Euro 2008

Vlastní aktivita, soutěže, různá mistrovství, rady a tipy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 8. 6. 2008 08:49

no utrpěli jsme vítězství... a primáckej komentátor (nikodým?) ještě horší. A Šmicer teda domu taky zrovna nepomoh, to jeho ty vole si taky moh odpustit :D
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník

Odeslat příspěvekod MgX 8. 6. 2008 17:07

Ťuhýk souhlas, se vším ;-) Mohli mu dát rychlokurz komentování a slušného vyjadřování na obrazovce :D

Jinak .... Chorvatsko dalo penaltu a tak rozčílilo všechny z Rakouska, neboť vede 1:0 :-)
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 8. 6. 2008 17:44

Někde ve sportu jsem četl s ním rozhovor, že absolvovali jen nějakou stáž... evidentně to bylo málo :D Jinak dnes jsem taky náhodou zahlíd jeho reportáž z hotelu našich. Kristova noho...

Teď naopak příjemě překvapil Bejbl (jesetli je to teda on), jako spolukomentátor o třídu lepší než Šmíca
Ťuhýk
Přeborník

Odeslat příspěvekod suk 8. 6. 2008 18:14

Tak jsem videl taky zapas se svycarskem. No, fakt fodbal na urovni, nechapu proc si porad nahravali dozadu, za celej zapas jsem videl snad jen jednu strelu (ktera skoncila golem, no co, zase se muzou pochlubit 100% uspesnosti :mrgreen: ). My meli hlavne obrovsky stesti ze to cech odchytal + teda branka. (btw, ve fotbalu se prd vyznam)
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod includes 8. 6. 2008 22:03

Ohledně našeho zápasu, naprostá tragedie, nešlo se na to koukat. Bohužel, jak řekl i Platini, horší tým vyhrál. Kamarád tak byl, tak to jediné, nasát tu atmosféru, bylo co jsem mu záviděl :) Já bych se poblil, vidět ten zápas na živo.

Když se podíváte na jiné zápasy, ať už třeba teď na Polsko vs. Německo, kde Poláci dostali dva góly, ale pořád, i za nepříznivého stavu makali, snažili se, dřeli! Tempo jiných zápasů je oproti našemu naprosto na jiné úrovni a Bruckner prý: "Vycházeli jsme ze zajištěné obrany". To sice ano, ale dopředu jsme se nedostali více jak 3x za zápas. Jedna jediná střela a, bohudík, naštěstí gól! Pokud se nezlepšíme, tak od Portugalců dostaneme pět a Turků tři.
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod aquarkko 9. 6. 2008 12:47

jó, a hlavně posílejte fotky do Primy :mrgreen:
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda

Odeslat příspěvekod AliGiro 9. 6. 2008 15:26

no proti švýcarům to bylo naprostá katastrofa.Jen tak,tak jsme zvládli je.Už jsem zvědav kolik to projedem s portugalci
I do not know with what weapons World War III will be fought, but World War IV will be fought with sticks and stones. - Albert Einstein

Life´s a piece of *****
when you look at it
AliGiro
Nadšenec

Odeslat příspěvekod suk 9. 6. 2008 18:10

to se hraje kdy? na nase se budu koukat...
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod includes 9. 6. 2008 18:26

Ve středu
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 10. 6. 2008 06:23

Včera Holandsko - Itálie konečně výbornej zápas. Radost se dívat!
Ťuhýk
Přeborník

Odeslat příspěvekod matho83 10. 6. 2008 06:42

jj, konecne nieco co stalo za to
Ti taliani by ozaj ani z 11ky nedali gol
Konecne klud
ale nie od s60
v.i.p. roku 2008
Kto sa smeje naposledy ten sa smeje najlepsie
matho83
Čtenář

Odeslat příspěvekod includes 10. 6. 2008 11:36

Ťuhýk píše:Včera Holandsko - Itálie konečně výbornej zápas. Radost se dívat!

Bohužel jsem stihl až posledních 15min, ale musel to být parádní fotbal :) Hlavně jsme rád, že Italům, mistrům světa z roku 2006 spadl trochu hřebínek ;)

btw: Koukal jsem na to v hospě, tzn. hluk a vše okolo. Ale nevšiml jsem si, že by pak třeba ve studiu rozebírali jasný offside při 1.gólu Nizozemců! Nebo se pletu?
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 10. 6. 2008 11:54

To jejich studio jsem dobrovolně vypustil, takže nemůžu sloužit... ale vsadim se, že Vízek o tom určitě něco kváknul
Ťuhýk
Přeborník

Odeslat příspěvekod AliGiro 10. 6. 2008 12:23

kváknul a gól byl rozhodnut takto.

Když Buffon vyrazil míč ze šestnáctky shodil Panucciho,který následkem shození upadl mimo hřiště.Rozhodčí to rozhodl tak že Nistelroy nebyl v offsidu jelikož Panucci byl ještě před ním.
I do not know with what weapons World War III will be fought, but World War IV will be fought with sticks and stones. - Albert Einstein

Life´s a piece of *****
when you look at it
AliGiro
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Jeffe 10. 6. 2008 12:44

Ano byla to zajimava situace, kdyz diky hraci lezicimu za carou se udajne zadny z utocicich hracu nemohl dostat do offsidu. Pry jsou ted takova pravidla. :D
Superforum - v malých dávkách neškodí v jakémkoliv množství :D
Jeffe
Moderátor

Předchozí stránkaDalší stránka