Kolik stojí vaše dovolená ?

Cesty doma i do zahraničí, rady, varování

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod papaláš 30. 7. 2005 20:38

Já začátkem srpna pojedu na svou druhou luxusní dovolenou na 14 dní na Francouzskou Polynesii za 150 000,- Kč s plnou penzí. Vlastně letadlem obletím svět. Nejprve poletím letadlem z Prahy do Bankoku, tam přestoupím na letadlo do Sydney, a pak letadlem směr Francouzská Polynesie.
A má poslední dovolená v tomto roce bude začátkem podzimu, to vyrazím to tepla, uvažuji za tím o Kubě, Venezuela,Trinidad&Tobago a nebo Kostarika.
patřím mezi bohatou kastu národa,který se stárá sám o sebe a za peníze daňových poplatníků a nemám rád lenochy.
papaláš
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod hotspot 30. 7. 2005 20:40

Mně stojí 2 x 799 bez DPH (účty za net) :D
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník

Odeslat příspěvekod a 30. 7. 2005 21:00

papaláš: to si kupoval v nejakej akcii? last minute? za oblet sveta sa mi to zda malo :mrgreen:
a
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod adams 30. 7. 2005 22:02

hm... Na to mohu říct jen jediné. Bankok se píše Bangkok. :mrgreen: A mě nerozhodíš. Pětatřicítky tu máme, už se jen zvedne hladina oceánů a nemusim nikam jezdit. Obrázek
-
adams
Nadšenec

Odeslat příspěvekod cache 30. 7. 2005 22:06

aj tak na nejaku vodnu nadrz alebo strkovisko ziadne more nema ;) ale raz si more pozriem, ale naco ist koli tomu tak daleko? :)
Můj bože, to je budoucnost! Mí rodiče, přátelé, má dívka.. Už je nikdy neuvidím.. JUPÍÍÍÍÍÍ! (Fry s1e1)
cache
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Master74 31. 7. 2005 00:17

cache
strkovisko=rybnik?
Směj se, svět se bude smát s tebou.Plač a budeš plakat sám.
Laugh and the world Laughs with you.Weep and you weep alone.
Useora, onsesangi neowa hamkke useul keosida.Ureora, neo honja ul keosida.
Master74
Nadšenec

Odeslat příspěvekod cache 31. 7. 2005 00:23

ach jo, citujem sa z ineho threadu :)
cache píše:no "štrkoviskom" nazyvame aj take tie "jazerá" vzniknute vytazenim strku - ostane jama v zemi, naplni sa vodou a je sa kde kupat :)
hlavne v okoli bratislavy je ich pozehnane, pretoze strk sa na stavbach hodne vyuziva ;)-/quote]
Můj bože, to je budoucnost! Mí rodiče, přátelé, má dívka.. Už je nikdy neuvidím.. JUPÍÍÍÍÍÍ! (Fry s1e1)
cache
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Master74 31. 7. 2005 00:45

cache
:oboze to je slovo
ale thx,zase jsem v SK o neco lepsi :wink:
Směj se, svět se bude smát s tebou.Plač a budeš plakat sám.
Laugh and the world Laughs with you.Weep and you weep alone.
Useora, onsesangi neowa hamkke useul keosida.Ureora, neo honja ul keosida.
Master74
Nadšenec

Odeslat příspěvekod a 31. 7. 2005 06:32

Master74: nikdy som na "piskoch" ,ako to volaju, nebol, ale z autobusu tam vyzera byt zazracne cista voda. i podla rozborov je jedna z najlepsich v eu. kde sa hrabe nejake more :)
a
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod k-o-l-m-i 31. 7. 2005 07:35

3850,- - týden na Šumavě
Život je plný nejasností...
k-o-l-m-i
Návštěvník

Odeslat příspěvekod paveld 31. 7. 2005 09:47

tak 1500, ted odjizdim na tejden na vodu.
BMW E30 316i -> BMW E36 320i :-)
paveld
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S-Tony 31. 7. 2005 14:00

Zatím jsem byl pryč 11 dnů a vyšlo mně to asi tak 800 za piva.
TO víš, chce to mít velkou rodinu a několik rodinných chat v různých částech ČR a člověk pak nemusí útrácet desítky tisíc.
Kdo umí ten umí :-)
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník

Odeslat příspěvekod vilik 14. 8. 2005 13:32

Cca 15000 Kč pro 5 lidí, 14 dní Německo, Rakousko, Itálie (Řím, Neapol, Pompeje), včetně výměny, PHM, jídla a ubytování :D
vilik
Návštěvník

Odeslat příspěvekod iwigirl 14. 8. 2005 14:10

[quote="papaláš"tJá začátkem srpna pojedu na svou druhou luxusní dovolenou na 14 dní na Francouzskou Polynesii za 150 000,- Kč s plnou penzí. Vlastně letadlem obletím svět. Nejprve poletím letadlem z Prahy do Bankoku, tam přestoupím na letadlo do Sydney, a pak letadlem směr Francouzská Polynesie.
A má poslední dovolená v tomto roce bude začátkem podzimu, to vyrazím to tepla, uvažuji za tím o Kubě, Venezuela,Trinidad&Tobago a nebo Kostarika.T/quote]

no,Harry, to jsi musel asi hodne dlouho cekat na Last minute, co?Zkus obcas mrknout na ceniky cestovnich kancelari :wink:
iwigirl
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod adams 14. 8. 2005 14:39

Mě tak napadá.. nejsou teď velmi výhodné last minute do Egypta?
-
adams
Nadšenec

Další stránka