Pochlubte se svým kolem : )

Vlastní aktivita, soutěže, různá mistrovství, rady a tipy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod MarkFX 11. 5. 2009 18:31

taky správně :-)
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod S-Tony 11. 5. 2009 22:01

Tak jsem dal místo šetstikolečka to osmikolečko a přehazovačka na to funguje v celém rozsahu.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník

Odeslat příspěvekod Fuck8r 17. 5. 2009 14:50

funguje vám odkaz? :arrow: 0

moje 2 aktuální kola :-))
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Přeborník

Odeslat příspěvekod MarkFX 18. 5. 2009 09:47

přejetá veverka :D

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod S-Tony 18. 5. 2009 13:44

Fuck8r:
No nemáš to kompletní. Ještě ti chybí kolo na freeride a taky kolo na plochou dráhu.
No a pak ještě nějaké kolo do hospody a na nákupy o které se nemusíš bát.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník

Odeslat příspěvekod voshi 21. 5. 2009 16:54

Klucí, prodám napínák shaman racing, v dobrém stavu. Cena 390,- včetně pošty.
voshi
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MarkFX 21. 5. 2009 21:48

jasný, dám si napínák na závodku... :D

né, sranda :-D

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod voshi 22. 5. 2009 14:49

MarkFX píše:jasný, dám si napínák na závodku... :D

Tak dobře, tobě dám slevu!! Rapidní.
voshi
Návštěvník

Odeslat příspěvekod -vasek- 22. 5. 2009 15:04

MarkFX píše:jasný, dám si napínák na závodku... :D

No jasně. A pak můžeš vyrazit na PARIS-ROUBAIX :-D
-vasek-
Návštěvník

Odeslat příspěvekod johanx 26. 5. 2009 16:58

Moje bejvalky. Teda až na to poslední. Něco jsem prodal, něco čmajzli...
http://johanx.rajce.idnes.cz/moji_srsni/#album
CA 650R, CA 651BD, CA 840C,Naim Nait XS2, Naim Ovator S-400, Swans Diva C3P, Swans DivaR3P, Velodyne Micro Vee, Sony KDL-46WE5, Dune HD Duo, Vu+ UNO 4K SE, AKG K701...
johanx
Čtenář

Odeslat příspěvekod voshi 26. 5. 2009 17:36

johanx píše:Moje bejvalky. Teda až na to poslední. Něco jsem prodal, něco čmajzli...
http://johanx.rajce.idnes.cz/moji_srsni/#album
Když to jde, rám si nechávám, pověšen na zdi.
voshi
Návštěvník

Odeslat příspěvekod voshi 2. 6. 2009 15:10

Potřeboval bych pomoci s výběrem tachometru, spíš jen v okruhu značky, než přímo modely, to by jsme tu byli asi dlouho. Nějakou střední třídu. Fce: Čas, aktuální rychlost, nejvyšší rychlost vůbec, doba jízdy, celkvá doba jízdy, celkové km, denní km (ujetá vzdálenost). Netuším co všechno to dnes už má, já tyto věcičky nepoužívám. Cenově tak do 7-8 stovek. Je jasný co největší poměr cena×funkčnost . Ideál by byl bezdrátový ale netuším do jaké míry je to s přesností. Koukám po netu ale je to ho takové množství, že se v tom trochu topím.
voshi
Návštěvník

Odeslat příspěvekod polda 3. 6. 2009 06:31

klidně doporučím i to co prodávají za 100-200 kč někde v Lidlu či Normě apod,výroba u všech (i značkových) je stejná v Číně a není na tom co pokazit,jen je nutno si ohlídat funkce - některé nemají třeba celkovou dobu jízdy. Bezdrát má tu nevýhodu pokud jezdíš v okolí kde je nějaký silný zdroj impulsů např - železnice,semafory,tramvaj tak ti to může něco málo cvrnknout i do compu - to pak poznáš nejlépe na ukazateli max.rychlosti,kde budeš mít nějaký nesmysl např 99km/h.Taky může vadit i blízkost zapnutého blikacího přední světla,tam to chce na řídítkách vzdálenost mezi sebou aspoň 15-20 cm.
polda
Nadšenec

Odeslat příspěvekod suk 3. 6. 2009 11:24

No, tak pozor :) Zase tak jedno, co koupi neni. Ten co mam ja (nejakej Favorit) pri vyssich rychlostech preskakuje a ukazuje nizsi, pri zmacknutym tlacitku je kazdej impuls od magnetu jako dalsi zmacknuti tlacitka. Takze prepnout fci je pri vyssich rychlostech pomerne tezky....
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010

Předchozí stránkaDalší stránka