Kam jste se již podívali?

Cesty doma i do zahraničí, rady, varování

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod koblih.jr 27. 12. 2005 20:55

Já cestuji po dovolených po různých krajích. Pokud bych to měl vyjmenovat, taxem dosud navštívil tyto země:
Německo, Francie, Rakousko, Itálie, Chorvatsko, Hong Kong, Čína, Thajsko, Holandsko, Tunisko... (Letos ještě plánuju USU :) ) Nejvíc jsem byl zatím ohromen kulturou Číny. Něco úžasného. Je to přesně tak, jak to vidíte na různých fografiích a v různých filmech. Tržnice jsou skvělé, lampióny jsou bomba, písmena k nepřečtění, lidí je jak 3 (_)_) a některé technologie nejsou k vidění ani u nás v Evropě, protože jsou vyíjené cíleně jen pro miliardovou Čínu!!!! Nebýt vládnoucích komunistů, doporučil bych návštěvu.
koblih.jr
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod weirdo 8. 1. 2006 16:12

Takze Chorvatsko, Spanielsko, Taliansko, Francuzsko, Cierna Hora - dovolenky. USA a Anglicko - vysokoskolsky pracovny pobyt, ale clovek aj nieco videl, Rakusko, Nemecko, Madarsko, Belgicko. To boli len take minipobyty, ale predsa. Holandsko - tade som len prechadzala, ako po ceste do Ciernej Hory.
Chcela by som ist do "severskych" krajin, Svedsko alebo Norsko, a este nejaka exotika, mala to byt Venezuela, alebo niekde do Juznej Ameriky. Casovo to vsak neni bohvieco.
A co by som raz chcela urcite vidiet je Spojene Arabske Emiraty
it`s weird ...
weirdo
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ing. FijoK 8. 1. 2006 19:07

Egypt (2x a v lete sa chystam znova), Chorvatsko (asi 7x :lol: ) Taliansko, Spanielsko, Tunisko - dovolenky. ostatne pobyty - Rakusko, Madarsko, Polsko, San Marino a buduci rok mozno Dansko
I saw man who can change my destiny... He stood in the mirror.
Ing. FijoK
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jozko3275 9. 1. 2006 10:26

Ak nepočítam Europu tak som bol len v USA na Floride :-) štastie mi prialo a vyhral som zajazd do disneylandu :-D
Jozko3275
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod btw 12. 1. 2006 22:08

Polsko, Bělorusko, Litva, Lotyšsko, evropská část Ruska a týden na lodi tamtéž :))
Употреблю ваш алкоголь, недорого.
btw
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod koblih.jr 14. 1. 2006 22:30

Tak nyní řeším vízum do USA. Plánovaný pobyt by měl být tak max. 14 dnů. Pravděpodobně Kalifornie, konkrétně Los Angeles. Nebyl tam někdo, kdo by mi mohl pomoct a poradit, co bych měl vidět, co navštívit, popř. co zcela jistě neminout?
koblih.jr
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ally 26. 3. 2006 21:01

Vidím, že i Hanzelka se Zikmundem by záviděli. Já byla jen v Berlíně a v Bulharsku u Černého moře. Na Slovensku jsem byla v době, kdy to nebylo zahraničí.
Ally
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Adam Bernau 27. 4. 2006 10:09

Slovensko - xkrat, Polsko - x krat, Nemecko - xkrat, Madarsko - xkrat, Norsko - xkrat, 1 mesic Svedsko, 3x Francie, 2x Italie,2x Rakousko, 1x(Svycarsko, Spanelsko, Dansko, Chorvatsko)
A urcite chci procestovat v Asii Barmu, Laos, Vietnam a Kambodzu. A pristi rok, nebo tento rok v zime Peru.
Adam Bernau
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod killerGBU 25. 12. 2006 22:57

mallorca - 3x
kypr - 2x
Egypt - 1x (minulý měsíc poprvé a naposled)
Tunis - 1x
Gran Canaria - 3x
Řecko - 2x
-----------
Evropu moc nepočítám, protože v Do Rakouska jezdím na kola a v Itálii, Francii jsem byla autem mnohokrát
killerGBU
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 25. 12. 2006 23:34

u moře 2x za život, (itálie) ted už mi to připadá pěkná nuda se válet na pláži, radši ty hory, nějaké extrémy...
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chameleon 26. 12. 2006 13:52

Chorvatsko, Bulharsko, Řecko, Rakousko, Německo, Francie, Slovensko a Polsko
chameleon
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caesar.UO 26. 12. 2006 14:27

Chorvatsko, Italie, Spanelsko, Slovensko, Nemecko, Polsko, Francie, Vietnam, Thajsko
Caesar.UO
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skinny 26. 12. 2006 23:39

Španělsko, Chorvatsko, Řecko
snad se někdy podívám do Japonska :oboze
Skinny
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod earwey 5. 1. 2007 20:54

Ja som zo Slovenska, ale mimo hranic som este nikde nebol, peniaze som daval niekde inde. Tohoto roku sa chystam cez leto do Londyna, na Silvestra skor do Pariza..
earwey
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 5. 1. 2007 23:35

Se skolou v Italii, Chorvatsku a Anglii, s rodinou v Italii, Madarsku, ve Spanelsku a na Gibraltaru
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků