doporucte horska kolo

Vlastní aktivita, soutěže, různá mistrovství, rady a tipy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod j_vrba 12. 7. 2007 18:30

zdravim, chci si koupit nejake mtb tak do 12K. jezdim jen o prazdninach ve smes po silnici ale obcas i les a polnacky. diky za radu.
ps: pokud znate nejake forum zabyvajici se horskymi koly hodte link
j_vrba
Čtenář

Odeslat příspěvekod bombul 12. 7. 2007 19:37

o horskych kolach je tu cela spusta odkazov mozno ti daco pomoze

vseobecne http://pauza.zive.cz/viewtopic.php?t=24 ... orske+kolo
i toto http://pauza.zive.cz/viewtopic.php?t=101&highlight=kolo

toto je o tregingovych ak to pomoze http://pauza.zive.cz/viewtopic.php?t=46 ... orske+kolo

enjoy it :wink:
Admin na pauze
bombul
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod L.O.T.G. 12. 7. 2007 19:37

Linky ti asi neporadím, ale z vlastní zkušenosti bych řekl, že na podobné ježdění je lepší koupit si treka než horáka. Polňačky zvládá v pohodě a na silnici valíš MNOHEM líp. A za dvanáct litrů už koupíš velmi slušného...
Hello losers, bite my shiny metal ass.
Whoever wins... We lose
Přeborník diskuzního fóra Pauza.cz™ :-)
L.O.T.G.
Přeborník

Odeslat příspěvekod MarkFX 12. 7. 2007 20:17

asi tak... souhlasím

akurát ja bych místo treka pořešíl crossa (nemá blatníky, světla, stojánek, nosič a další ty blbosti...) 8)
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod L.O.T.G. 12. 7. 2007 20:20

Blatníky se hodí, se světlama v noci s hospody tak moc neprovokuješ cajty, stojánek taky využívám, nosič nemám, ale občas by se šikl... Lepší brašny vzadu než batoh na zádech.
Whoever wins... We lose
L.O.T.G.
Přeborník

Odeslat příspěvekod j_vrba 12. 7. 2007 20:22

crossa nechci jelikoz obcas si dame i teren co tady toto?
http://www.merida-bike.cz/velkyobrazek. ... _large.jpg
j_vrba
Čtenář

Odeslat příspěvekod j_vrba 12. 7. 2007 20:23

j_vrba
Čtenář

Odeslat příspěvekod L.O.T.G. 12. 7. 2007 20:30

Na těch tlustých pláštích se po silnici jede fakt šíleně... Nevím sice, co obnáší ty vaše terény, ale stejně si to ještě radši rozmysli. Znám dva lidi s horákama, co si je koupili proto, že je baví jezdit těma terénama (polňaškama aspol.) Když s nimi někdy vyjedu, na horších cestách jim celkem stačím a na silnicích musím brzdit... Pokud opravdu neplánuješ sjezdy v lese, vem si radši toho treka.
Whoever wins... We lose
L.O.T.G.
Přeborník

Odeslat příspěvekod Lukecz 12. 7. 2007 22:27

Ta Merida je hodně v pohodě za ty peníze, ještě bych se podíval po značce Kelly's tam taky najdeš za málo peněz docela dost muziky :)

L.O.T.G. píše: na silnicích musím brzdit... ./quote]

Brzdíš když objíždíš jamy co :mrgreen:
No ty naše cesty sou dělané spíš na celoodpružené MTB, tady už kolikrát ani Hardtail nestačí :lol:
Barman v Nočním klubu* Pauza.cz

šťastně vdaný za Snížka
Call of Duty :UO player
Lukecz
Barman v Nočním klubu

Odeslat příspěvekod game_over 13. 7. 2007 07:03

v tomle rozpoctu bych vzal GT Avalanche 2 -- dobre padnouci geometrie, krasne hravy v terenu na pohodovy jezdeni je ok -- jinak bike forum http://www.bike-forum.cz/
"Dokáži všechno, co chci. Nic mě nemůže zastavit."
game_over
Návštěvník

Odeslat příspěvekod teplice 13. 7. 2007 11:28

j_vrba: Právě prodávám svoje - Scott Boulder ( XT šaltr, zbytek LX ). Jestli máš zájem, napiš na mail nebo na icq a domluvíme se. Tady by to bylo OT :)

MarkFX: "krosáka" bych mu moc nedoporučoval, je to spíše na závodní jízdu ( mluvim ze svých zkušeností ) 8)
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Ovčák 2009

Odeslat příspěvekod L.O.T.G. 13. 7. 2007 14:53

Lukecz píše:Brzdíš když objíždíš jamy co :mrgreen: n/quote]

Já ti dám! :lol: Brzdím když oni vedle mě šlapou jak blbí... Jamy projížím myškama nebo přelétám :wink:
Whoever wins... We lose
L.O.T.G.
Přeborník

Odeslat příspěvekod Anonymni 13. 7. 2007 15:23

ja nevim, ja mam mongoose a je prima ale ted jsem byl tuhle v obchode s kolama a cumel jsem jak se zas zmenil design abarvy no fakt mazec, za sjiny nez kdyz jsem kupoval ja... padla mi tam do oka cerna merida neuveritelne krasny kolo, bohuzel nebyla cena tak mohla stat i 50 tisic ale fakt me to kolo dostalo... :)
Anonymni

Odeslat příspěvekod MarkFX 13. 7. 2007 16:42

teplice: ahááá, ja sem si nevšiml, napsal že to kolo bude mít jen na občasné pojezdění, na prázdniny... to pak souhlasím
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod j_vrba 13. 7. 2007 17:57

na bike-forum jsem byl a je to mazec. tam jsou sami majetele kol okolo 30k ale zase tomu rozumi. Treba ohledne te meridy rekli, ze to neni spatny kolo ale je to moc popularni znacka tak by si ho nekopupili :-)
j_vrba
Čtenář

Další stránka