Koupě kimona na karate

Vlastní aktivita, soutěže, různá mistrovství, rady a tipy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Proofy 28. 2. 2007 19:00

Zdravím, doporučíte nějaký obchod v Praze na koupi kimono? Popř. web, adresa, ceny, dostupnost, zkušenosti. díky
Proofy
Čtenář

Odeslat příspěvekod chameleon 28. 2. 2007 19:44

http://www.kaze.cz. Mám od nich karate gi asi dva roky a jsem spokojená. Cena taky není nejhorší, začínají na zhruba 700
chameleon
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Proofy 28. 2. 2007 20:02

a jak je to s velikostí? ta délka v cm odpovídá mé výšce? podle čeho se mám řídit při nákupu po netu? díky moc.
Proofy
Čtenář

Odeslat příspěvekod chameleon 28. 2. 2007 20:26

jj, délka v cm by měla +- odpovídat výšce. Ale třeba mě je taková 154 trošku větší (hlavně širší :) ) a měřím 167 cm. Na stránkách Kaze mají docela dobré popisky jednotlivých gi, ty mna běžnou orientaci bohatě postačí. A kup si bílé, černé sice imho vypadá líp, ale je určené opravdu jen na tréninky, na zkoušky a semináře jedině bílé.
chameleon
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Proofy 28. 2. 2007 20:35

já si jenom nejsem jist jestli trefím tu velikost přes net, proto bych raději osobně vyzkoušel a kupil.
ale když měřím něco kolem 186-7 cm a tak to si můžu vzít v klidu 180 velikost a mělo by mi to být. co myslíš? co si vzít?
barva byla jasná, černá sice vypadá lépe, ale na páskování, semináře, kumite musí být bílé.
Proofy
Čtenář

Odeslat příspěvekod chameleon 28. 2. 2007 20:37

Já myslím, že 180 by mohla stačit. Bílá je jasná, ale černá stejně je stejně hezčí. Kamrád to vyřešil tak, že má kimona dvě - černé na
běžné tréninky a bílé na zkoušky, semináře etc.
chameleon
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Proofy 28. 2. 2007 20:44

180 nebo 170? asi tu 180 vemu. nevíš o nějakým shopu v Praze?
dodací lhůta na tom kaze je jak dlouhá?
Proofy
Čtenář

Odeslat příspěvekod chameleon 28. 2. 2007 20:55

O shopu v Praze bohužel nevím, já to objednávala přes net. Vem tu 180, max. si to můžeš nechat vyměnit za menší. Už to je nějaký ten pátek, co jsem tam objednávala naposledy, ale přišlo mi to do týdne.
chameleon
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod salex 1. 3. 2007 17:24

Nepoznáte náhodou nejaký shop naj. slovenský kde majú Dobok (Kimono) na TaeKwon-Do?
Čo nemôžeš urobi? dnes neodkladaj na zajtra,urob to pozajtra a máš dva dni volna.
Návody na všetko pre MOTO

Programy pre MOTO
salex
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 1. 3. 2007 22:30

V tom kaze si kluci od nás objednávali gi nedávno a v pohodě. Tuším, že za dva dny je měli doma.

Je lépe si vzít o něco větší velikost, ale pravdou je, že většina bojovníků upřednostňuje kratší nohavice, občas i rukávy.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků