Gambrinus liga 2008/2009

Vlastní aktivita, soutěže, různá mistrovství, rady a tipy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod includes 10. 10. 2007 18:44

Okolo toho dna se potácí posledních pár let nějak hodně, ale pokaždé z toho jakžtakž vyplave ...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 10. 10. 2007 19:33

No neni to zrovna ono, to je pravda, ale Sparta si za to muze sama, neustalou totalne nekoncepcni praci... :roll:
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 10. 10. 2007 20:34

Kolik hráčů a trenérů se během cca 3 let vystřídalo u kádru Sparty? :roll: ... prakticky nespočítatelně :lol: ...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ConPower 11. 10. 2007 19:30

Heh, musím se vyjádřit k zápasu Baník - Teplice. Ti Tepláci jsou hrozné herečky. :D A už mě začíná štvát, jak je Baník furt v TV - tři zápasy po sobě máme doma štáb a kvůli toho jsou zápasy v neděli v osm. :? Neřeknu, když je aspoň teplo, ale takhle to přece v ČR nefunguje. A stejně má Baník nejlepší návštěvy. 8)

Sparta je v dupě, snad se nějak před UEFou dají do kupy, aby nějaký bodík uhráli.
ConPower
Nadšenec

Odeslat příspěvekod weca 13. 11. 2007 18:03

Spartička jasně přehrála vačnatce!Hurá!Sice jsem zmokl, Ultras nikde, kotel prázdnej, ale mám radost!
Daddy´s home!

AC (HC) Sparta Praha & Chelsea FC FAN!
weca
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 13. 11. 2007 19:28

Bohemka byla v útoku bezbranná, kromě jedné gólové akce neměli prakticky nic. Sparta své šance využila a zvítězila. Dobře tak sparťanským ultras, když se jim nelíbí zásah vedení, za který si mohou sami, tak ať na fotbal nechodí. Pokřiky jako "Ju*e Slavia" apod. na fotbal nepatří a tyhle holé lebky také ne ....
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod weca 13. 11. 2007 19:45

Zcela s tím souhlasím.Kdyby se uklidnili se svými výlevy, přestali trucovat a začali opět chodit a slušně fandit, tak by to určitě tým ještě nakoplo :wink:
Daddy´s home!

AC (HC) Sparta Praha & Chelsea FC FAN!
weca
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 13. 11. 2007 19:51

Slyšel jsi, jak včera fandili fanoušci Bohemky? Sborový zpěv = anglický styl fandění, naprostá krása :) ...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod scater 13. 11. 2007 19:54

Bohemka má jedny z nejlepších fanoušků(né-li nejlepší) fandy u nás.
Oproti Ju*e Slavia, červenobílý ku*vy a rozbíjení sedaček...
D'n'B fan
To my né.To Komunisti.
Nebyl to Descartes, kdo řek: "Jsem to, co jsem!" ?
Ne, to byl Pepek námořník
scater
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 13. 11. 2007 19:55

Naprostý souhlas, naprosto mě dojímalo, když byla na pokraji krachu a fanoušci jí poté "vytáhli" ze dna :) ... a teď je zpátky v GL, kam patří :), jen ať se udrží ....
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod scater 13. 11. 2007 19:59

To jo...To se jentak nevidí.
BTW : TAky vám přijde ta sparťanská hymna tak úchylná ? :lol: Já když sem byl na derby a hráli jí, tak sem se dusil smíchy :D
D'n'B fan
To my né.To Komunisti.
Nebyl to Descartes, kdo řek: "Jsem to, co jsem!" ?
Ne, to byl Pepek námořník
scater
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod teplice 13. 11. 2007 20:43

ConPower:

Važ slov, chlape... :mrgreen:
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Ovčák 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jurros 14. 11. 2007 15:54

Taky bych přál Bohemce ať se v GL udrží, ale budou to mít nejen letos hodně težké...
Arsenal FC fan
Jurros
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod weca 14. 11. 2007 16:07

scater píše:BTW : TAky vám přijde ta sparťanská hymna tak úchylná ? :lol: Já když sem byl na derby a hráli jí, tak sem se dusil smíchy :D!/quote]


Když jsem byl na derby 2004 tušim, tak tam představovali tu novou slávistickou hymnu...Hráli ji cca 8x za sebou.... :hm A to je teprve hrůza!
Daddy´s home!

AC (HC) Sparta Praha & Chelsea FC FAN!
weca
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod weca 14. 11. 2007 16:12

Ještě ke klokanům...Bohemka dobrý fanoušky bezesporu má, ale neřikejte, že agresivní fanoušky má pouze Sparta.Např. to bohemácký "Posero, ***** na Spartě vychovanej a zku*venej" není taky podle mýho gusta.Taky párkrát zaznělo "Smrt Spartě", což ale nejspíš máte v oblibě také...
Daddy´s home!

AC (HC) Sparta Praha & Chelsea FC FAN!
weca
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků