Bajkeři, jaká je vaše povinná výbava ?

Vlastní aktivita, soutěže, různá mistrovství, rady a tipy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Jílke 27. 8. 2007 18:49

Otázka zní jasně :mrgreen:
Já mám podsedlovou brašnu a rámovou.

Podsedlová : nářadí (na defekt) pak multy klíč a kapesníky (nikdy nevíte co se stane :) ) a peněženka
Rámová : mini pumpa pak tam dávám mobil, klíče..
Vozím sebou 600ml flašku což mi je málo ale kvůli brašně tam nemůžu mít dvě flašky :twisted:
A samozdřejmě helma !
Jak je to u Vás ?
Na tahometr sem zapomel :D
Naposledy upravil Jílke dne 27. 8. 2007 19:04, celkově upraveno 1
phone N70 + 2GB karta :D
Dává pozor, jestli dávám pozor, a když si myslí, že nedávám
pozor, tak > nedává pozor.
Jílke
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 27. 8. 2007 19:01

Já mám:

Přední světlo 0,5W, zadní světlo 0,5W, cyklocomputer, pulsmetr, 2 láhve a ledvinka (peněženka, mobil, klíče, imbusy, minipumpa, duše, lepení, MP3, kapesníky a 2 Míly) ... a nebo batoh ( to samý co ledvinka + lékárnička, ponožky, návleky na nohy, bunda, foťák, šátek ... )

a na sobě: přilba, brejle (černý, modrý) a rukavice

nemám: blatníky, odrazky, zvonek
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 27. 8. 2007 20:09

Jílke: brašny podsedlové ani rámové nejsou povinná výbava... :D

No já si vozím akurát pumpu ve které jsou 2 monterpáky, lepení a nástavec na galuskový ventilek... To je vše :oops:

Plánuju si pořídit helmu, brašnu pod sedlo kde dám nějaky ty věci a obě blikačky... Tu helmu co nejdřív a ostatní někdy, možna přišti rok :hm

Jo a možná ste se setkali že někteří cyklisti vozí lepení a nějaké to nářadí v druhé flaščce :lol: Prsostě jedna na pití a druhá nářadová 8)
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 27. 8. 2007 20:27

Já pořád nemůžu najít na netu ty reflexní samolepky. Koupil jsem si akorát ty předražený EXU M3 (stříbrný a černý) ty jsou dobrý ale polepení celýho kola = 2,000 Kč :roll:
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jílke 27. 8. 2007 20:48

Já zase nemůžu najít takoví ty košíky na láhev že ten představec je jako delší tudiž tam můžu dát flašku i pod tu rám. brašnu..
phone N70 + 2GB karta :D
Dává pozor, jestli dávám pozor, a když si myslí, že nedávám
pozor, tak > nedává pozor.
Jílke
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 27. 8. 2007 20:53

Co?? Bud máš nějakou mega brašnu nebo krátkou sedlovou rámovou trubku :hm
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jílke 27. 8. 2007 20:55

Sem to blb sem to napsal špatně, jakožto delší košík že láhev je až u skoro středu..Mega brašna to není rám mám 20 ..
phone N70 + 2GB karta :D
Dává pozor, jestli dávám pozor, a když si myslí, že nedávám
pozor, tak > nedává pozor.
Jílke
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod š.ť.á.p.i 27. 8. 2007 21:04

Jezdím na lehko, mám jednu rámovou brašnu a v ní peněženku a klíče od domu, pak už jen flašku 0,7l, tachometr a mobil..
nokia 5110,3310,3510i,philips530,alcatel756, nokia n-gage,6230i,6630,6233,N73ME,6500slide,N78, 5530xm, 5800xm, C7, lumia 820, LG G Flex2, honor 9, huawei nova 5T
š.ť.á.p.i
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukecz 27. 8. 2007 21:32

mám sadu nářadí, lepení, náhradní duši, nýtovačku, pumpu, 2 bidony, kompjůtr + tepák, asi 200 v drobných :oops: , mobil N5140 :arrow: čili mám navíc kompas i světýlko heč :mrgreen: ,helmu a samozatmavovací brýle, těch si cením nejvíc :mrgreen:

reflexní mám dres, nálepky hodlám vydyndat od výrobce dopravního značení :)
Barman v Nočním klubu* Pauza.cz

šťastně vdaný za Snížka
Call of Duty :UO player
Lukecz
Barman v Nočním klubu
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Narcissus 27. 8. 2007 21:55

Litrovou láhev nebo 2.5l camelbag, lepení, sadu imbusů, GPS (jako gps a cyklokompjůtr), nýtovač, přední a zadní světlo, pumpička, telefon, někdy i náhradní duši. A pokud jedu dál, tak camelbag i s litrovou lahví. Jo, a samozřejmě cyklooblečení i s helmou.
Nemám rád angličtinu v podpisech. Nestyďte se za svůj jazyk...
Narcissus
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Předseda 27. 8. 2007 22:55

Na kole mám cyklocomputer, podsedlovou brašnu a na zádech camelbag. Vic nepotřebuju. Na nějaký montpáky nebo něco ser.u. Leda defekt bych si spravil, ale jinak jsem dobrodruh a když se mi to zeser.e někde uprostřed lesa tak je to taková menší challenge :)
I shock the angel in you...
Is that what devils do?

I need to know now - can you love me again?
Předseda
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Head 28. 8. 2007 09:12

Tachometr, podsedlovku kde mám mobil, držák na flašku + pumpičku na kola a zadní tlumič. Rámovou brašnu použít nemohu, kvůli zadnímu odpružení a na zádech se mi nic vozit nechce
Yesterday is history, tomorrow a mystery, today is a gift, thats why it's called the present
Head
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod game_over 28. 8. 2007 09:38

vozim camelbak kde mam vsechno -- voda, nejake osvetleni, zakladni naradi, jidlo, penezenku a mobil
"Dokáži všechno, co chci. Nic mě nemůže zastavit."
game_over
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod teplice 28. 8. 2007 09:43

Helmu, kombo dres, montpáky, bidon a duše + telefon a klíče. Toť vše.
Stejně mám bidon, montpáky, mobil, duši a klíče u trenéra v autě :D 8)
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Ovčák 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hummer 29. 8. 2007 10:08

Já mám na svým kole pumpu, v držáku na mobil na řidítkách mám lepení, tyčky na oddělání pláštů, 1l lahev, přední , zadní světlo, přední zadní blatníky, páč jezdím do bláta, vody atd..., a to je asi tak vše :D a ještě helmu, modrou a rukavice Specialized :wink: 8)
Nokia N82 2GB MicroSD operátor O2
Nokia 7250i
Hummer
Čtenář
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků