Gambrinus liga 2008/2009

Vlastní aktivita, soutěže, různá mistrovství, rady a tipy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod teplice 6. 9. 2007 16:49

includes píše:Jak je to s tou rekonstrukcí, budete dodělávat tuhle 4.stranu aby byla jako zbytek stadionu? Je o tom něco nahořejc, ale je tam jen o sponzorovi ...i/quote]

Tam plánují postavit restauraci s výhledem na zápas ;)
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Ovčák 2009

Odeslat příspěvekod eRiper 6. 9. 2007 17:51

A ligu vyhraje kdo? SLAVIA :!:
eRiper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 6. 9. 2007 18:45

zapomen :pozor2
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník

Odeslat příspěvekod includes 6. 9. 2007 18:55

teplice: Ale není tam takovej sráz za tou 4. tribunou? Jel jsem i nějak okolo ...

eRiper je můj člověk :D ...
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod ben.wallace 8. 9. 2007 13:21

at je to kdokoliv krome sparty
"The Chosen one" king LeBron James and Ben Wallace A.K.A. Big Ben are the best....Go, kobe, go mvp .......81 points
ben.wallace
Návštěvník

Odeslat příspěvekod teplice 15. 9. 2007 22:45

includes: je, bude se stavět nad tribunou :)

Jinak tady je to info:

Název:
FOTBALOVÝ KLUB Teplice, a.s., člen skupiny Glaverbel
Hlavní sponzor:
Glaverbel Czech, a.s. (majoritní vlastník FK Teplice, a. s., člen skupiny Glaverbel)

A navíc..my máme klubovou TV :-P

http://www.fkteplice.cz/index.php?NOCAS ... abf860ddd4
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Ovčák 2009

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 15. 9. 2007 23:19

no to uz jste teda skoro jak Man Utd :mrgreen:
Ťuhýk
Přeborník

Odeslat příspěvekod teplice 16. 9. 2007 10:39

Man na nás mít nikdy nebude :lol:
teplice
Ovčák 2009

Odeslat příspěvekod teplice 16. 9. 2007 17:43

Snad dneska dáme Spartu, prý bude kolem 13-15 tis.lidí :-P
teplice
Ovčák 2009

Odeslat příspěvekod ben.wallace 17. 9. 2007 09:13

nj repka a sparta se opet vytahli, neumej prohravat sem rikal ze repka je de*il a cela sparta taky pokud ho povazujou za jejich klubovou ikonu (omlouvam se za slovnik, ale jinak to rict neslo)
"The Chosen one" king LeBron James and Ben Wallace A.K.A. Big Ben are the best....Go, kobe, go mvp .......81 points
ben.wallace
Návštěvník

Odeslat příspěvekod teplice 17. 9. 2007 14:04

Než udělal Řepka to, co udělal, tak byla atmosféra skvělá..pak ho chtěl každej zbít :twisted:
teplice
Ovčák 2009

Odeslat příspěvekod includes 17. 9. 2007 14:57

ben: Také nechápu, jak může být jednou z ikon Sparty, když v té hlavě nemá opravdu nic :lol: ... to co předvedl, doufám, že dostane od disciplinární komise pár zápasů stopku a pořádně tučnou pokutu, chlapec ....
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 17. 9. 2007 16:18

Jee o neco jsem prisel? Noviny jsem jeste necetl dneska
Ťuhýk
Přeborník

Odeslat příspěvekod teplice 17. 9. 2007 16:23

Jo, přišel.

Řepka neunesl to, že prohrál a tak začal s Bílkem dělat do rozhodčích. Pořadatel se do nich pustil a chtěl je rozdělit. Pak naběhli rozhodčí, pohádali se..Bílek, Siegel byli posláni na tribunu a někdo dostal červenou. Řepka se chtěl prát, pořadatelé taky ( věřte mi :) ). Nakonec plivl ( Řepka ) na rozhodčího a napadl kameramana ČT. Juj, po zápase to bylo ostrý :-P

A mam zase vztek :twisted:
teplice
Ovčák 2009

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 17. 9. 2007 16:36

Koukam, to zas bylo veselo :lol:

EDIT: nojo, ted ctu ze Repka i Abraham vyfasovali stopadesat tisic pokutu, Siegl dostal padesat
Ťuhýk
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka