Okruh autem po Čechách - road trip

Cesty doma i do zahraničí, rady, varování

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Panzer.Dragon 16. 5. 2010 21:36

počátek Praha, dva lidi já a přítelkyně, trochu znám šumavu jinak spíš nic moc, takovej okruh autem po ČR, moc nevim trasu a jak to vyřešit se spaním.. a taky si nejsem úplně jistej jestli je to dobrej nápad, ale takhle v obecný rovině mi přijde dobrej :-D , myslim, že by to mohl bejt takovej romantickej výlet, zkouknout nějaký český parády, hrady, zámky, propasti, jeskyně, jezera, města, hory, rozhledny, klidně i nějakou zoo, safari v dvoře králové, ale nevim.. nepodniknul někdo takovou okružní jízdu po ČR?
xbox1, x360, wii, 2x sega saturn, sega dreamcast, gp2x F200
Z-5450, LE40A786, Nikon 1j1, HP elitebook 8570w (250GB ssd), Nexus 7 2012 3G
Glory and Rock and Roll with Smart F2, 0,8 CDI & Fiat Punto 1.2 8V (2004)
Panzer.Dragon
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 16. 5. 2010 23:31

Jo Dragone není problema, ozvi se mi na SZ nebo Majla, můžeš to mít i s itinerářem a ťurist infem, třeba i na CD...Napiš mi na jak dlouho a jak chcete spát?! Stan, boudička v kempu, pod širákem, v pensionech?! Jinak Vejlet to je fajn, budeš Tam mít Ty Nej...Tulák Marcel od Zvonu, jo odkuď vyrážíš a kde končíte?!
Marcel Kudlvasr
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Panzer.Dragon 17. 5. 2010 10:19

napadlo mě jak to tu sleduju, že by si moh helpnout..

start a cíl je Praha
dneska mi jedna kámoška doporučila, že na spaní o prázdninách jsou ideální VŠ koleje, za pár peněz a relativně slušný, možná,že pro romantiku by jedno spaní pod širákem bylo taky fajn
délka tak 5-10 dní
mám dálniční známku
auto starší, ale bez problémů, osobák takže nic moc do terénu

z toho co bych chtěl vidět: nějaká zoo, nějaký koupání klidně aquapark, nějakej pěší výlet ve smyslu prachovksý skály nebo tak něco, Karlovy Vary a třeba i nějakej aktuální svátek-událost ve smyslu "oslavy vína na moravě" nebo tak něco :-)
xbox1, x360, wii, 2x sega saturn, sega dreamcast, gp2x F200
Z-5450, LE40A786, Nikon 1j1, HP elitebook 8570w (250GB ssd), Nexus 7 2012 3G
Glory and Rock and Roll with Smart F2, 0,8 CDI & Fiat Punto 1.2 8V (2004)
Panzer.Dragon
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jannnn 17. 5. 2010 12:52

no hele ale VŠ koleje jsou přinejlepšim v krajských městech a ty nejsou zrovna moc v centru přírody a turistických zajímavostí...když nepočítám, že byste si chtěli prohlídnout chemičku v ústí nebo pivovar v plzni :D

zároveň se tím dost zužuje okruh, kudy se dá jet...
jannnn
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 17. 5. 2010 12:59

ZOO v Hluboké, zámek Červená Lhota, centrum Českého Krumlova...
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Panzer.Dragon 17. 5. 2010 14:13

hobitt píše:ZOO v Hluboké, zámek Červená Lhota, centrum Českého Krumlova...


to zní dobře na první den, a pak asi směr Brno, možná kolej v Jihlavě, kde by ta kolej byla, druhej den bych si chtěl prohlídnout Brno špilas, šalinu atd. a snad tam je i zemědělský muzeum takže to by se mi taky líbilo a moh by tam bejt nějakej ten aquapark a pak třeba eventuelně přesun do Zlína nebo do Ostravy (asi bych zašel na stodolní :-)) ) nebo do Olomouce, tady by měly bejt koleje
xbox1, x360, wii, 2x sega saturn, sega dreamcast, gp2x F200
Z-5450, LE40A786, Nikon 1j1, HP elitebook 8570w (250GB ssd), Nexus 7 2012 3G
Glory and Rock and Roll with Smart F2, 0,8 CDI & Fiat Punto 1.2 8V (2004)
Panzer.Dragon
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 17. 5. 2010 14:26

Ostrava - Stodolní, Mini-uni, Klimkovice - lázeňská kolonáda...
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 17. 5. 2010 19:52

Hoj Dragone, zatím jsi se neozval, tož zatím takovýhle Náčum, na Tvůj,,průlet ČR,,: Hvězdicový Trail se základnama na cca 2 dny nebo jeden, s objetím okolí(u Tebe koleje VŠ, no já bych spíš bral Ty boudičky v kempech...vyjde to tak na stejno a objednat předem to musíš taky. Jinak já Stan + ten širák, he). - Hradec K.Z1(dost zámků a to Zoo safari ve Dvoře, i ten Adršpach) - Olomouc Z2(zámky a hrady + kras, a Hranická propast) - Brno Z3(zámky Kroměříž, Bučovice, Slavkov, a Rájec, Boskovice + Moravský Kras!) - Břeclav Z4(Z:Lednice, Znojmo, Mikulov, dá se sehnat levnej privát i s tím vínem, hej) - Česká Kanada Z5(boudička v kempu na 2 - 3dny)se Zámky Dačice, Telč, renesanc ve Slavonicích, krásná příroda s přírodními Písáky -rybníky...lze se vracet přes JH, Třeboň, Hlubokou a Orlík do Prahy. Čekám s podrobnostmi, až se ozveš, hej...STarec Marcel od Zvonu. No máš to hodně ,,Letem Světem,,ale proti gustu není dišputááta, já to brával po menších kusech, o to víc ,,načisto,,. A kam to bude příště? Slováč, Karpaty, Maďároš, Tyroly, Slovinsko, Dolomity, Chrvatsko, Itálie?!
Marcel Kudlvasr
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Panzer.Dragon 27. 5. 2010 20:44

zatím zmrazuju plány, vrátim se k nim výhledově, dík za tipy
xbox1, x360, wii, 2x sega saturn, sega dreamcast, gp2x F200
Z-5450, LE40A786, Nikon 1j1, HP elitebook 8570w (250GB ssd), Nexus 7 2012 3G
Glory and Rock and Roll with Smart F2, 0,8 CDI & Fiat Punto 1.2 8V (2004)
Panzer.Dragon
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 28. 5. 2010 21:23

Kdy bude svatba Princi Panzer.Dragone? He...Máš kliku, že jsem Ti nevěnoval více času, ajaj. No nic tak příště...Tulák Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roxor 30. 5. 2010 06:45

Panzer.Dragon píše: jak to vyřešit se spaním..

Hádam existuje niejaký zoznam hostelov,prázdninových inernátov,ubytovní ... ako vyššie uviedli kolegovia.
Ak ste mladší,tak by nebolo od veci vybaviť si niejaké študentské preukazy.To máš neskutočné zľavy na vstupnom do hradov,zámkov,galérii ... prístup do lacnejších ubytovvní (možno aj s lacnejšou stravou).Ak študenti nie ste,tak popros niejakého známeho študáka,ktorý sa v lete nechystá nikam,aby si vybavil preukaz a .... 8-P
Neberme život príliš vážne ... aj tak to nikto neprežije.
roxor
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Panzer.Dragon 31. 5. 2010 16:22

2Marcel sem to nechal jen takhle veřejně abych si udělal představu z pár rad.. však ono na ten výlet dojde, a průkazy máme
xbox1, x360, wii, 2x sega saturn, sega dreamcast, gp2x F200
Z-5450, LE40A786, Nikon 1j1, HP elitebook 8570w (250GB ssd), Nexus 7 2012 3G
Glory and Rock and Roll with Smart F2, 0,8 CDI & Fiat Punto 1.2 8V (2004)
Panzer.Dragon
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 31. 5. 2010 22:10

No Dragoune pancířovi, je to Tvůj problém, mohl jsi mít kompletní servis, hej. Tulák Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Přeborník
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků