Tipy na výlety u nás

Cesty doma i do zahraničí, rady, varování

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod chameleon 6. 9. 2006 13:51

Pokud tě zajímají kytičky, tak Pálava. Je tam opravdu krásně, spousta chráněných druhů květin...
chameleon
Nadšenec

Odeslat příspěvekod krtenek 6. 9. 2006 16:50

Michal P píše:pochlub se krtenku !
Ech, co jsem to zas slíbil. No snad si udělám čas a ty fotky odněkud vyhrabu. Případně mě urguj pomocí SZ.
krtenek
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Michal P 2. 10. 2006 09:51

Michal P píše:Na Ameriku jsem jezdil ještě na střední za minulýho režimu a byla to paráda, tenkrát to šlo prolízt štolou od malý ameriky do vápenky nebo co to je u velký ameriky. Když jsem tam byl naposled což už je tak víc než 8 let zpátky tak už byla většina štol zavřená a všude byla spousta lidí.
/quote]

Tak jsem v sobotu s rodinou udělal výlet mimo jiné i na Ameriku a byl jsem dost zklamán. Šli jsme k malý americe od Srbska, říkal jsem si pohoda nikde nikdo ale před amerikou jsme ***** na novou žlutou turistickou značku plnou lidí, včetně šílenců na horských kolech no hrůza. Velká amerika to samý, ještě k tomu je areál toho závodu oplocen, což nebýval, a obchází se děsnou cestou.
Prostě zklamání, zlatý časy před 1990, tedy co se tohoto místa týče.
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod salex 12. 10. 2006 15:27

Slovenský ráj je najkrajšie miesto na SR!
ale to je na slovensku, u teba ma nic nenapada
Čo nemôžeš urobi? dnes neodkladaj na zajtra,urob to pozajtra a máš dva dni volna.
Návody na všetko pre MOTO

Programy pre MOTO
salex
Návštěvník

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 15. 10. 2006 14:30

Hezky je i v Mikulově. Nějaké židovské památky, zachovalý židovský hřbitov, zámek, Svatý kopeček a potom na Pálavu. Je tam docela hezký rozhled.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 20. 10. 2006 14:02

A co klasika jako Kutna Hora treba? Spousta zajimavych mist, ale taky spousta turistu, nekdy az moc
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník

Odeslat příspěvekod Kamča72 28. 10. 2006 12:17

Tak třeba adršpašské skalý jsou fajn, nebo máchovo jezero...
Bon Voyage...
Kamča72
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Tommy11 13. 12. 2006 17:20

Tak třeba Bobří soutěska ležící u obce Verneřice. Nebo Mumlavský vodopád, to je asi klasika...
Tommy11
Návštěvník

Odeslat příspěvekod rigby 22. 12. 2006 14:36

Nejkrásnější místa jsou tam, kde ještě není hodně turistů a kam tudíž nezasáhl ani cestovní průmysl. Co takhle Jizerské hory: Smrk, Velká Jizera? Nebo některá zákoutí kolem Ralska, kde je krásně zachovalá příroda?
rigby
Návštěvník

Odeslat příspěvekod rigby 22. 12. 2006 14:38

Zapomněl jsem: jestli si chcete užít klidu, tak zvolte třeba Frýdlantský výběžek, kde za celý den nepotkáte skoro ani nohu. A úžasná zákoutí jsou také v Lužických horách, ve Šluknovském výběžku.
rigby
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MarkFX 22. 12. 2006 17:02

seterwohipikule píše:Hezky je i v Mikulově. Nějaké židovské památky, zachovalý židovský hřbitov, zámek, Svatý kopeček a potom na Pálavu. Je tam docela hezký rozhled.h/quote]

Všude tam sem byl, mohu doporučit... :wink:
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod MarkFX 22. 12. 2006 17:09

salex píše:Slovenský ráj je najkrajšie miesto na SR!
ale to je na slovensku, u teba ma nic nenapadaa/quote]

Na slovensku je hafo moc krásných míst, třeba Malou fatru, Slovenské Rudohoří, Polanu, Nízké Tatry mám projité...
Příští rok asi ten Slovenský Ráj, nebo do Rumunska

(sorry za OT, česko sem vypsal příspěvek nad, pokud si ještě na něco vzpomenu tak napíšu...)
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod viga 25. 12. 2006 19:50

Tipy na dobré výlety http://www.tulajsa.szm.sk
viga
Čtenář

Předchozí stránka