Kam jste se již podívali?

Cesty doma i do zahraničí, rady, varování

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod ConPower 22. 5. 2005 19:15

Já byl několikrát (3×) v Chorvatsku, ve Španělsku (na Mallorce), v Tunisku (na Djerbě), v Řecku a v Itálii. Je mi 13 let, takže slušná bilance :mrgreen: . Ale to opravdu jen okrajově.

Kde se vám líbilo? Musím říct, že v Chorvatsku je fakt nádherné moře, na Mallorce je toho celkem dost k vidění + válení na pláži, Tunisko už jen kvůli odlišné kultuře (hlavně díky Islámu), místní trhy a smlouvání jsou výborné :D , Řecko mě moc nezaujalo, snad jen fakt čistá voda a Itálie, to tedy nevím, byly mi jenom 4 roky...
ConPower
Nadšenec

Odeslat příspěvekod M. 22. 5. 2005 19:49

Rakousko, Slovensko, Polsko, Rumunsko, Madarsko (tim jsem jen projizdel), Nemecko, Belgie, Nizozemi, Dansko, Lucemburk, Svedsko, Norsko.
Na severu je bomba nadherna a nedotcena priroda. A Lucemburk je krasny mesto, tam bych klidne zil.
A vsude v severskych zemich se da nadherne domluvit anglicky - s kymkoliv. Asi se tam nekdy prestehuju, pac zde za chvili budou subtropy. A maji tam dobrej socialni system :)
Naposledy upravil M. dne 23. 5. 2005 11:55, celkově upraveno 1
M.
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daft 22. 5. 2005 20:30

Když nepočítám Slovensko, Polsko, Německo, Rakousko a Maďarsko, tak z těch důležitějších a hlavně zajímavějších: Anglie (Londýn), Canada (AL, Edmonton), Turecko, Kypr a řecké ostrovy (Kréta, Zakynthos, Thasos).
Daft
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Welli 22. 5. 2005 20:44

Rakousko (asi 50x :-), Německo, Holandsko, Slovensko, Polsko, Turecko, Španělsko, Francie, Slovinsko, Chorvatsko, Itálie(sardinie).
No a letos to bude snad USA
Welli
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tOplOaDer 22. 5. 2005 23:36

Mam projety cely Cechy, dale jsme byl Polsko, Rakousko, Slovensko, Italie (2x), Korfu, Kreta, Recko a ted to bude Chorvatsko. Rad bych nasvtivil tradicni Anglii a Španělsko tak snad někdy :)
tOplOaDer
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mareq 23. 5. 2005 00:37

Koukám, že jsou tady všichni zcestovalý :)
Já byl akorát v Itálii a v Maďarsku, ale to jenom proto, že mám babču na Slovensku kousek od hranic s HU. Čechy a Slovensko nepočítám... ;)
.: Powered by Dell Latitude D505 & SE W800i :.
mareq
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fales 23. 5. 2005 05:55

Ja jsem byl v Nemecku, Polsku, Slovensku, Rakousko, Italii, Anglii, Holandsku, na Mallorcena, na Kypru, v Recku a asi v 30 statech v USA.
fales
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ConPower 23. 5. 2005 17:43

Jo, zapomněl jsem na takové, jakože jsem jimi projížděl: Slovensko, Maďarsko, Rakousko, SČH, Bulharsko, Polsko.
ConPower
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Fido+ 31. 5. 2005 21:11

Ja teda nic moc. Slovensko nepocitam. To je jak doma. Nemecko, Rakousko, Svycarsko, Italie, Francie, Madarsko, Polsko, Cerna hora, Makedonie, Srbsko, Chorvatsko, Turecko, Bulharsko a to je tak asi vsecko.
Fido+
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hnědka 31. 5. 2005 22:48

Cesko, Nemecko, Rakousko, Italie, San Marino, Tunisko....zatím :oops:
hnědka
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Petain 8. 6. 2005 14:33

Já zatím taky jezdím jenom po Evropě, Skandinávii už mám skoro celou, s tím Lucemburskem s tebou souhlasím, byl jsem tam loni třikrát a je to fakt super země, mám tam po ČR Německu a Portugalsku nejvíc kámošů. Nejvíc se mi líbilo asi v Norsku, Švédsku, ve Francii a ve Španělsku, prostě všude, kde jsou super lidi. Letos se chystám potřetí do Francie a poprvé do Portugalska.
Quando mija um Portugués, mijam dois ou trés.
Petain
Čtenář

Odeslat příspěvekod a 8. 6. 2005 14:51

ja som bol par krat v bratislave
a
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Mývalice 8. 6. 2005 14:53

a píše:ja som bol par krat v bratislave

Já jednou. :lol:
Selhaly-li všechny pokusy, je načase si přečíst návod.
Mývalice
Legenda fóra Pauza
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod a8n 11. 6. 2005 17:52

Chorvatsko, Korfu, Španělsko, Portugalsko, Monako, Anglie, Ukrajina, Estonsko, Lotyšsko, Litva.
a8n

Odeslat příspěvekod ConPower 11. 6. 2005 18:32

Jaké jsou pobaltské země?
ConPower
Nadšenec

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků