Bajkeři, jaká je vaše povinná výbava ?

Vlastní aktivita, soutěže, různá mistrovství, rady a tipy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Jílke 27. 8. 2007 19:49

Otázka zní jasně :mrgreen:
Já mám podsedlovou brašnu a rámovou.

Podsedlová : nářadí (na defekt) pak multy klíč a kapesníky (nikdy nevíte co se stane :) ) a peněženka
Rámová : mini pumpa pak tam dávám mobil, klíče..
Vozím sebou 600ml flašku což mi je málo ale kvůli brašně tam nemůžu mít dvě flašky :twisted:
A samozdřejmě helma !
Jak je to u Vás ?
Na tahometr sem zapomel :D
Naposledy upravil Jílke dne 27. 8. 2007 20:04, celkově upraveno 1
phone N70 + 2GB karta :D
Dává pozor, jestli dávám pozor, a když si myslí, že nedávám
pozor, tak > nedává pozor.
Jílke
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Fuck8r 27. 8. 2007 20:01

Já mám:

Přední světlo 0,5W, zadní světlo 0,5W, cyklocomputer, pulsmetr, 2 láhve a ledvinka (peněženka, mobil, klíče, imbusy, minipumpa, duše, lepení, MP3, kapesníky a 2 Míly) ... a nebo batoh ( to samý co ledvinka + lékárnička, ponožky, návleky na nohy, bunda, foťák, šátek ... )

a na sobě: přilba, brejle (černý, modrý) a rukavice

nemám: blatníky, odrazky, zvonek
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Přeborník

Odeslat příspěvekod MarkFX 27. 8. 2007 21:09

Jílke: brašny podsedlové ani rámové nejsou povinná výbava... :D

No já si vozím akurát pumpu ve které jsou 2 monterpáky, lepení a nástavec na galuskový ventilek... To je vše :oops:

Plánuju si pořídit helmu, brašnu pod sedlo kde dám nějaky ty věci a obě blikačky... Tu helmu co nejdřív a ostatní někdy, možna přišti rok :hm

Jo a možná ste se setkali že někteří cyklisti vozí lepení a nějaké to nářadí v druhé flaščce :lol: Prsostě jedna na pití a druhá nářadová 8)
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod Fuck8r 27. 8. 2007 21:27

Já pořád nemůžu najít na netu ty reflexní samolepky. Koupil jsem si akorát ty předražený EXU M3 (stříbrný a černý) ty jsou dobrý ale polepení celýho kola = 2,000 Kč :roll:
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Přeborník

Odeslat příspěvekod Jílke 27. 8. 2007 21:48

Já zase nemůžu najít takoví ty košíky na láhev že ten představec je jako delší tudiž tam můžu dát flašku i pod tu rám. brašnu..
Jílke
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MarkFX 27. 8. 2007 21:53

Co?? Bud máš nějakou mega brašnu nebo krátkou sedlovou rámovou trubku :hm
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod Jílke 27. 8. 2007 21:55

Sem to blb sem to napsal špatně, jakožto delší košík že láhev je až u skoro středu..Mega brašna to není rám mám 20 ..
Jílke
Návštěvník

Odeslat příspěvekod š.ť.á.p.i 27. 8. 2007 22:04

Jezdím na lehko, mám jednu rámovou brašnu a v ní peněženku a klíče od domu, pak už jen flašku 0,7l, tachometr a mobil..
nokia 5110,3310,3510i,philips530,alcatel756, nokia n-gage,6230i,6630,6233,N73ME,6500slide,N78, 5530xm, 5800xm, C7, lumia 820, LG G Flex2, honor 9 ...?
š.ť.á.p.i
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Lukecz 27. 8. 2007 22:32

mám sadu nářadí, lepení, náhradní duši, nýtovačku, pumpu, 2 bidony, kompjůtr + tepák, asi 200 v drobných :oops: , mobil N5140 :arrow: čili mám navíc kompas i světýlko heč :mrgreen: ,helmu a samozatmavovací brýle, těch si cením nejvíc :mrgreen:

reflexní mám dres, nálepky hodlám vydyndat od výrobce dopravního značení :)
Barman v Nočním klubu* Pauza.cz

šťastně vdaný za Snížka
Call of Duty :UO player
Lukecz
Barman v Nočním klubu

Odeslat příspěvekod Narcissus 27. 8. 2007 22:55

Litrovou láhev nebo 2.5l camelbag, lepení, sadu imbusů, GPS (jako gps a cyklokompjůtr), nýtovač, přední a zadní světlo, pumpička, telefon, někdy i náhradní duši. A pokud jedu dál, tak camelbag i s litrovou lahví. Jo, a samozřejmě cyklooblečení i s helmou.
Nemám rád angličtinu v podpisech. Nestyďte se za svůj jazyk...
Narcissus
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Předseda 27. 8. 2007 23:55

Na kole mám cyklocomputer, podsedlovou brašnu a na zádech camelbag. Vic nepotřebuju. Na nějaký montpáky nebo něco ser.u. Leda defekt bych si spravil, ale jinak jsem dobrodruh a když se mi to zeser.e někde uprostřed lesa tak je to taková menší challenge :)
I shock the angel in you...
Is that what devils do?

I need to know now - can you love me again?
Předseda
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Head 28. 8. 2007 10:12

Tachometr, podsedlovku kde mám mobil, držák na flašku + pumpičku na kola a zadní tlumič. Rámovou brašnu použít nemohu, kvůli zadnímu odpružení a na zádech se mi nic vozit nechce
Yesterday is history, tomorrow a mystery, today is a gift, thats why it's called the present
Head
Návštěvník

Odeslat příspěvekod game_over 28. 8. 2007 10:38

vozim camelbak kde mam vsechno -- voda, nejake osvetleni, zakladni naradi, jidlo, penezenku a mobil
"Dokáži všechno, co chci. Nic mě nemůže zastavit."
game_over
Návštěvník

Odeslat příspěvekod teplice 28. 8. 2007 10:43

Helmu, kombo dres, montpáky, bidon a duše + telefon a klíče. Toť vše.
Stejně mám bidon, montpáky, mobil, duši a klíče u trenéra v autě :D 8)
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Ovčák 2009

Odeslat příspěvekod Hummer 29. 8. 2007 11:08

Já mám na svým kole pumpu, v držáku na mobil na řidítkách mám lepení, tyčky na oddělání pláštů, 1l lahev, přední , zadní světlo, přední zadní blatníky, páč jezdím do bláta, vody atd..., a to je asi tak vše :D a ještě helmu, modrou a rukavice Specialized :wink: 8)
Nokia N82 2GB MicroSD operátor O2
Nokia 7250i
Hummer
Čtenář

Další stránka