Kam na Maledivy?

Cesty doma i do zahraničí, rady, varování

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod wakame 20. 12. 2012 14:17

Caute, Ktore miesta na Maledivach odporucate? Nieco pre zaciatocnika, skor taky lonely vylet, nie zabava a disco, ani romantika, proste single az survival vypadnutie :D No sice nie tak aby som sam musel lovit ryby kazde rano, ale asi chapete co myslim..
Nie luxus, ale ani chrobaky v izbe, cize cistota musi byt.

Pozeram rozne nemecke servre co maju mnoho CK v zozname, no nejako sa mi nezda ta cena. za 3 tyzdne sa nedostanem pod 3000 Euro, to je dnes uz normalne? Inflacia? Tak 5 rokov dozadu bol kolega na nejakom nie najlacnejsom za 2000cca.. (cize fakt to moze byt inflacia, ci len jeho stastie?).

A na ako dlho odporucate ist? Volna mozem mat lubovolne kolko len chcem, no mam psa, bez ktoreho som este nebol viac ako 5 dni, cize neviem ako to znesie :)

A este asi najdolezitejsie, KEDY odporucate ist? Chcel by som cim skor, cize asi januar/leden.. Ci to je akurat najdrahsi mesiac ?

Vdaka.
wakame
Čtenář

Odeslat příspěvekod wakame 26. 12. 2012 16:27

Alebo sa vykaslat na Maledivy a ist na blizku Sri Lanku ci do Thajska?
Ide mi avsak skor o pocit "opusteny ostrov" ako o "som na horucje piesocnej plazi spolu s 250 ludmi a za mnou ma 500 ludi diskoteku".
Mam len pocit, ze Maledivcania (resp investori rezortov) chcu prilis vela penazi za malo muziky. To uz sa potom oplati hladat niekde v Afrike nieco podobne? Otazne je do akej miery sa da najst nieco podobne, no ved ale verim ze isto je to mozne :-)
wakame
Čtenář