Co se stane, když se opije 14tiletý ... 15tiletý

A také další zlozvyky; povolit nebo zakázat

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod tony396 6. 7. 2009 10:24

Co se stane když se opiju ve14 letech ? jaký bude trest ? a to samé když mi bude 15let ?
Naposledy upravil MgX dne 6. 7. 2009 16:52, celkově upraveno 1
Důvod: Upraven název vlákna.
tony396
Čtenář

Odeslat příspěvekod S-Tony 6. 7. 2009 10:27

Kde opiješ? Já jsem se opil i ve 14 a taky v 15 a trest jsem žádný nedostal.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník

Odeslat příspěvekod tony396 6. 7. 2009 10:29

mno např. na zábavě !
tony396
Čtenář

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 6. 7. 2009 10:39

Tam by ti nalít neměli
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod tony396 6. 7. 2009 10:40

ale když mi to někdo koupí starší 18-ti let ?
tony396
Čtenář

Odeslat příspěvekod Ally 6. 7. 2009 10:44

Pokud tě načape policie opilého, tak tě předá rodičům a budou informovat orgán sociální péče. Tobě se toho moc nestane, ale rodiče budou mít problémy.
~ Proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich
~ Once upon a time ...
~ Pauza: *11.2.2006 - †10.11.2009
Ally
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod tony396 6. 7. 2009 10:47

tak to se stát nemůže protože k nám policie přijede 1 nebo 2 za rok ve všední den a to ještě k někomu do baráku :D !
tony396
Čtenář

Odeslat příspěvekod cumel30 6. 7. 2009 10:57

tony396 píše:Co se stane když se opiju ve14 letech ?

Bude Ťa bolieť hlava a celý fejs,ale riskni to,stojí to za to. 8-)
Je ťažké byť pako,konkurencia je veľká.
Nad alkoholom ešte nikto nevyhral,len ja som remizoval.
cumel30
Poslední varování

Odeslat příspěvekod MgX 6. 7. 2009 16:50

tony396 píše:Co se stane když se opiju ve14 letech ? jaký bude trest ? a to samé když mi bude 15let ?

Co si ve 14ti letech potřebuješ dokazovat? Myslíš, že budeš zajímavější pro své okolí, když se opiješ? Opravdu si myslíš, že je těžké a dost coooool se opít? Ne, stačí jen vypít pár sklenek alkoholu - nic víc.

Je trapné se pak chlubit tím, jak jsem byl mimo sebe, že jsem se Xkrát poblil, Ykrát pochcal a já nevím co ještě.

Nemyslím si, že by na opití se - bylo něco zajímavého, nebo těžkého.

//nejsi schopen přečíst pravidla fóra ... a zadat správný název vlákna a chceš chlastat? :hm
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod tony396 6. 7. 2009 19:03

já se opít nechci zjištuji to pro kamaráda a ten se opít taky nechce chce jen zjistit co se může stát když bude popíjet alkohol ne aby dělal nějaky rekordy chce jen popíjet alkohol přiměřeně !a né se tím chlubit !
tony396
Čtenář

Odeslat příspěvekod MgX 6. 7. 2009 19:05

tony396 bude to znít velmi suše, ale na alkohol má každý dost času ...
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod cumel30 6. 7. 2009 19:38

Prdlajs,čo sa za mlada naučíš.........predsa si hrdlo nevysušíš.Tak nazdravie tony396
cumel30
Poslední varování

Odeslat příspěvekod MgX 6. 7. 2009 19:40

cumel30 musím s Tebou mimořádně souhlasit. Sucho v hrdle je špatné - zdravotně nebezpečné ... tudíž doporučím dostatek tekutin, a když je hoch zcela zdravý a kromě jiného má v pohodě i cholesterol apod., nechť si dá třeba chleba se sádlem a cibulí. Kromě toho, že si dobře promastí celé tělo, bude mu po cibuli pálit v ústech víc, než po lecjaké kořalce ;-)
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod Maty.Lara 6. 7. 2009 19:52

Souhlasim s nazorem, ze opit se neni zadne hrdinstvi...

A co se stane kdyz se opijes a nejsi plnolety??? No, kdyz Te nechyti policie a nebo ji na Tebe nekdo nezavola, tak se Ti nic nestane.
Dalsi problem je, kdyz to prezen s alkoholem a mas otravu krve ... nutno volat zachranku, tak to se pak bude volat i policie.

Pokud si das jedno, dve pivka a nebo dva panacky, tak si myslim, ze to je tak akorat. Budes se citit jako KING, ze neco v sobe mas a nebus opily tak, aby si zvracel a nebo vyvadel nejake nepristojnosti.

I kdyz musim priznat, ze dneska neni nic divneho, kdyz potkam 14-ti, 15-ti leta decka, ktera o sobe vubec nevi... a kolikrat jsou i mladsi. A pak se musim opravdu smat, kdyz po mne chteji v hospode a nebo v supermarketu obcanku, aby mi prodali vinko :mrgreen:
No, moc k smichu to neni, kdyz mi je 23 :-S n a vedle nalejvaji skupince klukum, kteri nemaji jeste ani obcanky :'(
Muze-li se neco pokazit, tak se to taky pokazi.
Maty.Lara
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MgX 6. 7. 2009 19:56

Maty.Lara píše:A pak se musim opravdu smat, kdyz po mne chteji v hospode a nebo v supermarketu obcanku, aby mi prodali vinko :mrgreen:
No, moc k smichu to neni, kdyz mi je 23 :-S n a vedle nalejvaji skupince klukum, kteri nemaji jeste ani obcanky :'(

Nic si z toho nedělej - budeš i ve vysokém věku, stále vypadat mladě ... co by za to jiné ženy daly ;-)
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod S-Tony 6. 7. 2009 21:37

Maty.Lara píše:Souhlasim s nazorem, ze opit se neni zadne hrdinstvi...

No to ne, ale je to fajn a je u toho většinou sranda. 8-)
Nejvtší problém je, že když se chlastá často, tak člověk dřív zestárne. Je to na něm vidět.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník

Odeslat příspěvekod Maty.Lara 6. 7. 2009 22:39

MgX píše:
Maty.Lara píše:A pak se musim opravdu smat, kdyz po mne chteji v hospode a nebo v supermarketu obcanku, aby mi prodali vinko :mrgreen:

Nic si z toho nedělej - budeš i ve vysokém věku, stále vypadat mladě ... co by za to jiné ženy daly ;-)

Tak me nevadi, ze vypadam na min, ale co me opravdu stve, ze v hospode po mne chteji obcanku (pry vypadam tak 16, 17) a vedle u stolu klukum, kterym evidentne jeste nebylo patnact, nalejou klidne panaky...

Tohle fakt nepobiram ... :hm

to S-Tony: no, ono zalezi cemu rikas OPIT SE
Pokud uz clovek zvraci a nebo o sobe nevi, tak to uz pak moc vtipny neni... nejhorsi je, kdyz ho v tomhle stavu opusti kamaradi, kteri ho v piti tak moc podporovali, pak to konci katastrofalne - uduseni zvratkama, umrznuti a nebo ho treba najdou druhy den utunoleho v rece o 5km nize... :'(

Ale pokud myslis opit se, jen se dostat do nalady, tak proc ne... kdyz to neni denne ... :mrgreen:
Maty.Lara
Nadšenec

Odeslat příspěvekod S-Tony 6. 7. 2009 22:51

Opit se tak, že večer ti je fajn a ještě o sobě víš, ale ráno ti je dost blbě.
S-Tony
Přeborník

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 7. 7. 2009 08:14

Ono v tom věku je to hrozně lákavé, revolta, radost z porušení pravidel.
To je do těch 18-ti, pak zas radost z toho, že se můžeš legálně opít... a pak zjistíš, že to je docela na nic. Výdrž máš větší, tudíž víc utratíš. Druhej den je celej den blbě a to nemusíš zvracet. Nakonec stejně dojdeš k tomu, že dát prachy za výlet do zajímavý destinace je praktičtější.
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
Návštěvník

Odeslat příspěvekod cumel30 7. 7. 2009 10:07

Maty.Lara píše:Souhlasim s nazorem, ze opit se neni zadne hrdinstvi...

Ale keď máme tri promile v krvnom obehu,tak sme hrdinovia väčší,ako Herkules.
cumel30
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Player. 7. 7. 2009 10:17

Ruku hore, kto v 15-tich neochutnal alkohol!
Cloveka to laka, a aj ked mozno nechce, tak nebude kazit partiu, kde si kazdy vypije. Jedno pivko na chut sem tam po skole neuskodi, narazove pitie tvrdeho z flase za skolou uz moze. Bohuzial je pravda, ze totalne sa rozbit az do deliria je v tomto veku nebezpecne, lebo nezodpovedny kamarati sa zo stachu na teba mozu vyprdnut. Ale aj tak sa clovek najlepsie uci z vlastnych chyb a tymto si skor ci neskor prejde kazdy, kym najde mieru a momenty kedy je vhodne sa rozbit.
Player.
Nadšenec

Odeslat příspěvekod eRiper 7. 7. 2009 10:35

tony396: Máš čas. Po 18-ti na to budeš mít celý život. Neříkám, že jsem nebyl ožralý před 18 (byl :D ). Jenže já mám v sobě naštěstí zabudované "stopky" a vím kdy mám dost. Jen 2x selhaly (ale až po 18-ti) a nepřeju ti zažívat ty noční stavy na WC (když to nestihneš, tak stavy u umyvadla :oops:).
eRiper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod cumel30 7. 7. 2009 11:06

eRiper píše:tony396: Máš čas. Po 18-ti na to budeš mít celý život

No ale treba začať čo najskôr,lebo potom budeš mať Parkinsona a to polovicu porozlievaš, potom príde Alzheimer a zabudneš to vypiť. o<:)
cumel30
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Maty.Lara 7. 7. 2009 23:16

cumel30 píše:No ale treba začať čo najskôr

no jasne, cim drive, tim vic si clovek dokaze znicit svoje zdravi, rozum i telo... vetsina lidi se prave do 18 stale vyviji (vlastne je to u vetsiny pripadu jeste dele)
Maty.Lara
Nadšenec

Odeslat příspěvekod cumel30 8. 7. 2009 10:05

Maty.Lara píše:

no jasne, cim drive, tim vic si clovek dokaze znicit svoje zdravi, rozum i telo... vetsina lidi se prave do 18 stale vyviji (vlastne je to u vetsiny pripadu jeste dele)

Ja sa vyvíjam doteraz a stále to nie je ono. :-/ :-/
cumel30
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Maty.Lara 8. 7. 2009 12:27

cumel30 píše:
Maty.Lara píše:

Ja sa vyvíjam doteraz a stále to nie je ono. :-/ :-/

Myslim, ze uz to nezchranis... stejne Ti uz nevyroste 8-P
Maty.Lara
Nadšenec

Odeslat příspěvekod cumel30 8. 7. 2009 12:40

Ale ja som myslel rozum,ale s tým penisom máš pravdu kua. :oboze :potichu :oboze :-|
cumel30
Poslední varování

Odeslat příspěvekod MgX 8. 7. 2009 20:20

Maty.Lara píše:Myslim, ze uz to nezchranis... stejne Ti uz nevyroste 8-P

Křehká žena zaútočila ... :-D
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod cumel30 9. 7. 2009 11:29

Ještě poroste uvidíš,stačí,aby ses svlékla. :tleskani :tleskani
cumel30
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Maty.Lara 9. 7. 2009 13:38

Hmmm, ale ja myslela mozkove bunky... 8-P

Je videt na co myslite, panove... :kuk:
Maty.Lara
Nadšenec

Odeslat příspěvekod cumel30 9. 7. 2009 13:54

Ahá tak mozgové bunky,tak tie môj mozoček nevlastní,ale zase mám iné prednosti v boxeroch.
cumel30
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Negat 9. 7. 2009 14:09

Já myslím že chlastat do 18ti je vpohodě pokud se to nepřehání.Byl sem taky takovej a myslím že to zas moc mému mozku neublížilo...Hold nesmí se to moc přehánět.Sou jiné věci na které by si lidi(děti) měli dávat větší pozor.Např. když vidím na "pařbě" 16ti leté maníky s nepřirozeně vykulenýma očkama :shock:
---------------------------------------------------------------------------------------
Už se těším až zas budu chlastat v Praze
Negat
Návštěvník

Odeslat příspěvekod cumel30 9. 7. 2009 14:29

Negat píše:Já myslím že chlastat do 18ti je vpohodě pokud se to přehání

:tleskani :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani
cumel30
Poslední varování