Dovolená v chorvatsku a ubytování.

Cesty doma i do zahraničí, rady, varování

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod BananaYoe 22. 1. 2006 13:07

Zdravím Je mi 22 a chystám se poprvé autem do chorvatska. Chtěl bych jet koncem července a začátkem srpna tak na 10 dní. V plánu mám to zapíchnout někde mezi Zadarem a Šibeníkem s tím že ubytování bych hledal až tam a v tom je ten problém. Nevím vůbec jak to probíhá a hlavně jestli myslíte že najdu někde nějaký pěkný apartmán pro 4 osoby za přijatelnou cenu. Máte někdo zkušenostmi s jednáním lidí, jake jsou tam ceny ubytování a hlavně jestli tam bude někde něco volného??? Díky všem za rady.
nekupujte baworáky větší ***** auto sem neviděl
BananaYoe
Čtenář

Odeslat příspěvekod Stibi 22. 1. 2006 14:15

Ahoj, přesně takhle jsme jeli na dovolenou my. Domluva byla naprosto bezproblémová. Ubytování na každém rohu...můžu doporučit !
Konec jihoamerickým telenovelám !!!
Stibi
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BananaYoe 23. 1. 2006 07:33

Mohl bych se zeptat jaké tam jsou ceny?? Zajímala by mě cena lepšího apartmánu pro 4 osoby za noc. Díky
nekupujte baworáky větší ***** auto sem neviděl
BananaYoe
Čtenář

Odeslat příspěvekod Plexisklo 23. 1. 2006 16:58

Na noc, je to zhruba od 40-110 euro na osobu (den-noc)... Velmi zalezi aky ten apartman je, ci je velky, maly, ci zjednas cenu, alebo ne... :)

Ale ak su peniaze, tak zober radsej drahsie aby si potom nelutoval, lebo ak je na nic ubytovanie, tak je potom na nic 70 percent z dovolenky.
Opel Vectra Caravan 1,8l 2005 a Honda Accord ´95
Plexisklo
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BananaYoe 23. 1. 2006 19:47

40-110 euro na osobu na noc?? trochu hodně ne?? není to myšleno spíše za apartmán pro 4 osoby?
nekupujte baworáky větší ***** auto sem neviděl
BananaYoe
Čtenář

Odeslat příspěvekod Rubi 24. 1. 2006 12:41

kdyz si zajedes cca 300 km dal na jih do cerny hory, tak nebudes urcite litovat. more stejny, lidi stejny, plati se v eurech, nepotrebujes viza, o 2/3 levnejsi nez chorvatsko. super priroda atd.

nocleh 6-10 euro - osoba/den
jidlo (porce 3x vetsi nez tady) - 5 euro
pivo - 0,3 - 1 euro

atd. atd.

chorvatsko - drahy, plny cechacku vencicich lahvace a konzervy. nebrat...
Rubi
Návštěvník
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků