá se to naprosto srovnávat s chlastem který z tebe udělá během několika týdnů frustrovanou nervózní trosku...doporučuju vyzkoušet a pravidelně užívat alespoň několik měsíců....potom toho člověk většinou nechá dobrovolně nebo drasticky omezí konzumaci...je to prostě jedna z mála látek které se dnes dají bez problémů užívat v rámci vyrovnávání se s okolím a k regulaci duševního zdraví..dočasně...
Weslo RepRezent® vegetarián a odpůrce týrání zvířat ©
Weslo
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cassper23 28. 1. 2007 00:57

Davam prednost klasickemu huleni ze stovkovich papirku :hm a pocity? no sem hladovej po ni, vysmatej jen s nekym a desne pomalej :D
cassper23
Čtenář

Odeslat příspěvekod suk 30. 1. 2007 21:29

prilis casto to nehulim jako ze skoro vubec... ale naposled jsem byl chvili vytlemenej a pak behem baleni dalsiho brka mi porad utikaly nuzky a papirky(neutikali, oni mi je ostatni schovali :D )... extremni zaseky, objednal jsem si pivo a uz vedle me lezelo.... a nebyla mi vubec zima
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod andels 30. 1. 2007 21:52

Naposledy pred 5-ti dny, jak nekteri adepti pisou, ze huleni je dobry, tak s tim ostre nesouhlasim (nevim jak ostatni), pac u me to ma nepredvidatelny nasledky, jednou se citim vysmatej, jednou mam stres a po druhe mam telesny potize. Takze sem si uvedomil, ze to vlastne k nicemu dobry neni, nepomoha mi to z zadny tezky situaci, spis je to jen na zkousku, co jaka latka dela a jak pusobi
andels
Nadšenec

Odeslat příspěvekod mOus3fr0mh0us3 30. 1. 2007 23:02

Me to vetsinou nic moc neudela... Akorat teda jednou sem se z toho poblil :)
mousefromhouse v1.2
mOus3fr0mh0us3
Nadšenec

Odeslat příspěvekod anonymni 17. 1. 2008 23:15

No já jsem marijánku poprvé zkusil tak před rokem a od tý doby jsem už pár špeků měl - nejsem pravidelným kuřákem mám na to své tvrdé názory ale proč si někdy nezahulit... A stav je to pro mně takový ze začátku silný nabuzení,pak jako by se zastavil skoro čas a honí se mi hlavou úplně geniální myšlenky. Hudbu vnímám uplně skvěle a prožívám různé stavy od strachu po pocit štěstí. Také vnímám lépe detaily kterých bych si nikdy nevšiml. Všechno je najednou strašně vtipný,dá se to ale udržet a nesmát se ale to pak skončím se zásekem přemýšlející - ale někdy stačí malej podnět jako třeba nůž a brečím smíchy třeba 5 minut z nože,a když osoba co se mnou hulila s tím nožem ještě něco udělá tak třeba i dýl oba v křečích smíchu a pocitů radosti a štěstí. No je to fajn :) když je dobrá tak je dojezd slabý,spíš trochu únava co se dá přebít a když je to nějaká "kamarádova ganja ze zahrady co po roce nechce" tak je to dojezd na celej večer a je to spíš nepříjemný. Takový brko spíš uspí...

// ještě jsem chtěl dodat - hodně záleží CO se hulí a s KÝM se hulí. Je potřeba aby se sešla dobrá parta například na nějaké akci,Silvestr atd a v klidu si dali něco hodně kvalitního. Když je to ***** tak se akorát vyžere lednička a jde se spát nebo všichni skončí znudění u bedny s občasným neopodstatnitelným záchvatem smíchu...
anonymni

Odeslat příspěvekod Kirkwood 18. 1. 2008 10:24

Skijumper: jj, ty záchvaty smíchu jsou až nebezpečný :D to jednou jsme se zhulení dívali na televizi a zrovna dávali dokument o žabičkách jak se rozmnožovali a kámoš měl k tomu hlášky a asi tak 10 min jsme se chlámali :) no a jednou jsme přišli s přítelem domů zhulení a já nalévala pití do skleničky a přelila sem ji a než abych to utřela, tak jsem se tomu strašně smála.
Kirkwood
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 18. 1. 2008 15:28

No my jsme zase na jedný akci nejmenovaný koukali zhulený na Mexickou telenovelu a já jsem se tak strašně smál a brečel že mně museli kluci odtáhnout pryč protože jsem je všechny přeřvával a to jsme byli všichni :mrgreen: . Je to super... Vždycky jenom ARMANDO CHOZE NEPRIJEL a pak ty pohledy vášnivý :lol:
anonymni

Odeslat příspěvekod MarkFX 18. 1. 2008 16:29

Skijumper: uplně dokonale jsi to popsal, a dokonce všechno, i že záleží Co a s Kým... :tleskani:

Třeba takovy filmek Rrrrrrrrr je na tuhle situaci parádní, ale samozřejmě že záchvaty smíchu prostě přijdou na všem.. :D
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 18. 1. 2008 16:35

MarkFX píše:Skijumper: uplně dokonale jsi to popsal, a dokonce všechno, i že záleží Co a s Kým... :tleskani:

Třeba takovy filmek Rrrrrrrrr je na tuhle situaci parádní, ale samozřejmě že záchvaty smíchu prostě přijdou na všem.. :Da/quote]


No mám už nějaké ty zkušenosti za sebou,na sobě jsem zkoušel jenom párkrát ale spoustu mých známých kouří hodně pravidelně. Je to docela zábava ale mám strach právě z negativních účinků a proto nekouřím pravidelně. Vidím to na některých lidech že to skutečně s mozkem něco dělá a i na sobě po špeku cítím tak 2 - 3 dny domatenost,doblblost a tak. Ale pravda záleží kdo to kouří hlava od hlavy protože jsou lidi kteří se v tom stavu neumí absolutně ovládat,někdo z toho má silné deprese - jednou se nám někdo sesypal,někomu to zase vůbec nic nedělá a nechápe proč se všichni tlemí. Každopádně na mně to účinkuje víc než dost a hodně pozitivně,špatnou náladu mám leda z něčoho hooodně špatnýho v dojezdu. Ale nemůžu zase tolik soudit,nemám takové zkušenosti
anonymni

Odeslat příspěvekod Kirkwood 18. 1. 2008 16:41

Skijumper: horší je to v jídle, protože účinek pociťuju až další den.. (nevím, jak je to u ostatních :) ) ale teď už nehulím, protože se potřebuji učit na maturitu a vždy jsem po špeku zmatená, nechce se mi učit atd.. např. pro zpříjemnění milostných chvil je to bomba :oops: :)
Kirkwood
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 18. 1. 2008 17:09

Skijumper píše:mám strach právě z negativních účinků a proto nekouřím pravidelněr/quote]

právě tím pravidelným kouřením " poznáš" ne??

Já sem z počátku míval vždycky hrozně blbé stavy, že si někdo ublíží atd.. a proto sem nechtěl a dával si málokdy... Ale ted už je to vpohodě, sice předtim mam vždycky obavu že to na mě zase přijde ale už se to dlouho nestalo, takže paráda...

Ono hlavně je důležitý byt v partě lidí a prostě dělat něco akčního at je sranda :) Být sám a jit spat to je nejhorši co může byt, nejde mi zaboha usnout a ja musím přemýšlet!!! A proto na mě doléhají ty blbé stavy.. Ve skupině lidí na to prostě není čas, všichni se bavíme, je sranda a chlámem se :)

Kirkwood: Já na učení taky nedávám, důvod viz výše, ale kámoš si před učením právě zahulí a pak mu to prej jde líp do hlavy :)
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kirkwood 18. 1. 2008 17:11

MarkFX: právě, na někoho to holt působí jinak ;)
Kirkwood
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků