Víkend v Bratislavě: kam jít?

Cesty doma i do zahraničí, rady, varování

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 17. 11. 2005 23:35

V sobotu jsem se rozhodl zajet do Bratislavy. Pracovně tam sice bývám často, ale soukromě-turisticky to bude první návštěva po dlouhých letech.

Nemáte nějaké tipy, kam zajít, co vidět, kde dobře poobědvat? Je teď v zimě otevřený hrad?

Díky
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gasolina 19. 11. 2005 23:20

Ahoj , neviem ktoru sobotu myslis, mozno ti pisem neskoro ale aj tak ti k tomu ako bratislavcanka nieco poviem -takze http://www.bratislava.sk, najsympatickejsi a najlepsi shopping park je aupark, jeden z najvacsich a slusnych momentalne vychytenych nocnych clubov je sparx- http://www.sparx.sk , prejdi sa centrom mesta, daj si kavicku s kolacikom, vianocne trhy su az od buduceho vikendu, ....hrad otvoreny je od utorka do nedele- od 9.00 do 17.oo, najdes tam asi 4 expozicie, kt. su sucastou historickeho muzea. ak ta nohy nebolia z centra mesta sa kludne dostanes aj peskom nan, opytaj sa na nasmerovanie... zelam ti pekne chvilky v BA :)
gasolina
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kodl 22. 11. 2005 09:57

Marku, koukám, že Vám moc lidí neodpovědělo :-( Jak dopadl výlet? Dejte nějaké tipy které jste chtěl předtím od ostatních. také se tam chystám.
Díky K.
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ewing 22. 11. 2005 12:48

tiez by som na ten hrad mohol skocit...este som tam nikdy nebol. Inak prerobili restauraciu na novom moste nedavno tak mozte skusit tam: http://www.u-f-o.sk
"Imagination is more important than knowledge."
Albert Einstein
ewing
Nadšenec

Odeslat příspěvekod gas 26. 11. 2005 19:47

k tomu u-f-o skocte tam fajn je tam aj vyhliadka navrchu. ale chcem vas upozornit ze pokial patrite k ludom ktory sa chcu aj napapat tak zvolte nieco ine- male porcie- niekedy doslova mini ale zato ceny....
gas

Odeslat příspěvekod mbing 26. 11. 2005 19:52

Mohu doporučit výlet ke slovenské vile VyVolených :mrgreen:.
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zelik 26. 11. 2005 21:23

mbing:Zrovna jsem to chtěl napsat :)
Zelik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Letadelko 7. 4. 2008 15:50

V nejbližší době se chystám do Bratislavy. Co se podle vás vyplatí v tomto městě zhlédnout, nějaké památky, kluby, zajímavé místa na fotografování, postmoderní panoramata sídlišť, atd... :kuk: Kam zajít a kam radši nechodit. Prostě co vás napadne. Názory typu Blava *****í apod. si prosím nechejte pro sebe.
Naposledy upravil Michal P dne 7. 4. 2008 16:14, celkově upraveno 2
Důvod: Tento příspěvek byl připojen již k dřívě založenému staršímu tématu
Té lípy se nevzdám!
Letadelko
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nl 7. 4. 2008 19:02

Letadelko: ako uz pisali vyssie, mrkni sa do stareho mesta - na Hlavne namestie, Hviezdoslavovo namestie, staru radnicu(da sa ist na vezu), hrad. Ked chces vyhlad, chod na hrad, alebo do restauracie Ufo na Novom moste. Co sa tyka zabavy, nemozem si pomoct, ale najviac sa mi paci v Elame - je to vysokoskolsky klub pri intrakoch
nl
Návštěvník
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků