Kde zaparkovat auto u divadla v Praze?

Cesty doma i do zahraničí, rady, varování

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Lubro 25. 12. 2009 13:54

Chtěl bych se zeptat,kde je možné zaparkovat osobní auto v okolí Stavovského divadla nebo u divadla Kolowrat (Ovocný trh, Praha 1) ? Není to sice daleko ze stanice metra Můstek (trasy A i B") = cca do 200 m pěšky, ale kde nechat to auto...Jak to řeší mimopražští, když jsou v centrální části Prahy zřízeny zóny placeného stání?
Lubro
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 25. 12. 2009 15:37

Ahoj Lubro, napadá ma jen parking podzemí v obchod. Domu KOTVA! na nám REP. přímo u stanici metra, Tj. máš to stejně na Ovocňák daleko. Nebo to nechat někde u Metra na ,,periférii,,he, třeba taky Podzemní parking na Andělu(Tesco nebo naproti)...tamvocaď to máš Metrem na Můstek 15 minut (i s čekáním), ale né když to má sváteční interval. Tulák Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jannnn 25. 12. 2009 15:52

Buďto za pár korun to nechat na P+R parkovišti na metru (podle toho z kterého směru jedeš, ale těch parkovišť je celkem dost) a nebo pak doporučuji podzemky v Palladiu. Místa je tam většinou dost, ceny v pohodě, to parkoviště je moderní, žádný temný zákoutí...mně se tam podařilo nechat auto s rádiem, navigací atd. s uplně staženým okýnkem asi 5 hodin a nic se z něj neztratilo :))
jannnn
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 25. 12. 2009 19:28

Na konci ulice Dušní (u školy),popř Kozí, obojí u nábřeží jsou místa kde se dá parkovat běžně bez placení a nejsou tam žádný zóny pro místní.
polda
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lubro 25. 12. 2009 19:54

polda píše:Na konci ulice Dušní (u školy),popř Kozí, obojí u nábřeží jsou místa kde se dá parkovat běžně bez placení a nejsou tam žádný zóny pro místní.Ulice Dušní - u školy - myšlena Střední průmyslová škola stavební, tj. č.p. Dušní 900/17 nebo základní škola Curieových 886/2?
A jak daleko by poté bylo k tomu Stavovskému divadlu? (podle mapy to odhaduji na cca 500 m přes Staroměstské náměstí...ale to je pouze můj odhad,do Prahy jezdím opravdu minimálně).
Lubro
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 25. 12. 2009 20:20

No Lubro přes celé Staré Město, že...lepší je to někde zacvakat. Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jannnn 25. 12. 2009 20:24

Ad parkování v ulicích - tam je problém, že člověk neví, jestli bude místo. A pokud jede na čas a ještě ke všemu nezná prostředí, je to pak docela stres, když jsou předem vyhlédnutá místa obsazená....
jannnn
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lubro 25. 12. 2009 20:31

Marcel Kudlvasr píše:No Lubro přes celé Staré Město, že...lepší je to někde zacvakat. Marcel od Zvonu.Tak nejsem "pražák",zdálo se mi to podle mapy jen projít přes Staroměstské náměstí...bráno pochopitelně vycházkou. Pokud někam jinam a "zacvakat",tak buďto do té Kotvy nebo spíše do toho Palladia,jak mi doporučil uživatel "jannnn"...
Lubro
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lubro 25. 12. 2009 20:44

jannnn píše:Ad parkování v ulicích - tam je problém, že člověk neví, jestli bude místo. A pokud jede na čas a ještě ke všemu nezná prostředí, je to pak docela stres, když jsou předem vyhlédnutá místa obsazená....Ten problém parkování v ulicích je problém pouze v pracovních dnech nebo i v sobotu?
Lubro
Návštěvník

Odeslat příspěvekod polda 27. 12. 2009 23:10

U SPŠ akorát končí modrá zóna místních a dál ten kus k vodě je zdarma,já tam místo vždy našel.No a pak je plácek placeného v Kozí ulici taky kousek od vody.Nebo podél Dvoř.nábřeží až směrek k Palachovu nám. je zóna placeného stání ve všední dny 8-18? jinak zbytek zdarma.
polda
Nadšenec
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků