Kam jste se již podívali?

Cesty doma i do zahraničí, rady, varování

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Magistr Kelly 15. 3. 2007 10:35

koblih.jr píše:Tak nyní řeším vízum do USA. Plánovaný pobyt by měl být tak max. 14 dnů. Pravděpodobně Kalifornie, konkrétně Los Angeles. Nebyl tam někdo, kdo by mi mohl pomoct a poradit, co bych měl vidět, co navštívit, popř. co zcela jistě neminout?c/quote]


Poradil bych ti jet kamkoli jinam než do L.A. Je to hnusná betonová megalopole, kde není naprosto NIC k vidění. Jestli chceš do města, tak San Francisco má podstatně víc co nabídnout. Jinak bych ti spíš než do města doporučil vyrazit ven do přírody, protože přírodní krásy západní části USA jsou fakt pěkné.
Magistr Kelly
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Noovo 15. 3. 2007 11:18

pred 4 lety me uchvatila Kahira, nadherny sum mesta :) nejlefracnejsi maji auta obouchana ze vsech stran, protoze v Kahire se nehraje na prednost z pravaa vubec se tam neresi silnicni zakony :lol: ...nekteri kvuli tezke zivotni situaci ziji na hrbitovech a nebo si stavi dum na dum, takze jejich paskvilni panelaky ruznych tvaru me dostali....mestem jim proteka Nil, ktery maji spise jako skladku a v ni se vesele prohani krokodyli :twisted: ...chtela bych se tam v nejblizsi dobe zase podivat :-P
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ConPower 16. 3. 2007 14:33

No, to zní hezky. :D Taky bych celkem chtěl vidět. Velkoměsta celé severní Afriky mě lákají, třeba Tarábulus, Alžír, Rabat nebo Casablanca. :)
ConPower
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Noovo 16. 3. 2007 14:35

ConPOwer:Kahira je naprosto uzasna a vubec asi cela Afrika, Tunisko je na tom podobe...jen mi vadi neodbytnost mistnich muzu :x
Uz nekolik let touzim po Jordansku....
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ConPower 16. 3. 2007 14:39

V Tunisku jsem byl (na Jerbě) a fakt byli místy celkem otravní. Já naštěstí hoch zůstal víceméně bez povšimnutí, ovšem za mamku bylo nabízeno (nevím proč :D ) karavana velbloudů nebo 2 Ferrari. :mrgreen: Větších měst jsem se tam ale nedočkal.
ConPower
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Noovo 16. 3. 2007 15:05

neni tvoje mamka nahodou blondata? za ty se nabizi totiz nejvic :D Ja pouha bruneta, tak za me nabizeli 12 velbloudu :? nic moc kseft :lol:
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ConPower 16. 3. 2007 15:38

Náhodou je, v tom to asi bude. :)
ConPower
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MarkFX 16. 3. 2007 19:23

Noovo píše:Kahira je naprosto uzasna a vubec asi cela Afrika...

Zajímavý článek je ted v Chili Chili o Angole... :nenapadne
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noovo 18. 3. 2007 17:26

MarkFX: diky za tip, zitra si skaknu do nejblizsiho Vodafonu :wink:
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noovo 31. 3. 2007 18:34

strider: :D v Bulharsku jsem byla s rodicema jako sedmileta, pamatuju si nejvic cestu letadlem, kdyz letadlo startovalo, tak se tak neobvykle traslo a hucelo, ze jsem se celkem i bala a nejlepsi bylo, kdyz nam k obedu v letadle dali tvrde housky... :lol: ...Bulharsko me moc nelaka, nevim proc, ale rikam si, ze kdyz jsem jeste mlada, tak si zaletim dal, Bulharsko, Chorvatsko a jine blizsi zeme si muzu objizdet az budu v duchodu a nebudu moct dal...jinak si pamatuju na suche WC v Bulharsku, to bylo pro me krute, protoze uz od malicka jsem na WC haklivka 8)
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noovo 4. 4. 2007 11:27

hm takze Chilli Chilli jsem si cist asi nemela, naprosto me uchvatil Jemen, kterej je drahej jak prase auiiii :cry: Tak tedy zacnu tim Jordanskem no, stejne uz to mam v planu nekolik let 8)
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 28. 10. 2007 14:27

Dnes jsem přijel z Paříže.

Krásné město s krásnými památkami, ale ta doprava - všude zacpáno a těch lidí :roll: Jsem rád, že jsem zase doma :) ...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ed Wood 28. 10. 2007 21:49

Pariz je v dopravnych zacpach nic oproti Tokiu, pred tyzdnom som sa odtial po dvoch mesiacoch vratil a ked vidim dopravnu zacpu v Bratislave alebo Londyne tak mi tie mesta pripadaju uplne prazdne. Raz som skusal ist metrom. Prvy aj posledny krat. Metro je tak preplnene, ze zamestnavaju zvlast ludi, ktory su urceny na "nacpavanie" pasazierov do suprav. Uzasna zivotna skusenost z pohladu sardinky. V Japonsku sa da cestovat bez toho, aby ste neutrpeli pomliazdeniny alebo nezosediveli v zacpe asi len sukromnou helikopterou.
Ed Wood
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roxor 5. 9. 2009 05:40

Poľsko,Nemecko,Dánsko,Švédsko,Holandsko,Čechy,Rakúsko,Maďarsko.
Inklinujem skôr k severnejším destináciam.Vyhovuje mi tamojšia mentalita ľudí a príjemnejšie počasie v letných mesiacoch.
Neberme život príliš vážne ... aj tak to nikto neprežije.
roxor
Nadšenec
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků