Účinek marihuany

A také další zlozvyky; povolit nebo zakázat

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 18. 1. 2008 21:32

Díky nemám to zapotřebí se zbytečně ničit :wink: . Já momentálně užívám tak leda kafe a čaj,no občas si dám nějaký to cígo a marijánka je spíš takový,na hodně hodně velkou akci a ne na denní kouření...
anonymni

Odeslat příspěvekod lu.kas 18. 1. 2008 22:28

Ja byl fyzicky jak priopilej - hur jsem kontroloval svy pohyby... Ale myslenim naprosto normalni, je to zajimavej pocit, jak se snazite telu rozkazovat, co ma delat a ono mu to moc nejde :D

A pamatuju si pomerne dobre, co se delo, co sem delal a tak... Ale zadny zlepseni nejakejch schopnosti jsem nezpozoroval.

Ale je fakt ze to byl muj druhej (a zatim posledni) joint v zivote, pricemz prvni jsem neumel do sebe natahnout, takze sem ho temer necejtil...
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caddy 31. 1. 2008 15:35

Na me pusobi trava spise tlumive, jsem pak akorat tak na rozvaleni v gauci a pripitomely usmev. Taky se mi po trave skvele spi a druhy den jsem naprosto cerstvy a odpocaty, asi hlubsim spankem...
Dale odpadava nervozita, clovek je v klidu, pro moji neurotickou povahu by se to melo spis predepisovat :) No a jinak zachvaty smichu taky, ale to clovek fakt uz musi byt hodne...a pak to stejne skonci itm spankem :-D

Negativni ucinky: lehke paleni oci a hlad (to je negativum pouze v pripade, ze uz clvoek nema nic k jidlu po ruce, pokud ano, uzivam si to, jak mi hezky chutna) :)

a jinak trvalo ROK, nez to se mnou zaclo neco delat...kamosi me furt zvali na speka a ja co na tom vidi, ze to nic nedela...a konecne po roce jsem se dockal...a od tedoby uz to jde samo a snadno :)
Caddy
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod naigoto 1. 2. 2008 15:34

Kromě klasických příznaků jako totální vysmátost apod. u mě tráva dost týrá moji krátkodobou paměť, což se projevuje tak, že se občas na chvíli zapomenu. Příklad místo slibů: Jdu na záchod, na velkou, sednu na mísu, najednou se jako kdyby proberu a zjišťuju, že ***** je venku, toaleťák odrolovanej a já si vůbec nepamatuju, že bych něco z toho dělal, ani nevím na co jsem při těch cca dvou minutách myslel, prostě jako kdyby tu dobu můj mozek narozdíl od těla vůbec nepracoval (: To samý v MHD, při chůzi městem apod. (samozřejmě už bez toho hovna :)...
naigoto
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lu.kas 1. 2. 2008 15:53

Jak dlouho uz hulis? :D
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod naigoto 1. 2. 2008 18:12

lu.kas: Já? Rok a půl (: Ale těch projevování se mojí zdevastované paměti je o něco víc, fakt už to přestává být sranda :/ Ráno někdy otevřu oči a první slova co mě napadnou jsou: "Ku*va kde to jsem?" A přitom jsem v mém pokoji. Když se podívám z okna, tak si ani nedokážu vybavit, v jakém jsem městě, humus. Ale pak jsem si to vychytal, před spaním si vždycky dám moji peněženku na dobře viditelné místo, a pak ráno když se rozhlížím po pokoji abych zjistil kde to jsem, tak zahlídnu peněženku, podívám se dovnitř a podle občanky, ISIC a jiných dokladů už mě to trkne (:
naigoto
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 1. 2. 2008 18:40

No ty vole, solidně vymazanej :-D
anonymni

Odeslat příspěvekod lu.kas 2. 2. 2008 23:13

naigoto: Promin, ale jsi presne ten priklad, kterej budu uvadet, az zas budu nekomu odmitat jointa.... :D
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal.Maniak 3. 2. 2008 14:06

naigoto: Nerad bych působil negativně, ale pokud máš opravdu takové stavy jaké popisuješ, tak s tím urychleně přestaň - mohl bys skončit na psychiatrii. Marihuana působí na různé lidi různě, spektrum možných stavů a efektů je opravdu velké, ale disponovanému člověku může odstartovat dosti nepříjemné duševní poruchy. Určitě, pokud se s tím nedokážeš úplně rozloučit, zkus to alespoň na chvíli (měsíc) vysadit... a pak sám zhodnotit, jak dále.

lu.kas: No tak to je trochu rozdíl, dát si jednoho jointa, nebo se během roku a půl prohulit do takového stavu... :wink:
Michal.Maniak
Čtenář

Odeslat příspěvekod lu.kas 3. 2. 2008 16:08

vsak ja vim, obcas spekem taky nepohrdnu ;)
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 3. 2. 2008 18:28

nevím jestli to bylo z marijuány, ale kamoš se ve 21 letech pobláznil, byl 2 měsíce zavřenej na psychyně, prej schyzofrenie... :pozor2

Ale nedávno ho pustili a už sem sním byl na 3 pivka, mi vyprávěl jaky to tam bylo, že pré má chodit ještě na kontroly a 2 roky brát psycho prášky ale už je to zas on jak sem ho znal předtím, na kontroly že se vyse*e a prášky zkusí vysadit.. :hm :D
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Negat 3. 2. 2008 18:56

Souhlasím že každý člověk má jiný stav.Já hulím asi třičtvrtě roku každý den.Hulil sem už předtím i když ne tak často protože sem měl docela nepříjemný stavy(semtam mírná třesavka,menší deprese) ale teď můžu říct že to na mě žádné vedlejší účinky nemá.Jen to trochu odnáší krátkodobá paměť(kde sem si co dal?)...nebo že bych to měl už předtím? :).No každopádně hulím převážně dobrej venek :wink:
Negat
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bombul 4. 2. 2008 14:21

Tak dik ale toto nemusim...kazde rano sa budit pekne vygumovana no nie to sa radsej bez travy zaobidem :?
Admin na pauze
bombul
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lu.kas 9. 2. 2008 20:12

Naigoto, smim se jeste zeptat, kolik si tak bezne davas?
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 9. 2. 2008 21:49

heh, včera sem měl špeka s okořeněným hašem.. Pak při cestě na vlak sem dobře uletěl: Měl jsem mikinu aj bundu na zip a furt to prokluzovalo (na bundě je tenčí zip než ten nepromokavý na mikině), už sem z toho byl neštastný, že budu muset jit reklamovat mikinu, největší zima mi byla, až pak sem si všiml že 5 minut zapínám do mikiny bundu :lol: :lol: sem se tomu dobře zasmál :D

A jinak byla cesta v pohodě, nic zvláštního, čekal sem že dopadnu hůř :)
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků