Zkušenost s ketaminem

A také další zlozvyky; povolit nebo zakázat

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod EAN-CODE 12. 6. 2009 23:52

Ahoj, sehnal jsem si legální cestou Narkamon (používá se ve veterinářství, u malých dětí a v medicíně katastrof). Je zde nějaký pauzák, co s tím má zkušenost, a mohl by dát nějaké tipy?
[root@server ~]# [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /
EAN-CODE
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kwaak 13. 6. 2009 19:42

spláchnout do záchoda... K je pěkný humus,jednou jsem měl xtc,která byla řízlá nebo spíš plná ketaminu a nic příjemného fakt bych to nerad opakoval... 8-S
pokud to opravdu chceš zkoušet, tak asi jenom klasické obecné rady - brát postupně,začít menší dávkou, nekombinovat s ničím dalším, mít sebou někoho kdo bude "čistý"nebo alespo ne moc... ale fakt bych se na to spíš vys..l, je spousta bezpečnějších a příjemnějších drog :mrgreen: :pozor
Linux...invented by sadist, used by masochists
kwaak
Čtenář

Odeslat příspěvekod EAN-CODE 13. 6. 2009 21:04

Hmhm, pozdě, měl jsem 250mg ketaminu intramuskulárně a bylo to velice zajímavé. Po asi třech hodinách jsem byl v pohodě (akorát se mi motala palice). Rozhodně to vyzkouším znovu s jiným settingem (hodně moje představy ovlivnilo to, co jsem dělal předchozí den).
EAN-CODE
Návštěvník

Odeslat příspěvekod k.ro 17. 6. 2009 09:39

TO by mě zajímalo co myslíš tím zajímavé:-) jako nějaké haldy či tripy ?jak to pusobí?:-)
________________________________________ooXXoo________________________________________________________________________________
proč odcházet když jste ještě ani nepřišli :-)
k.ro
Návštěvník

Odeslat příspěvekod EAN-CODE 17. 6. 2009 12:03

k.ro: U mě to bylo třeba při probouzení 2D vidění, jinak ty představy měly hodně společného s myšlenkou Matrixu, a mohl jsem volně přecházet mezi jednotlivými světy. Stav, kdy jsem byl článkem nějaké rozsáhlé informační sítě (Internet?)... Stav, kdy na mě závisel celý Vesmír... a taky jsem viděl destrukci Země...
Byla to jízda... než jsem do toho spadnul úplně (to byl pocit jako bys jel na šílené horské dráze, ale otočený proti směru jízdy, takže jsi nevěděl, co se stane v dalším okamžiku), tak jsem měl na uších sluchátka a v nich puštěné U2, a z celé té hudby jsem slyšel akorát hlas zpěváka, jinak ostatní zvuky vymizely.
A co je zajímavé, tak jsem dokázal vždycky poznat přítomnost jedné osoby, co mě občas přišla zkontrolovat, a chytal jsem ji za ruku, i když jsem měl zavřené oči.
Prostě, byl to mazec... rozhodně to zkusím znova, ale potřebuju si trochu srovnat v hlavě, co se vlastně odehrálo.
Po probuzení jsem byl skálopevně přesvědčen, že to všechno byla skutečnost. A taky jsem měl pocit, že to trvalo několik dní.
EAN-CODE
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kwaak 17. 6. 2009 19:05

no buďme realisty, neodehrálo se nic, akorát jsi byl sjetej :mrgreen: :mrgreen:
tedy můj zážitek je o dost horší, hlavně nepříjemné pocity po těle, vypatlaná hlava atd... ale bylo to na party, jinak podané a jiná dávka + možní něčím říznuté... každopádně zkoušet nehodlám, jsem pro každou srandu ale zrovna halucinogeny ne, mam celkem rád realitu, akorát lehce přibarvenou :mrgreen: :mrgreen:
Linux...invented by sadist, used by masochists
kwaak
Čtenář

Odeslat příspěvekod k.ro 17. 6. 2009 19:14

EAN-CODE jestli máš rád takovéhle psycha doporučoval bych extrakt šalvěje divotvorné :-) v ní jeden z nejsiněljších halucinogenů salvinorin a je to taky jízdaa ;-) . Nevím jestli ty jsi nějaký zdravotník ale já bych si asi sám něco píchnout do svalu nedokázal leda někdo jinej :-) máš ještě nějakou zajímavou zkušenost z jinou látkou podonbého typu? :D
________________________________________ooXXoo________________________________________________________________________________
k.ro
Návštěvník

Odeslat příspěvekod EAN-CODE 17. 6. 2009 20:46

k.ro: Šalvěj na mě nemá účinky, zkoušeno pětkrát, pokaždé s vyšší dávkou a nic. To stejné s marihuanou.

Zdravotník nejsem, píchat injekce mě naučila kamarádka zdravotní sestra.

A další zajímavá zkušenost... napadá mě tak vývar ze třiceti gramů muškátového oříšku, vypitý. Nastrouháš si najemno muškátový oříšek, hodinu povaříš, vývar vypiješ. Jestli máš odvahu, tak tu kašičku můžeš sníst, ale je to dost hnus.
No, vypil a snědl jsem to, potom jsem usnul, probudil se cca za 5 hodin, zarudlé oči, mydriáza, zvýšený tep, pocity lehkosti, volnosti, plno energie, problémy s rovnováhou... po asi čtyřiadvaceti hodinách jsem usnul, prospal možná 8 hodin a probudil se krásně čistý. Někteří říkají, že je po tom dost drsná opice, ale já nic takového nepociťoval.
Za týden jsem si vzal znovu třicet gramů ořechu, ale protentokrát bez účinku.
EAN-CODE
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Slonik 18. 6. 2009 09:00

Upřímně řečeno, tomuhle opravdu nerozumím.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert

Odeslat příspěvekod k.ro 18. 6. 2009 10:02

nebo nechceš rozumět :-D . S šalvějí je to složité to máš pravdu záleží na settingu jako prase :-) . a taky přes co si to davaš když sme zkoušeli poprvé sklo tak nic a podruhé jsme davali přes "kybl" (petka ponořena ve vodě ze sklem aby sis dal většího práska najednou) tak to byla jízda i jenom s extraktem 10x :-) . Ty ořechy zní zajímavě že by to byla přírodní extáze?? :-)) ...mě dycky i zajímala třeba muchomůrka červená z té sou prý taky dobré tripy nemaš zkušenosti??? :D
k.ro
Návštěvník

Odeslat příspěvekod EAN-CODE 18. 6. 2009 11:07

k.ro S muchomůrkou nemám, každopádně uvažuju o durmanu. Akorát se mi ho nechce nikde hledat. :-)
EAN-CODE
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Slonik 18. 6. 2009 11:41

No vzhledem k tomu, že jsem šťastný jako blecha, že jsem se zbavil silné nikotinové závislosti (80-100 cigaret denně), v hlavě nosím tolik zasutých a skoro zapomenutých s*aček, že rozhodně netoužím je vyhahovat kdykoli na povrch, tak tomuhle opravdu nerozumím :-D
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert

Odeslat příspěvekod k.ro 18. 6. 2009 11:46

to kobouk dolů že si sekl s takovýmhle možství :-) já sice nikdy tolik nekouřil a doufám že ani nebudu ale asi bych si prsty uhryzal kdybych si měl odvykat takovehle množstvi cigar :-) durman nam rostl doma když sem byl malej takovej plevel ale měl hezký bílý květy a až ho matka zrušila tak sem zjistil že se z toho dá dobře zrušit to je smula :-l i když možná dobře :D
k.ro
Návštěvník

Odeslat příspěvekod EAN-CODE 19. 6. 2009 23:11

k.ro: Nakonec, on i obyčejnej krystalickej kofein je docela mazec.
EAN-CODE
Návštěvník

Odeslat příspěvekod eRiper 19. 6. 2009 23:24

Možná ty stavy jsou super, ale kvůli tomu nebudu brát kdovíjaké sr*čky. Fuj.
eRiper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod k.ro 20. 6. 2009 08:51

eRiper píše:Možná ty stavy jsou super, ale kvůli tomu nebudu brát kdovíjaké sr*čky. Fuj.

každý podle svého kamaráde :-) kdo ví co vyvádíš ty doma ;-)...krystalický kofein na to je potřeba mí tznámé někde v nemocnici.... :D
k.ro
Návštěvník

Odeslat příspěvekod EAN-CODE 21. 6. 2009 21:02

k.ro píše:
eRiper píše:Možná ty stavy jsou super, ale kvůli tomu nebudu brát kdovíjaké sr*čky. Fuj.

každý podle svého kamaráde :-) kdo ví co vyvádíš ty doma ;-)...krystalický kofein na to je potřeba mí tznámé někde v nemocnici.... :D

Není, můžeš si ho vyrobit i doma. Kofein sublimuje při nějakých 180°C (nechce se mi to přesně hledat), takže stačí namletá káva dát do keramického kelímku a kahanem zahřát na tuto teplotu. Nad ten kelímek si dáš do držáku baňku s ledem a na ní se ti krásně ten kofein *****áží. (Zajímavej filtr. "vykrystalizuje") :-D
EAN-CODE
Návštěvník