Kam v létě vyrazíte na dovolenou?

Cesty doma i do zahraničí, rady, varování

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Fido+ 22. 5. 2005 16:07

Rad bych na Kretu. Ale planuju to az na zari. Jestli to vyjde je otazka.
Fido+
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 22. 5. 2005 17:42

Americkou ambasádou jsem při udělování víza prošel bez toho, že bych řekl jediné slovo. Doporučuji se velmi slušně obléci, tj. oblek, a tvářit se seriózně. Kolega s červenou hlavou měl trochu větší problém, musel vysvětlovat.

Imigrační jsem dvakrát prošel v New Yorku. Opět jsem neměl problém, podruhé jen celník nedovedl pochopit, jak je možné, že máme čtyři týdny dovolenou. Kolega měl ale opět potíže, natrefil na arogantního černocha a už se zdálo, že poletí zpět - bez důvodu. Nakonec se to ale zvládlo. Ono si moc nejde vybírat, ale pokud se objeví možnost, běžte k okénku s bělochem - to není jen má zkušenost.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Welli 22. 5. 2005 18:29

Díky, no jsem na to zvědav. Nicméně doufám, že za měsíc už sem budu psát z USA.
Welli
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ConPower 22. 5. 2005 19:26

Ještě nevím, asi něco na last moment (nebo minute?), ale každopádně k moři :wink: .
ConPower
Nadšenec

Odeslat příspěvekod alda 22. 5. 2005 20:30

S tím Bulharskem souhlasím na 100%, je tam krásně, přitom aji levno a člověk se i jakž takž domluví.
Perfektní hory v létě - Rila a Pirin a taky dobrý lyžování a snowboarding v zimě - Bansko. Rozhodně doporučuju ...
alda

Odeslat příspěvekod iva 22. 5. 2005 22:54

to alda: diky za nazor, je videt, ze do Bulharska jezdis casto.... Trochu jsem si tu zacinala pripadat divne, kdyz jsem uvedla, ze se chci podivat na Vychod a k tomu jeste na Balkan.....
iva
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Vlk 23. 5. 2005 10:30

Já jedu už potřetí na blízký východ, z toho podruhé do Sýrie. Ceny proklatě nízko (hotel od 25 Kč, jídlo od 10, taxi a bus podobně). Krásná architektura, památky, příroda, dobrý lidi. Asi přidám i východní Turecko. Jedu na měsíc, první cca 2 týdny budu sám, tudíž hledám případné zájemce. Kdyby měl někdo zájem, pište na francois_dilinger@hotmail.com
Naposledy upravil Vlk dne 24. 5. 2005 14:44, celkově upraveno 1
Vlk
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mlíkař 23. 5. 2005 10:48

Já nepojedu nikam, protože jsem měnil zaměstnavatele a tak dovolenou nemám :o( tak se budu o víkendech toulat po vlastech čsských a možná v září potápět do Chorvatska.
Mlíkař

Odeslat příspěvekod KouzelniCZech 24. 5. 2005 14:31

Mam v planu s nekolika prateli cestu do Turecka, pokud mi daji v praci dovolenou. Chceme objet Marmarske more na kole a poznat cizi zemi, ktera by mela mit hodne rozdilnou kulturu od te nasi. Vse zalezi jeste na moznostech dopravy do Turecka od nas s koly, tento problem zatim nemame jeste uplne vyresen, ale pracujeme na tom, pokud by mel nekdo nejaky napad, rad si necham poradit.
KouzelniCZech
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hnědka 25. 5. 2005 16:28

My docela uvazujem o Thajsku - je to daleko, pekna priroda, pekny more, levny holky :lol:
hnědka
Návštěvník

Odeslat příspěvekod iva 26. 5. 2005 21:37

[quote="hnědka";........ levny holky :lol:[/quote]

Na ty holky si tam davej pozor, nemyslim to kvuli chorobam /anebo to taky/, ale je tam hodne tranvestitu, /a jsou dokonali!!!!/, tak aby se ti nahodou nestalo, ze si privedes na pokoj nejakou "krasku" a bude dole stejne vybavena, jako ty!?!?!? :lol: :lol: :lol:
iva
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vratu 28. 5. 2005 09:09

Vyrážím se ségrou, sestřenkou a bohužel i s matkou Do Hurghady :lol:

Obrázek

Obrázek
KEEP SMILING !!! :mrgreen:
vratu
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod shelly(smazano) 28. 5. 2005 17:04

asi chorvatsko a pak doufám nějaký ten last minute do Egypta :D
***shelly***
shelly(smazano)
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petain 8. 6. 2005 14:42

Já se chystám na pracovní dovolenou do Marseille a po třech týdnech stopuju dál na jihozápad, holt Portugalsko je můj evropský sen.. a když zbydou prachy, vidím to ještě na Madeiru, případně Azory, z Portugalska letím navštívit lucemburské a německé přátele a pak, po dvou měsících, hurá domů. Když zbyde čas, tak ještě nějaký ten víkend na východním Slovensku. Studenti si nemůžou vybírat.. :D
Quando mija um Portugués, mijam dois ou trés.
Petain
Čtenář

Odeslat příspěvekod a 8. 6. 2005 14:56

ti co idete do usa, na akej urovni mate anglictinu (resp ste mali ked ste tam sli 1. krat).
a
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků