Typ na výlet po světě

Cesty doma i do zahraničí, rady, varování

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod cassper 17. 6. 2013 13:48

Zdravím. Rád bych požádal o pár tipů na inspiraci. S bráchou bychom chtěli na dva - tři týdny vypadnout do světa, cestovat. Samozřejmě pár tipů bychom měli, ale třeba nám něco uniká, tak kdyby byl dobrej tip ? Mělo by to být zhruba ve stejném duchu jako naše poslední cestování, což bylo zhruba :

3 týdny po západním pobřeží USA. Půjčené auto, Kalifornie, Arizona, Nové Mexiko, Colorado, Utah. 7500km za volantem. 2 noci spíme v autě někde na benzínce nebo v lese, 1 noc v motelu. Stravování většinou fastfood. Cesta byla kombinace měst (Los Angeles, San Diego, Denver, San Francisco ...) a zajímavostí v nich, dále zábavních parků (Six Flags, Sea World, Universal Studios), přírodních zajímavostí (Grand Canyon, Death Valley, Colorado mountains ... ) a historicky zajímavých menších měst (Roosewell, Los Alamos atd). Prostě takovej mix všeho a byli jsme oba maximálně spokojení.

Letos máme v hledáčku východní pobřeží USA, Austrálii, Aljašku. ... Nejsme klasičtí "baťůžkáři", takže něco jako že Tibet, Ghana, nebo ne-li dokonce Evropa, to nás moc neláká.

Zkuste případně tedy něco doporučit. ... Cena do 50.000kč na osobu.
cassper
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brzdil987 5. 5. 2014 10:58

Byli jste ?
brzdil987
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Ebroker777 21. 7. 2015 14:37

kdybz jste byli, a mate to zdokumentovane měl bych zájem o Vaše postřehy z cesty.dik
Ebroker777
Čtenář


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků