Stodolní Street..a VY..

A také další zlozvyky; povolit nebo zakázat

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod jack kingmaster 17. 4. 2008 18:15

tak co povídejte.. kdo jezdí na slavnou Stodolní ulici v Ostravě..a který je váš oblíbený club a proč .?? povídejme si zde o tomto místu absolutní zábavy a řádění bez zábran :shock: :-)
MB: gigabyte M52LS3,CPU:AMD Athlon 64X2 EE 4400+,RAM A-data Vitesta extreme X512MB 800mhz,GPU ATi RADEON X1550 512MB,Zdroj Fortron 350W
chlazení case: nanoxia FX 80X80>ted Noctua 80X80 1300ot/min.
jack kingmaster
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MarkFX 17. 4. 2008 19:48

Já sem byl na Stodolní jenom 2x nebo 3krát, sice přes tyden, myslim vždycky ve středu ale i tak lidí milion.. :)

A pamatuju si jenom klub Medvídek či jak se to jmenovalo 8)
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod Bungo 19. 4. 2008 13:15

jj na Stodolni to zije - nekdy az moc - lidi hafo. Docela mam rad Desperado.

A co mi vadi konkretne je cena piti. Teda premrstena je nehorazne...
Excuse me, is this the Society for Asking Stupid Questions ?
Bungo
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod MarkFX 19. 4. 2008 23:00

Ostrava celkově má drahý alkohol, ale zas je pravda že se tady točí hlavně 12tky... :)

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod lu.kas 20. 4. 2008 16:58

Dražší než v Práglu? :-)
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník

Odeslat příspěvekod Jony 20. 4. 2008 18:25

MarkFX píše:Ostrava celkově má drahý alkohol, ale zas je pravda že se tady točí hlavně 12tky... :)

neznáš ty správné místa ;-) :D :D
Kdo umí ten najde velice cenově příznívá místa :D
"Keď Ťa život omrzí, keď Ti už nič nejde,
sadni si na diaľnicu, ono Ťa to prejde."
Jony
Sherlock Nožička 2010

Odeslat příspěvekod MarkFX 20. 4. 2008 22:58

Joo, ja sem měl blízko privátu luxusní hospůdku kde točili mé nejoblíbenší pivko Budvárka, prostě parádní nezakouřená hospoda, taková spiš pro lepší společnost ale ceny parádní, za 10tku chtěli 18kč a 12° myslim za 24...

Takovou hospodu mít tady u nás tak jsu štastný člověk :)

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod k.ro 13. 5. 2008 11:12

dokud se chodilo do školy tak sem tam byl ve středu aj 2x za den :D klub (no spíš hospa)Bogota
________________________________________ooXXoo________________________________________________________________________________
proč odcházet když jste ještě ani nepřišli :-)
k.ro
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MarkFX 13. 5. 2008 11:24

kámoš má privát přímo na stodolní, normalně by každý řekl že nájem na takové ulici musí byt nehorázně drahý, ale právěže je dost levný, kvuli tomu neustálému rachotu :D

ale aspon stačí sejít kdykoliv dolů a jenom si vybrat do které hospůdky se pujde tentokrát :-D

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod strny88 19. 6. 2008 14:38

Byl jsem tam jednou, viděl jsem a stačilo mi:) bože tolik šamponku na jednom mistě:D a těch agresivních lidí? kua už mě tam nikdo nedostane:D brrrrrr
strny88
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MarkFX 21. 6. 2008 16:50

jojo, my známe lepší místa a lepší lidi... DnB rulezzz 8)

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod zadirr 11. 7. 2008 21:48

Byl jsem ve Stodolní jednou a připadal jsem si tam jak na Karlově mostě... skupinky Japonců s foťákama, člověk nemohl z bodu A do bodu B jít jednoduše přímou cestou, ale musel se prodírat davem lidí, většinou Pražáků, poláků, už zmíněných japonců, ale i Angličanů a Němců... zkrátka mi připadalo, že jsme tam jen my blbci, co se tam sjeli z daleka, protože si přečetli v novinách, že v Ostravě je nějaká slavná Stodolní ulice, a že domácí Ostravaci chodí nějak jinam (kde to asi bude lepší) :-)

Stejně jsme nakoukli do dvou-tří podniků a v posledním jsme už zůstali, takže to že jich je v okolí dalších X mi nepřipadalo jako nějak výjimečná výhoda.
zadirr
Čtenář

Odeslat příspěvekod S-Tony 11. 7. 2008 22:07

Já měl 2 roky vysokou školu 100 metrů od Stodolní. To bylo něco. Samozřejmě, že ve škole jsem moc nebyli :D
Pak ji raději přestěhovali až k zoo do OV Michálkovic :grr:
Dneska už tam nechodím. Zajdu tam tak jednou ročně, abych si připoměl že pořád žiju....
Co se klubu týče tak je jedno kam zapadnete. Všude mají nějaké pivo a baby.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník

Odeslat příspěvekod oco1 15. 7. 2008 08:37

taky chodím na tu VŠ u zoo 8-D
S7 edge
oco1
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jezek 15. 7. 2008 14:00

Stodolní jsem měl rád v roce 1994-6,když tam byl jenom Černý pavouk a každý se bál na tuhle ulici vlézt.Pilo se v antikvariátu,který v noci fungoval jako hospoda.Nádhera.Pak jsem měl rád STARÉ Desperádo,když bali majitelé René a Michal (stávalo přibližně v místech,kde jsou teď Flinstouni).
V posledních několika letech jsem z téhle ulice dost zhnusený,nicméně celkem pravidelně se objevuju v Levském.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Přeborník

Další stránka