Kde jste byli nejdal na dovoleny?

Cesty doma i do zahraničí, rady, varování

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Olimant 9. 1. 2009 23:00

USA - letadlem
jizni Francie - autem
Sumava - autobusem (jestli se zavody a soustredeni pocitaji jako dovolena) jinak nikde...
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Olimant
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jannnn 9. 1. 2009 23:04

ted nevim co bylo nejdal, ale tipuju Cannes ve Francii
jannnn
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ondras85 26. 3. 2009 09:56

Tak já byl v Turecku,Tunisku,A v Manchesteru,nevím co je nejdál,ale chystáme se s přítelkou za velkou louži
Nesnáším zimu,sníh,břečky,sračky...
Ondras85
Čtenář

Odeslat příspěvekod Hazellee 26. 3. 2009 16:45

ve Švédsku
Hazellee
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mišík 26. 3. 2009 19:56

tak třěbas já byla na dovolenej nejdál v liberci :tleskani ps: sem od Plzně 8-P :mrgreen: :mrgreen:
Nikdy neřikej nikdy...
mišík
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 26. 3. 2009 22:52

No pro některé lidi by se spíš hodila otázka kdy jste byli naposledy na dovolené. Jestli vůbec.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Užovka 27. 3. 2009 03:55

Hong-Kong
BMW 320d (E93) Bj. 2013
Fiat Fiorino JTD
Užovka
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kirkwood 27. 3. 2009 15:19

Asi to budou dva roky, co jsem byla na dovolené. Pokud nepočítám Prahu v únoru ;-)
Kirkwood
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 27. 3. 2009 18:13

No to byla dovolená ... 3 dny :-)
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kirkwood 28. 3. 2009 09:53

Slonik: pravda, ale hezká ;-) mně nejde o to, jak je dovolená dlouhá, ale hlavně o to, že se mi tam líbí a mám kolem sebe skvělé lidi :-)
Kirkwood
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 31. 3. 2009 09:47

Reggio di Callabria :-)
anonymni

Odeslat příspěvekod Slonik 1. 4. 2009 13:28

Ani po letošku se u mě v odpovědi na otázku nic nezmění - stále to bude Island. Láká mě Severní Korea (ale váhám, zda chci svojí útratou podporovat tamní režim) nebo Nauru (jenže tam je drahá doprava a mám obavu, že bych se tam po třech dnech začal nudit)
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 18. 5. 2009 04:53

No opět ošidná a zavádějící Otázka, hmmm,,podpásofka,,...Nejdál?! Vono jaksi nejde o jednorázovou záležitost...A prečo se vůbec na to ptáš? he...Na místě by Byla odpověď Austrálie- protinožci, hej...Dál to huž asi nepůjde?!
Další pohled je ,,časový,, v tom dalekém Místě...a důvod či výsledek tý,,štrapáce,, a nakonec, Proč vůbec někam ,,nejdál,,se trmácet(a přeskakovat,,časová pásma,,bez zájmu?! Co je zrovna pode Mnou?!)...A jsme u samotné podstatě důvodu, proč cestovat, Turistovat...někam se Trmácet?!
Nevím jak Vy , já a další stejné,,krve,,...hlavně za Poznáním, Míst, krajin, Lidí, Přírody i Sebe...a těch ostatních v partii, či za Dobrodrůžem, he...jak pro Koho, že.....a co je vlastně to Pravé Dobrodružství?!...
Jinak upřímně řečeno, kdyby Čloevěk nezačal Cestovat a objevovat...tak bychom asi byli na stromech, v lepším případě v jeskyních u vohně, a s pouhým kamenem a Klackem v ruce...No jo , ale v té době se kočovalo a neskákalo prostoročasem...é nelítalo, a když tak jen na menší vzdálenosti, převážně směrem, šikmo dolů...S vývojem způsobů dopravy se jaksi Svět začal zmenšovat, a ,,Dálka,,-začala ztrácet svůj Reálný rozměr,...Takže Já jsem spíše pro to,,Kočování,, a Poznávání v Reálném Čase i rozměru...a to Hvězdicovým způsobem , pomocí ,,checkpointů,, a easy Básí...jaksi větší poznání a ty objevy, o dobrodrůžu, ani nemluvě,..., ale jinak je to věc každého , co z daného,,ČASU, PROSTORU, HMOTY A ENERGIE...,,stačí za svůj život vymačkat a v lepším případě...poznatky a zkušenosti předat DÁL!?, což je finální a důležitá fáze celého tohohle,,Trmácení Prostoročasem,,...Takže Drahá Anik z Minulosti...Andalusie, Turecko, Balt, Balkán, Itálie...Ameriku Všem přejícně závidím a závistivě Přeju,...Věčný Tulák ...Po Hvězdách a Nekonečnem, Marcel od Zvonu...
Marcel Kudlvasr
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roxor 29. 8. 2009 08:05

Amsterdam ....... a tak ma oslovil,že sa tam chcem ešte raz pozrieť ;-)
Neberme život príliš vážne ... aj tak to nikto neprežije.
roxor
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 29. 8. 2009 19:12

V poslední době , hlavně prstem po Mapě a Netu...Virtuál. Tulák Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků