Kde zaparkovat auto u divadla v Praze?

Cesty doma i do zahraničí, rady, varování

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Lubro 25. 12. 2009 12:54

Chtěl bych se zeptat,kde je možné zaparkovat osobní auto v okolí Stavovského divadla nebo u divadla Kolowrat (Ovocný trh, Praha 1) ? Není to sice daleko ze stanice metra Můstek (trasy A i B") = cca do 200 m pěšky, ale kde nechat to auto...Jak to řeší mimopražští, když jsou v centrální části Prahy zřízeny zóny placeného stání?
Lubro
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 25. 12. 2009 14:37

Ahoj Lubro, napadá ma jen parking podzemí v obchod. Domu KOTVA! na nám REP. přímo u stanici metra, Tj. máš to stejně na Ovocňák daleko. Nebo to nechat někde u Metra na ,,periférii,,he, třeba taky Podzemní parking na Andělu(Tesco nebo naproti)...tamvocaď to máš Metrem na Můstek 15 minut (i s čekáním), ale né když to má sváteční interval. Tulák Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jannnn 25. 12. 2009 14:52

Buďto za pár korun to nechat na P+R parkovišti na metru (podle toho z kterého směru jedeš, ale těch parkovišť je celkem dost) a nebo pak doporučuji podzemky v Palladiu. Místa je tam většinou dost, ceny v pohodě, to parkoviště je moderní, žádný temný zákoutí...mně se tam podařilo nechat auto s rádiem, navigací atd. s uplně staženým okýnkem asi 5 hodin a nic se z něj neztratilo :))
jannnn
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 25. 12. 2009 18:28

Na konci ulice Dušní (u školy),popř Kozí, obojí u nábřeží jsou místa kde se dá parkovat běžně bez placení a nejsou tam žádný zóny pro místní.
polda
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lubro 25. 12. 2009 18:54

polda píše:Na konci ulice Dušní (u školy),popř Kozí, obojí u nábřeží jsou místa kde se dá parkovat běžně bez placení a nejsou tam žádný zóny pro místní.



Ulice Dušní - u školy - myšlena Střední průmyslová škola stavební, tj. č.p. Dušní 900/17 nebo základní škola Curieových 886/2?
A jak daleko by poté bylo k tomu Stavovskému divadlu? (podle mapy to odhaduji na cca 500 m přes Staroměstské náměstí...ale to je pouze můj odhad,do Prahy jezdím opravdu minimálně).
Lubro
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 25. 12. 2009 19:20

No Lubro přes celé Staré Město, že...lepší je to někde zacvakat. Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jannnn 25. 12. 2009 19:24

Ad parkování v ulicích - tam je problém, že člověk neví, jestli bude místo. A pokud jede na čas a ještě ke všemu nezná prostředí, je to pak docela stres, když jsou předem vyhlédnutá místa obsazená....
jannnn
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lubro 25. 12. 2009 19:31

Marcel Kudlvasr píše:No Lubro přes celé Staré Město, že...lepší je to někde zacvakat. Marcel od Zvonu.



Tak nejsem "pražák",zdálo se mi to podle mapy jen projít přes Staroměstské náměstí...bráno pochopitelně vycházkou. Pokud někam jinam a "zacvakat",tak buďto do té Kotvy nebo spíše do toho Palladia,jak mi doporučil uživatel "jannnn"...
Lubro
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lubro 25. 12. 2009 19:44

jannnn píše:Ad parkování v ulicích - tam je problém, že člověk neví, jestli bude místo. A pokud jede na čas a ještě ke všemu nezná prostředí, je to pak docela stres, když jsou předem vyhlédnutá místa obsazená....



Ten problém parkování v ulicích je problém pouze v pracovních dnech nebo i v sobotu?
Lubro
Návštěvník

Odeslat příspěvekod polda 27. 12. 2009 22:10

U SPŠ akorát končí modrá zóna místních a dál ten kus k vodě je zdarma,já tam místo vždy našel.No a pak je plácek placeného v Kozí ulici taky kousek od vody.Nebo podél Dvoř.nábřeží až směrek k Palachovu nám. je zóna placeného stání ve všední dny 8-18? jinak zbytek zdarma.
polda
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lubro 4. 4. 2022 14:26

Zdravím, protože člověk do té Prahy stále občas potřebuje zajet...zeptám se na možnost zaparkování někde poblíž Malostranského náměstí. Tady to bude zřejmě docela problém, odhaduji...Našel jsem poblíž parkoviště Lichtenštejnský palác, ale ještě nikdy jsem tam neparkoval...ani nemohu najít nějakou on-line stránku či jeho obsazenost. Dá se tam normálně do těch max. 2 hodin zaparkovat nebo ne? Díky
Lubro
Návštěvník

Odeslat příspěvekod polda 7. 4. 2022 17:55

Doporučím aplikaci MPLA
polda
Nadšenec
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků