Tipy na výlety u nás

Cesty doma i do zahraničí, rady, varování

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod michaln1 28. 8. 2006 21:01

Ahoj, jezdíte taky rádi na výlety a víte o nějakých dobrých místech, kam stojí za to vyrazit? Napište je sem do fóra...

Právě koukám na http://www.doprirody.com a zdá se, že u nás je spousta krásných míst, kam stojí za to vyrazit. Jen kdyby to počasí se už konečně umoudřilo :hm
michaln1
Čtenář

Odeslat příspěvekod M. 28. 8. 2006 21:20

U nas je hafo mist, neboj. Pak zalezi, jake mas rad vylety a jak (pesi, autem, vlakem). Jestli priroda nebo i pamatky.

Mam rad Adrspach, Jindrichohradecko, ted jsem byl v Orlickach... jsou toho tuny.
"Systém GPS není určen pro přesné určování polohy
a nikdy byste neměli výhradně spoléhat na data
o poloze získaná z přijímače GPS a rádiových sítí pro
zjišťování polohy nebo navigaci."

Nokia 6
M.
Nadšenec

Odeslat příspěvekod includes 1. 9. 2006 08:52

Souhlasím s M.kem, v ČR je takových míst hodně, ale tento rok jsem se byl na pár dnů podívat v Hřensku, sice tam sem tam padají kousky skály :D, ale jinak krásné místo, také bych doporučil ho navštívit.
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Sunshine 1. 9. 2006 09:27

Já mám hrozně ráda skály a hlavně na podzim v takovém tom slunném počasí, kdy se začne příroda krásně zabarvovat a z té výšky je nádherný pohled.
Sunshine
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Michal P 1. 9. 2006 10:51

To ti věřím, mám z výšek závratě takže pohled ze skály dolů nic moc.
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod Sunshine 1. 9. 2006 11:58

Michal P tak to ti nezávidim.
každopádně pak zaláží na momentální rozpoložení na co je zrovinka naláda, jestli na poklidnýá výlet v přírodě nebo vidět i nějaké památky nebo jiné přírodní ukázy a taky hlavně s kým je onen výlet uskutečněn
Sunshine
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Michal P 1. 9. 2006 12:08

Ale když nejsem u kraje a koukám do dáli tak je to v pohodě.
Jinak už několik let výlety uskutečňuji s rodinou a tak je pohoda.
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod Sunshine 1. 9. 2006 12:13

:tleskani Tvá odpoved mi vybavila hezké vzpomínky na Lomy Ameriky, kdy jsme se rozhodli je probádat :-)
Sunshine
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Michal P 1. 9. 2006 12:20

Na Ameriku jsem jezdil ještě na střední za minulýho režimu a byla to paráda, tenkrát to šlo prolízt štolou od malý ameriky do vápenky nebo co to je u velký ameriky. Když jsem tam byl naposled což už je tak víc než 8 let zpátky tak už byla většina štol zavřená a všude byla spousta lidí.
našel jsem něco na netu: http://gallery.beacon.cz/displayimage.p ... m=19&pos=2
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod Sunshine 1. 9. 2006 13:05

Jo jo ve štolách jsem byla několikrát, tehdá nám k tomu docela pomáhaly mapičky na http://karel.troja.mff.cuni.cz/students ... erika.html, v Hagence jsme se pak dohadovali jestli nekdo a kdo zaklepe na kolejnici. Když jsme se pak slyšeli, ty dohady a ten zvuk, jak tam nadherně zněl, byla to docela legrace.
Sunshine
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Michal P 1. 9. 2006 13:13

No tak takový frajeři jsme nebyli a na "Gong u Hagena" jsme nebouchali, jeden kamarád nás tak zblbnul že jsme báli se k tý kolejnici přiblížit.
Mapky jsme měli taky akorát z každou další výpravou přibývali další neprůchodný místa, nevíc co z toho zbylo ?
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod Sunshine 1. 9. 2006 15:23

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Tak to já zas frajerka jo :-) nevěřím na takový věci. Je pravdou, že ted je už vše naprosto jinak, s léty přibývá víc a víc uzavřených míst.
Sunshine
Návštěvník

Odeslat příspěvekod x.e.n.i.e. 1. 9. 2006 21:58

anebo jsou dobré tipy i tady....

http://kudyznudy.cz/tema/tema.phtml?id=1704
x.e.n.i.e.
Čtenář

Odeslat příspěvekod krtenek 6. 9. 2006 10:12

Že bych vám oskenoval svoje fotky Ameriky? :D
krtenek
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Michal P 6. 9. 2006 13:10