Povolení vidlic u horského kola

Vlastní aktivita, soutěže, různá mistrovství, rady a tipy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod JakubCh 18. 10. 2007 21:54

Njn, to je jasné..měl jsem z té mojí vidle taky trošku strach - chtěl jsem dát víc než 1300-, kolo mám dibré - Kellys Axis - rok výroby 2004, nové mají odpruženou vidlici už přímo z výroby, ta moje třeba nemá lock-out, ale ono u treku je to stejně celkem na prd, to se fakt vypaltí hlavně u horáku, když se člověk pere v terénu s extrémním stoupáním...
JakubCh
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MarkFX 19. 10. 2007 19:20

jo jasny... to pomůže hodně moc :)
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod glider 21. 10. 2007 19:35

no, ja by som si uz nekupil vidlu bez lock-out.....
.....bo vidla bez uzamykania mi pripada taka jedno-ucelna, pustit sa dolu kopcom a dost :?
.bad.decision.matters.
glider
Návštěvník

Odeslat příspěvekod JakubCh 23. 10. 2007 11:39

Nevím, nemůžu posoudit, ale co znám lidi, co jezdí na crosech, tak ji nezamyká snad nikdo...a když ji zavřeš, ak na to musíš myslit, jinak si ji při sjezdu zničích - musíš ji zase otevřít...osbně mi to zatím fakt nevadí ani v kopcíh
JakubCh
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MarkFX 23. 10. 2007 21:38

ty lepší mají ovládání vyvedené na řidítka takže to je žádny problém odemknout/zamknout :)
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod Dollfi 13. 11. 2007 21:45

Já bych tu vidlici moc neřešil. Stejně je to nějakej *****, jak na to tak koukám :oboze
Ten bramborák je moc bramborovej! To kyselo je moc kyselý! A vůbec... Co si myslíš?
Dollfi
Čtenář

Předchozí stránka