Dovolená s rodiči v dospělosti

Cesty doma i do zahraničí, rady, varování

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Panzer.Dragon 19. 2. 2011 20:46

mi rodiče nabídli jestli bych s nima nechtěl jet na dovolenou že to komplet zaplatěj jede i sestra, je mi 25 let a sem zatim student v červnu končim vš (ťuk ťuk), přítelkyně mi řiká že sem mamánek a že se jí to moc nezdá abych takhle jel s nima :-D co myslíte? já když o tom přemejšlim tak mi na tom taky něco nesedí, že to cálujou oni možná, že už sem na to fakt docela starej, možná že bych spíš měl bejt rád že bude volnej byt než je t s nima, bych s nima ale docela jel, co myslíte je to normální nebo to už je takový mamánkovský?
xbox1, x360, wii, 2x sega saturn, sega dreamcast, gp2x F200
Z-5450, LE40A786, Nikon 1j1, HP elitebook 8570w (250GB ssd), Nexus 7 2012 3G
Glory and Rock and Roll with Smart F2, 0,8 CDI & Fiat Punto 1.2 8V (2004)
Panzer.Dragon
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mikicz 19. 2. 2011 20:53

fakt bych chtěl mít tvoje starosti... chceš jet, tak jeď. nechceš, nejezdi. Pokud potřebuješ radu i s tímhle, pak na tom mamánkovi něco bude :P
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 19. 2. 2011 21:55

Asi takhle...já s našima nejezdím cca. od patnácti let, ale to je tím, že jezdí na srazy rodin s dětma ve věku mého bratra (letos mu je pět), čili si tam nemám moc s kým pokecat. Takže místo rodinné dovolené jezdím třeba na školní exkurze. Ale kdybychom jeli samotná rodina, asi bych jel... ale je pravda, že jsem o dost mladší, než Ty, je mi sedmnáct.
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 19. 2. 2011 22:20

Proč zrovna v pětadvaceti by člověk nemohl jet na dovolenou s rodiči? :shock: :roll:
Jack111
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Panzer.Dragon 19. 2. 2011 23:16

ok, no pojedu no, mam i docela nějaký aktivity který třeba s otcem sou fajn že hrajem hodně pinec nebo hrajem jako rodina skrebl :-), ještě se nabízí otázka že ta dovolená bude třeba dvakrát tak drahá jako ta kam pojedu s přítelkyní, ne že by dražší znamenalo lepší ale bejt to tak u dovolený prostě může (ubytování, jídlo, čistota atd), tak jestli by bylo jako fér vůči přítelkyni že pojedu s rodičema na dražší a s ní na o něco takovou víc studentskou dovolenou ale jako taky hezkou
xbox1, x360, wii, 2x sega saturn, sega dreamcast, gp2x F200
Z-5450, LE40A786, Nikon 1j1, HP elitebook 8570w (250GB ssd), Nexus 7 2012 3G
Glory and Rock and Roll with Smart F2, 0,8 CDI & Fiat Punto 1.2 8V (2004)
Panzer.Dragon
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 19. 2. 2011 23:22

Však nejde o cenu, ale o to, že se někam podíváte spolu...
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 20. 2. 2011 08:33

Asi takhle... Já jsem sice už nějaký ten rok z domu, právě proto bych na dovolenou s rodiči jel. On to není už takovej ten vopruz, jako když ti bylo třeba 16. ;-)
Proč by nemělo být fér, že pojedeš s rodiči na dražší dovolenou, než se svou přítelkyní? Platí to rodiče? Neřeš to.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 21. 2. 2011 16:11

Asi takhle... Já bych nejel, ale co říká trent, možná na tom něco bude.. Tak se uvidí za párl let v mezičase, třeba s rodičema někam pojedu :D
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 21. 2. 2011 17:16

Co je mezičas?
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 21. 2. 2011 17:49

:D já ani nevím, moc sem nad tím nepřemýšlel když sem to tak plácl..
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 21. 2. 2011 20:14

Tak řekněme, že by to mohla být doba mezi tím, co jsi odešel z domu a hrobem. :D
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 22. 2. 2011 11:21

no proč nejet, když s nima vycházíš...
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 22. 2. 2011 19:05

trent píše:Asi takhle... Já jsem sice už nějaký ten rok z domu, právě proto bych na dovolenou s rodiči jel. On to není už takovej ten vopruz, jako když ti bylo třeba 16. ;-)
Proč by nemělo být fér, že pojedeš s rodiči na dražší dovolenou, než se svou přítelkyní? Platí to rodiče? Neřeš to.

Asi tak. V 25 to už není takovej vopruz jako v 15, 16. Já jsem s rodičema jel na společnou dovolenou v nějakých 32 letech a bylo to super (i když ten týden bylo tak tak 8-P ), naopak v 17, jsem byl rád, že jsem byl sám doma :-P

Určitě se do ničeho nenuť, jestli jet chceš, jeď, jestli ne, nejezdi. Jestli místo toho budeš s přítelkyní, tak možná dospěješ k názoru, že "doma je taky hezky" :mrgreen:

Hlavně se nějak rozhodni a dál to nezkoumej "co by bylo kdyby", je to nejlepší cesta k tomu, jak si otrávit buď dovolenou (když budeš uvažovat co by bylo s přítelkyní, kdybys nejel), nebo naopak si otrávit tu dobu s přítelkyní.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lrotrekl 2. 7. 2011 10:39

Cestování s vlastníma rodičema pro mě nabylo znovu smyslu po té co přišly děti, když chceme mít s manželkou klid, šupnem děti na dovolené na hlídání rodičům...Případně ségře, která je jen o nějakých 5 let starší než moji kindoši a cítí se hrozně důležitě když je může hlídat...

Ale má to jasný pravidla: Dycky oddělený ubytování (dva apartmány), vlastní dopravní osa, vlastní program na dovolené... Jen případně společné večery nad nějakou hrou nebo ono hlídání...

Třeba s tchánama je možný ale i to společný vaření a program..Takže je to dost individuální...

Co třeba varianta, že by jsi to své přítulce cálnul a jela s Váma? Ale to záleží na tom jaké máte vztahy mezi sebou a ona s tvými rodiči....
Po asi milionu let změna značky - po Italovi mám Žabožrouta vyrobenýho ve Španělsku převlečenýho za Japonce. Globalizace vpirjód. :D
lrotrekl
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roxor 7. 10. 2011 05:01

Panzer.Dragon píše:mi rodiče nabídli jestli bych s nima nechtěl jet na dovolenou ... co myslíte?

Jak to dopadlo?
Neberme život príliš vážne ... aj tak to nikto neprežije.
roxor
Nadšenec
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků