První dovolená - tipy

Cesty doma i do zahraničí, rady, varování

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 14. 7. 2010 00:58

No Ovčáku je to lepší si do tý cestovky dojet a ,,Na Fleku,,to dojednat jedním vrzem, pojistit a zaplatit a nebo nééé a jít jinam. Vyplatí se to! a víš aspoň více o CK než přes Net. Sjednat Dovču přes Net?!... bych neměl asi na to Nervy, dokonce ani letenky bych nezvládl. Není nad osobní jednání a odcházet s Vucherem , letenkama a pojistkou v ruce. Není nad přímej dojem, že. Přes Net bych kontroloval Cestovku než se tam rozjedu, přeci jenom mi na Dovče vždy záleželo, kort na té první...i Svatebku jsem si zařízoval sám, no Ozvi se mi a nekličkuj, he... i s tou přípravou po Netu, případně předjednání v Práglu s Infem na fleku... ti mohu,,oběhat,,. Mám ten čas, že...Tulák Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Přeborník

Odeslat příspěvekod Maty.Lara 14. 7. 2010 05:41

No, podle me je dobre se nejdriv mrknou na cestovku na net... pripadne mrknout na fora, jake maji lide zkusenosti s onou cestovkou, pripadne destinaci, hotelem. Osobni dojem je sice hezka vec, ale moc Ti nerekne... Zkrachovale cestovky taky na venek pusobily, ze maji dost financnich prostredku. A nejlepsi recenze stejne dostanes od lidi, kteri s tou konkretni cestovkou jeli.
Muze-li se neco pokazit, tak se to taky pokazi.
Maty.Lara
Nadšenec

Odeslat příspěvekod teplice 14. 7. 2010 09:20

Tak díky za tipy, mrknu se na to a uvidíme jak to dopadne :)

Jinak je to první dovolená do zahraničí, v Čechách už jsme byli minulý rok a paráda :P
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Ovčák 2009

Předchozí stránka