Míváte taky depresi z konce úžasné dovolené?

Cesty doma i do zahraničí, rady, varování

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod mbing 25. 7. 2006 19:43

Předevčírem jsem přijel z dovolené, kde byli super lidi, správná parta, úžasná atmosféra, atd!! Ještě teď mám depku z toho, že už to skončilo, že to tak rychle uteklo, že je třeba rok neuvidim. Ale už jsem ji měl v den odjezdu zpět domů, byl jsem až do večera nepoužitelný, protože pár hodin před příjezdem domů jsem si uvědomil, že už je vlastně konec těch úžasných pár dnů. Každý den si prohlížim fotky, každý den myslím na příští rok, kdy to bude znovu; v podvědomí chci ale kratší interval, třeba pár měsíců. Míváte taky takový pocit?
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Pavel Mareš 25. 7. 2006 20:09

Mě to na konci dovčy už táhne domů.
Pavel Mareš
Nadšenec

Odeslat příspěvekod iva 26. 7. 2006 12:48

Mam stejne stavy po uzasne dovolene, jako mbing, domu se mi nechce a po navratu mam depku a absolutni nechut se prizpusobit kazdodenni realite....
iva
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Michal P 26. 7. 2006 12:54

Ani ne taky jsem se nedávno vrátil s rodinné dovolené a už mě to ke konci přestávalo bavit. Ale začínám se těšit na další mám ještě v druhý půlce srpna další, i když jen týdenní.
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod iva 26. 7. 2006 13:36

Kdyz jses na dovolene s rodinkou a valite se u Mácháče, nebo se smažíš na pláži na Costa Bravě, nebetyčně se tam nudis a přes tebe tam poskakuje hejno dalších řvoucích rekreantů, tak to se nedivím, ze se clovek tesi na navrat domu. Spis to hodne zalezi na lidech, se kterymi tam jses a jak si to uzivate a je jedno, jestli spite pod stanem na tom Mácháči, nebo lezete po Šumavě, Himálajích, nebo jseš v Hiltonu na Havaji....
iva
Návštěvník

Odeslat příspěvekod krtenek 26. 7. 2006 21:28

Neserte mě, já nemam žádnou.
krtenek
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Michal P 27. 7. 2006 08:23

iva píše:Kdyz jses na dovolene s rodinkou a valite se u Mácháče, nebo se smažíš na pláži na Costa Bravě, nebetyčně se tam nudis a přes tebe tam poskakuje hejno dalších řvoucích rekreantů, tak to se nedivím, ze se clovek tesi na navrat domu. .... /quote]

Jak víš co dělám o dovolené. :mrgreen:
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod Vincent 31. 7. 2006 22:05

někdy mě mrzí že už to skončilo, ale depky z toho nemám. Hlavní je když si člověk odveze hezký vzpomínky...
Vincent
Návštěvník

Odeslat příspěvekod includes 8. 8. 2006 00:44

Z dovolené jsem to ještě neměl, ale teď, když končil jeden festiválek, na kterém jsem byl, tak to na mě padlo také, protože jsem tam byl s kamarády, pohoda, sluníčko a najednou konec :cry: ...
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Jim 8. 8. 2006 01:44

záleží jaká ta dovolená je, kde pobývám, s kým ji trávím, atd...

ale taky pamatuji ty depky z konce dovolených, ted už to tolik neprožívám, páč život frčí rychle a vím, že brzy bude zas něco zajímavýho...
Fabia RS Dieselpower - 274PS@578Nm - EX
BMW 335Cd Dieselpower - 340PS@707Nm
Jim
Návštěvník

Odeslat příspěvekod chameleon 8. 8. 2006 17:34

Po rodinné dovolené ani ne, ale když jsem někde s kamarády, se kterými se třeba moc nevídám tak jo
chameleon
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Ally 21. 9. 2006 13:14

Mám spíš depresi z toho, že jsem už pár let žádnou pořádnou dovolenou neměla.
~ Proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich
~ Once upon a time ...
~ Pauza: *11.2.2006 - †10.11.2009
Ally
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod mbing 21. 9. 2006 13:21

Narozdíl od doby, kdy jsem založil tohle téma, je to už lepší :D. Už nemám potřebu se koukat na fotky; možná proto, že jednu mám na ploše počítače :mrgreen:.
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod ma.krtek 24. 9. 2006 02:27

Já nemám deprese z konce dovolené ale těžkou depku když přijdu do práce, zjistim že tam mám spoustu restů a nevyřízenejch lejster a makám tejden od rána do večera....a uvolnění z dovolený je totam
ma.krtek
Čtenář

Odeslat příspěvekod krtenek 24. 9. 2006 10:39

Vrátil jsem se v pátek, doteď jsem jaksi rozčarovanej, že jsem doma a do práce v pondělí se mi taky zrovna nechce - ale je v ní podstatně méně stresu než v předchozí (aspoň něco :twisted: ).
krtenek
Nadšenec

Další stránka