Kratke lyze - "short carvers"

Vlastní aktivita, soutěže, různá mistrovství, rady a tipy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod MarkFX 28. 9. 2007 00:20

no však na kratkych to taky šupeš dolů a ještě si k tomu dáváš různé tríčky... :wink:
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod aquarkko 28. 9. 2007 00:40

ty seš taky tríček... "ťuká si na čelo"
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda

Odeslat příspěvekod cassies 28. 9. 2007 11:47

Normalne jezdim na carvech, se kteryma jsem maximalne spokojena, uz jsem ale mela cest i na bladech, ale striskala jsem se kvalitne. Kdyz jsou podminky tak se kolikrat neudrzim a jezdim jako prase i na normalnich lyzich, na nich uz ani nemluvim, clovek ma pocit, ze zvladne kazdou rychlost, snadno se na nich naucis triky a pak, jak uz tady nekdo rikal, prijde mulda a to je teprve let, kdybych nejezdila s prilbou, tak uz myslim libam kytky na korincich. Ale zase mi to neco dalo, uz si tolik debilovin nedovolim ani na carvech, rozmlatit se v rychlosti je strasne snadne. Ale mam zkusenost, ze cim rychleji jedu, tim vetsi mam jistotu, ze nikoho nesejmu.

Jinak jezdim i na prkne a pochybuju, ze by si na me nejaky lyzar mohl stezovat, takze nestrkejte vsechny snowboardisty do stejneho pytle...
cassies
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MarkFX 28. 9. 2007 12:37

taky na jednym hrbu se mi na normálních lyžích povedl flip (360 dokola), ani nevím jak se to stalo, ale ustál jsem... no mazec :D

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod cassies 28. 9. 2007 13:05

MarkFX píše:taky na jednym hrbu se mi na normálních lyžích povedl flip (360 dokola), ani nevím jak se to stalo, ale ustál jsem... no mazec :D:/quote]

tohle se mi parkrat stalo, kdyz jsem na muldu najela a rozhodilo mi to lyze, pri pozorovani u dalsiho najezdu na ni jsem zjistila, ze se to otoceni stane, kdyz zariznes hranu driv vzadu nez zepredu....jinak ustala jsem to z asi deseti pokusu jen dvakrat, pak uz me bolel cely clovek, tak jsem to vzdala, ale vypada to pekne :lol:
cassies
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MarkFX 28. 9. 2007 13:11

jo no, asi sem tehdy zatáčel "do svahu" a ta mulda mě uplně rozhodil že mě to otočilo pozadu a sám nevím jak sem se pak vrátil do směru... :o :lol:

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod glider 2. 10. 2007 15:34

hm....vyskusaj oboje a rozhodni sa.......
ale tie shorty su celkom sranda, kotrmelec spravis hned :D

MarkFX píše:taky na jednym hrbu se mi na normálních lyžích povedl flip (360 dokola), ani nevím jak se to stalo, ale ustál jsem... no mazec :D:/quote]

...neviem preco, ale toto nas ucili na lyziarskom, celkom haluz :)
.bad.decision.matters.
glider
Návštěvník

Odeslat příspěvekod wenndy 17. 12. 2007 21:53

Tk jestli mi to někdo nevymázna tak tady je spousta inspirace:
http://www.ski-akro.com/html/fotogalerie.html
wenndy
Čtenář

Předchozí stránka