Euro 2008

Vlastní aktivita, soutěže, různá mistrovství, rady a tipy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod includes 17. 6. 2008 19:59

MgX píše:Ať byl Brückner jaký chtěl, tak takovýto odchod si nezasloužil.


Přesně tak, má můj respekt.
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod scater 17. 6. 2008 21:30

chyba - posilovat obranu a prakticky zahodit útok. imho měl přidat někoho do zálohy, tam to bylo nejhorší, tam sme ztráceli nejvíc míče. Může za to bohužel zraněnej Rosa, že chyběl, ale jestli nás někdo pasoval na kandidáty na titul, meli bysme ho přinejmenšim z části nahradit. Bruckner byl dobrej trenér. Ale asi doplatil na svoje oblibence z Eura 04. Nasazoval je, i přes to že nemaj formu. Třeba Svěrkoš přišel, dal gol, odešel a už se nevrátil. Přitom má formu jak hrom. 15 (myslim) gólů v naší kaprlize nedá jen tak někdo a on tam nasadí Baroše kterej se trefil naposledy v zimě. Ač je Baroš můj oblíbenej hráč, měl místo něj dát Svěrkoše, nebo alespoň Fenina.Snad se polepší ten další.
A hodně se mi líbil výkon Sionka, gol dal a výborně hrál po straně.
Škoda chyby Čecha. Ale bohužel, rukavice mokrý, stane se. I když jeho chyba byla nejvíc viditelná, nemohl za prohru jenom on. Dobrej tým by takovej zápas měl podržet (ale hned se mi vybavil zápas s Nizozemskem na Euru 2004).
Každopádně si Bruckner zaslouží můj potlesk a respekt.
D'n'B fan
To my né.To Komunisti.
Nebyl to Descartes, kdo řek: "Jsem to, co jsem!" ?
Ne, to byl Pepek námořník
scater
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 17. 6. 2008 21:37

Jenže Svěrkošův gól byl náhoda, sám pak přiznal, že to takhle ani udělat nechtěl, že se mu to jen svezlo po noze. Spíš měl udělat něco v záloze, taky si myslím, že tam byl největší problém (i když jsme měli v podstatě pořád dva defenzivní záložníky). Jenže asi nebylo kde brát.

Jinak díky Brucknerovi jsme začali zase hrát pohlednej útočnej fotbal, za to mu díky. Dotáhl nás daleko. O to víc se bojím, jak to dopadne teď (zvlášť pokud to místo "zbyde" na Radu)
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mareq0 17. 6. 2008 22:24

Brukner má přesně takový odchod, jaký si zasloužil. Kdyby odstoupil v době nejvyšší slávy (po ME 2004), jistě by mu každý ležel u nohou. Kdyby odstoupil po nevydařeném MS 2006, nikdo by se na něj nezlobil - bylo by to logické...

Měl úspěchy - zvládl všechny kvalifikace, na ME 2004 jsme předváděli fotbal světové špičky. Pak přišlo dost nepovedené MS 2006 a tehdy měl Brukner odstoupit nebo být odvolán. A to ne kvůli výsledkům, ale kvůli předvedené hře.
Od té doby to šlo s repre z kopce. Sice se kvalifikace opět povedla, ale neduhy stále přetrvávaly. Stereotypní hra s osamoceným Kollerem vpředu - taková klasika posledních několika let.
Někteří hráči "zestárli" nebo upadla jejich výkonnost (Baroš, Galásek), ale Brukner stejně pořád stavěl svoje oblíbence až do svého konce. Podle mě dával málo šancí novým nebo mladým nadějným hráčům (Svěrkoš, Fenin, Vlček atd.).
Je fakt, že generaci skvělých fotbalistů těžko nahradíme (Poborský, Nedvěd...), ale můžeme nahradit fotbalovost bojovností. A k tomu jsou ti mladí jako dělaní ;-) To ale vyžaduje jiného trenéra.

EDIT: 2002->2004. Díky AliGiro ;-)
Naposledy upravil mareq0 dne 17. 6. 2008 22:59, celkově upraveno 1
Obešel já polí pět!
mareq0
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AliGiro 17. 6. 2008 22:38

ME 2002?Jseš dva roky pozadu.Jinak souhlas s tím útokem a hrou na Kollera
I do not know with what weapons World War III will be fought, but World War IV will be fought with sticks and stones. - Albert Einstein

Life´s a piece of *****
when you look at it
AliGiro
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mareq0 17. 6. 2008 22:42

To je možné, roky si nepamatuju, prostě tehdy když byli na ME bronzoví ;-)
Obešel já polí pět!
mareq0
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JozefV 18. 6. 2008 10:27

Vcera Krasne Italy a Holland, krasa :D

Ako to vidite dnes?
Pustia Spanieli zapas ci bude Grecko bez bodu ? :D
A co RUS-SWE ?
JozefV
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Player. 18. 6. 2008 10:38

Ci pustia alebo nie, Grecko prehra tak ci tak a to ma tesi. Najhorsi tym euro 04 a zaroven najvacsi luckeri a antifutbalisti si nezasluzia vyhrat ani zapas.
Player.
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 18. 6. 2008 21:59

Rusko 2:0 Švédsko

Uff, tak toto jsem nečekal. Naprosto bezzubý výkon Švédů ...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 19. 6. 2008 12:25

Rusko postoupilo zaslouženě. Švédové neuhráli absolutně nic (bohužel)
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AliGiro 19. 6. 2008 22:11

Tak dneska to byl docela pěkný fotbal.Sice jsem myslel že dojde na penaltový rozstřel ale i tak.Portugalci měli na postup ale Němci dobře bránili.NO co se dá dělat
I do not know with what weapons World War III will be fought, but World War IV will be fought with sticks and stones. - Albert Einstein

Life´s a piece of *****
when you look at it
AliGiro
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jeffe 19. 6. 2008 22:24

Ano byl to pekny zapas. Sice jsem fandil spis Portugalcum ale ani Nemci nebyli spatni. :)
Superforum - v malých dávkách neškodí v jakémkoliv množství :D
Jeffe
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 20. 6. 2008 09:23

Fandil jsem Portugalcům, škoda :( Ale Němci, ač je nemám rád, hráli slušně. Bránili, vyráželi do útoků. Pěkný zápas.
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 20. 6. 2008 09:45

Nojo, pořád platí, že fotbal je hra, při níž na trávníku stojí jedenáct mužů proti jedenácti a na konci vždycky vyhraje Německo :) Taky jsem ale fandil Portugalcům
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 20. 6. 2008 13:08

takže: Chorvatskooo :D
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků