Závislost na Facebooku...Pochlubte se jak jste na tom vy

A také další zlozvyky; povolit nebo zakázat

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod k.ro 10. 2. 2010 01:23

stejně je to drsné kolik lidí to celosvětově používá když ničemu tak tomuhle se dá opravdu říct "maso" :D
________________________________________ooXXoo________________________________________________________________________________
proč odcházet když jste ještě ani nepřišli :-)
k.ro
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Maty.Lara 10. 2. 2010 01:52

Co jsme mela moznost mluvit se zahranicnimi kamarady, tak FB uz u nich neleti (USA, Holandsko, VB,...)
Muze-li se neco pokazit, tak se to taky pokazi.
Maty.Lara
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod k.ro 10. 2. 2010 21:41

a co tam letí ?? :D
________________________________________ooXXoo________________________________________________________________________________
proč odcházet když jste ještě ani nepřišli :-)
k.ro
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Maty.Lara 10. 2. 2010 22:59

Zeptam se a dam vedet...
Muze-li se neco pokazit, tak se to taky pokazi.
Maty.Lara
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 4honza 11. 2. 2010 11:12

Mě se teď v gmailu zapnul buzz. Asi mě chce někdo z internetový nicoty zachránit.

Ale je to marný...
4honza
Datel roku 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod RoMeiRo 16. 2. 2010 23:05

já dnes facebook zrušil... a je klid!
RoMeiRo
Čtenář

Odeslat příspěvekod Anonymous 16. 2. 2010 23:17

A teď nevíš, co s časem, tak se s touto důležitou informací běžíš pochlubit na diskuzní fórum. Substituent? :D
Anonymous

Odeslat příspěvekod strny88 17. 2. 2010 10:41

no ja FB zrušil už taky párkrát ovšem nevím jak jde zrušit kompletně, vždycky když dám zrušit učet, tak se zruším, tj. že zmizím z databáze kamarádů atd. ovšem pokud znova najedu na stranku facebooku a dam ony přihlašovací udaje jsem z5 :D:D

takže jakmile se na FB přihlásíš, už se neodhlásíš muhuheheuááááá
Siemens M50, CX65, Nokia 3510i, Samsung E720, Motorola E398, L7, Razr V3, Rizr Z3, Sagem MY Z-55, LG Shine, Nokia N82, Sony Ericsson w810i, Motorola Ming, Samsung Galaxy Spica, Motorola DEFY, ATRIX, X, X+1, X Style, X4, Z3 PLAY, LG G8s, Google Pixel5
strny88
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod strny88 17. 2. 2010 10:42

Maty.Lara píše:Co jsme mela moznost mluvit se zahranicnimi kamarady, tak FB uz u nich neleti (USA, Holandsko, VB,...)


řek bych že v holadnu letí opravdu něco jiného, taky bych se proletěl :D o<:)
Siemens M50, CX65, Nokia 3510i, Samsung E720, Motorola E398, L7, Razr V3, Rizr Z3, Sagem MY Z-55, LG Shine, Nokia N82, Sony Ericsson w810i, Motorola Ming, Samsung Galaxy Spica, Motorola DEFY, ATRIX, X, X+1, X Style, X4, Z3 PLAY, LG G8s, Google Pixel5
strny88
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Maty.Lara 17. 2. 2010 19:04

k.ro píše:a co tam letí ?? :D

Tak pry Tvitter...
Muze-li se neco pokazit, tak se to taky pokazi.
Maty.Lara
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hansol58231 17. 2. 2010 20:31

Jednou sem se tam registroval jen abych viděl jak to tam vipadá.
Ale nepoužívám to.

Přijde mito stejné jako Lidé.cz (jeto přehlednější (než tam udělaly změny a české)
Hansol58231
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod strny88 18. 2. 2010 16:50

FB funguje i jako takový dijář, proklikáš se akcama kterých se chceš zůčastnit a chodí ti informativní zprávy atd :-)
Siemens M50, CX65, Nokia 3510i, Samsung E720, Motorola E398, L7, Razr V3, Rizr Z3, Sagem MY Z-55, LG Shine, Nokia N82, Sony Ericsson w810i, Motorola Ming, Samsung Galaxy Spica, Motorola DEFY, ATRIX, X, X+1, X Style, X4, Z3 PLAY, LG G8s, Google Pixel5
strny88
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 18. 2. 2010 19:08

strny88 píše:no ja FB zrušil už taky párkrát ovšem nevím jak jde zrušit kompletně, vždycky když dám zrušit učet, tak se zruším, tj. že zmizím z databáze kamarádů atd. ovšem pokud znova najedu na stranku facebooku a dam ony přihlašovací udaje jsem z5 :D:D

takže jakmile se na FB přihlásíš, už se neodhlásíš muhuheheuááááá

ale jde to, po 14 dnech je pryč
Doporučuji nejprve změnit heslo a to neukládat do prohlížeče, mě ho poprvé reaktivoval kecálek v mobilu kde kromě jiných jsem měl i FB chat. :)
http://www.facebook.com/help/contact.ph ... te_account
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod k.ro 18. 2. 2010 19:28

Zajímalo by mě jestli někdo po zrušení pociťoval abstinenční příznaky :D např. nekontrolovatelný třes rukou, či neumyslné mačkání klávesnice nebo touhu si něco někde nasadit :D
________________________________________ooXXoo________________________________________________________________________________
proč odcházet když jste ještě ani nepřišli :-)
k.ro
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 18. 2. 2010 22:38

Uff a na čem lze být na FB závislým? Odkažte mě do příslušného postu, neměl jsem sílu číst to tu celý :)
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků