S jakými drogami už jste se setkali?

A také další zlozvyky; povolit nebo zakázat

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod jon 23. 5. 2005 23:18

Nemyslím v televizi nebo v jiných médiích, ale na vlastní kůži (u dětí, na nejrůznějších akcích, party apod.)?
jon

Odeslat příspěvekod fales 24. 5. 2005 05:31

Setkali nebo vyzkouseli?
fales
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Genetic 24. 5. 2005 06:18

Pokud setkali (NE vyzkouseli!), tak je to marihunana, pervitin, LSD, extaze
Genetic
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod M. 24. 5. 2005 08:35

Setkal jsem se jen s marihuanou, ale nikdo nikdy mi nic nenabizel. At to radsi ani nezkousi!
M.
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TheFlyingman 24. 5. 2005 10:10

Já teda taky zatím jen s marihuanou, nic dalšího jsem zatím nepotkal, ale vím přibližně, kde bych mohl
Když je nepřítel na kolenou.....musíte ho dorazit.
zastánce teorie pohlcovačů tmy
TheFlyingman
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 24. 5. 2005 11:42

Měl jsem nabídku od rtůzných pochybných existencí na vyzkoušení asi 4 různých drog. Ale vždy jsem odmítl.
Drogy jsou rakovina společnosti a všichni by měli dělat všechno proto, aby drogy zmizeli ze světa. Stačilo by nebrat.
Když má někdo depku tak podle mně stačí zajít na pár piv do hospody, pročistit si hlavu a člověku je zase lépe.
Nechápu důvody pro které se začínájí brát drogy. Podle mně jsou feťáci slaboši. Většinou se berou drogy aby se člověk blejsknul před svými přáteli a kamarády. Kamaráda, který mi nabídne drogy posílám do ***** a kamarádství je v ten moment ukončeno. Když už někdo drogy bere je mu těžké pomoci. S takovým člověkem se znažím mluvit a pomoci mu. Ale s feťáky je těžká řeč. Většinou si uvědomí že jsou blbci až už je pozdě a není jim pomoci. Proto to často končí smrtí. Feťák stráci soudnost a mílovými kroky směřují do pekla...........
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ivo M. 24. 5. 2005 11:46

S-Tony píše:Když má někdo depku tak podle mně stačí zajít na pár piv do hospody, pročistit si hlavu a člověku je zase lépe...a/quote]

Na depku doporučuji spánek. Je mnohem lepší a neleze tolik do peněz :wink:
Jinak s drogami jsem se ještě osobně nesetkal, ale rozhodně vím, kde se v našem městě dají bez problémů sehnat.
Ivo M.
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TOMBY 24. 5. 2005 12:11

S-Tony píše:Když má někdo depku tak podle mně stačí zajít na pár piv do hospody, pročistit si hlavu a člověku je zase lépe.
z/quote]


A neni chlast taky droga? Ja myslim, ze je. V nekterych pripadech mozna i horsi jak ruzne drogy. A nejhorsi na tom je, ze dokonce legalni!!!!!!!!!!!!!
Nejlepsi je si zajit nekam, kde se podivas na lidi co v tom pekne jedou a hned te prejde chut na vsechny pokusy a zkouseni.
Fiat Bravo 1.9MJT 120k Dynamic - šedá techno + dodělaný tempomat
NOKIA N97
Apple MacBook White
TOMBY
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mareq 24. 5. 2005 12:46

A co třeba PC, internet, counter-strike, chat, různý diskuze, sex atd. To neberete jako drogy? Myslim, že je spousta lidí co je na tom závislých :D
.: Powered by Dell Latitude D505 & SE W800i :.
mareq
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 24. 5. 2005 13:47

TOMBY píše:A neni chlast taky droga?.

Jenže když člověk 3x ochutná pivo tak je jen malá šnace, že s něj bude alkoholik.
Kdežto u drog(heroin,pervitin) tři dávky po sobě je už velké riziko že se člověk stane feťák.
Nemůžete proboha provnávat alkohol a drogy. Vždyť to jsou dvě zcela odlišné věci. Alkohol není návykový svým složením. Ten návyk je čistě psychický. Z alkoholu vám hrozí ledatak opice. Drogy jsou návykové svým složením. Výrobci do nich přidávají návykové látky aby prodali co nejvíce dávek. Výroba alkoholu se musí řidit zákony a tudíž je určitá kvalita a "bezpečnost" zaručena. Dneska vám po požití značkového alkohlu nehrozí oslepnutí ani smrt. Na láhvi je napsaný obsah alkoholu a vy podle obsahu alkoholu můžete určti kolik toho můžete vipít aniž se vám něco stane.
U drog vám nikdo kvalitu nezaručí. Nevíte jak je daná dávka silná. I jediná dávka může způsobit smrt.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tonny 24. 5. 2005 14:34

S-Tony píše:Výrobci do nich přidávají návykové látky aby prodali co nejvíce dávek.e/quote]

A na to jsi prisel kde?
Tonny

Odeslat příspěvekod TOMBY 24. 5. 2005 15:03

S-Tony píše:
TOMBY píše:A neni chlast taky droga?.

Jenže když člověk 3x ochutná pivo tak je jen malá šnace, že s něj bude alkoholik.
Kdežto u drog(heroin,pervitin) tři dávky po sobě je už velké riziko že se člověk stane feťák.
Nemůžete proboha provnávat alkohol a drogy. Vždyť to jsou dvě zcela odlišné věci. Alkohol není návykový svým složením. Ten návyk je čistě psychický. Z alkoholu vám hrozí ledatak opice. Drogy jsou návykové svým složením. Výrobci do nich přidávají návykové látky aby prodali co nejvíce dávek. Výroba alkoholu se musí řidit zákony a tudíž je určitá kvalita a "bezpečnost" zaručena. Dneska vám po požití značkového alkohlu nehrozí oslepnutí ani smrt. Na láhvi je napsaný obsah alkoholu a vy podle obsahu alkoholu můžete určti kolik toho můžete vipít aniž se vám něco stane.
U drog vám nikdo kvalitu nezaručí. Nevíte jak je daná dávka silná. I jediná dávka může způsobit smrt.k/quote]


Moc toho neznáš. Alkohol je droga. Jeste jsi nevidel, nebo neslysel o nekom, kdo je alkoholik a umrel na uchlastani?
Drogy jsou ruzne. Mas zavislost jak psychickou tak fyzickou co se tace drog.
Fiat Bravo 1.9MJT 120k Dynamic - šedá techno + dodělaný tempomat
NOKIA N97
Apple MacBook White
TOMBY
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fales 24. 5. 2005 15:04

Ja jsem se setkal marihuanou, heroinem a v obou pripadech me nabizeli tak jsem je poslal dop*****!!!! A uz jsem se s nima prestal bavit. :twisted:
fales
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 24. 5. 2005 15:15

TOMBY píše:Moc toho neznáš. Alkohol je droga. Jeste jsi nevidel, nebo neslysel o nekom, kdo je alkoholik a umrel na uchlastani?
/quote]


Ale o to tu nejde. Umřít se dá na všechno když to člověk přežene. To platí o všem.
Já jsem psal úvahu o tom, co je nebezpečnejší v menším množství. U alkoholu vím co piju a můžu si pro sebe bezpečné množství určit. Kdežto u dorgy mi nikdo kvalitu nezaručí a i jenda dávka může způsobit smrt. Jsou případy kdy se změní dealer a nový výrobce dodává silnější drogu. Člověk si pak dá stejné množství jak vždycky a je po něm. Kdežto u alkohlolu vím že obsahuje víno 11%, vodka 38%, slivovice 43% atd. A prostě vím že mužu v klidu vypít litr vína , 5 štamprlí vodky, 7 piv a nic mi nebude (maximálně opice). Nědko si dá jen 3 piva, někdo 12 piv, všichni mají svou míru. Ale při braní drog všichni berou jednu dávku a kvalita a učinost každé dávky je odlišná. Špatně se určuje jaké množsví by si měl člověk dneska dát, aby byl v pohodě..........
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TOMBY 24. 5. 2005 15:46

S-Tony píše:
TOMBY píše:Moc toho neznáš. Alkohol je droga. Jeste jsi nevidel, nebo neslysel o nekom, kdo je alkoholik a umrel na uchlastani?
/quote]

Ale o to tu nejde. Umřít se dá na všechno když to člověk přežene. To platí o všem.
Já jsem psal úvahu o tom, co je nebezpečnejší v menším množství. U alkoholu vím co piju a můžu si pro sebe bezpečné množství určit. Kdežto u dorgy mi nikdo kvalitu nezaručí a i jenda dávka může způsobit smrt. Jsou případy kdy se změní dealer a nový výrobce dodává silnější drogu. Člověk si pak dá stejné množství jak vždycky a je po něm. Kdežto u alkohlolu vím že obsahuje víno 11%, vodka 38%, slivovice 43% atd. A prostě vím že mužu v klidu vypít litr vína , 5 štamprlí vodky, 7 piv a nic mi nebude (maximálně opice). Nědko si dá jen 3 piva, někdo 12 piv, všichni mají svou míru. Ale při braní drog všichni berou jednu dávku a kvalita a učinost každé dávky je odlišná. Špatně se určuje jaké množsví by si měl člověk dneska dát, aby byl v pohodě..........
Fiat Bravo 1.9MJT 120k Dynamic - šedá techno + dodělaný tempomat
NOKIA N97
Apple MacBook White
TOMBY
Návštěvník
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků