Kratke lyze - "short carvers"

Vlastní aktivita, soutěže, různá mistrovství, rady a tipy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod MarkFX 28. 9. 2007 00:20

no však na kratkych to taky šupeš dolů a ještě si k tomu dáváš různé tríčky... :wink:
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 28. 9. 2007 00:40

ty seš taky tríček... "ťuká si na čelo"
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cassies 28. 9. 2007 11:47

Normalne jezdim na carvech, se kteryma jsem maximalne spokojena, uz jsem ale mela cest i na bladech, ale striskala jsem se kvalitne. Kdyz jsou podminky tak se kolikrat neudrzim a jezdim jako prase i na normalnich lyzich, na nich uz ani nemluvim, clovek ma pocit, ze zvladne kazdou rychlost, snadno se na nich naucis triky a pak, jak uz tady nekdo rikal, prijde mulda a to je teprve let, kdybych nejezdila s prilbou, tak uz myslim libam kytky na korincich. Ale zase mi to neco dalo, uz si tolik debilovin nedovolim ani na carvech, rozmlatit se v rychlosti je strasne snadne. Ale mam zkusenost, ze cim rychleji jedu, tim vetsi mam jistotu, ze nikoho nesejmu.

Jinak jezdim i na prkne a pochybuju, ze by si na me nejaky lyzar mohl stezovat, takze nestrkejte vsechny snowboardisty do stejneho pytle...
cassies
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 28. 9. 2007 12:37

taky na jednym hrbu se mi na normálních lyžích povedl flip (360 dokola), ani nevím jak se to stalo, ale ustál jsem... no mazec :D
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cassies 28. 9. 2007 13:05

MarkFX píše:taky na jednym hrbu se mi na normálních lyžích povedl flip (360 dokola), ani nevím jak se to stalo, ale ustál jsem... no mazec :D:/quote]

tohle se mi parkrat stalo, kdyz jsem na muldu najela a rozhodilo mi to lyze, pri pozorovani u dalsiho najezdu na ni jsem zjistila, ze se to otoceni stane, kdyz zariznes hranu driv vzadu nez zepredu....jinak ustala jsem to z asi deseti pokusu jen dvakrat, pak uz me bolel cely clovek, tak jsem to vzdala, ale vypada to pekne :lol:
cassies
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 28. 9. 2007 13:11

jo no, asi sem tehdy zatáčel "do svahu" a ta mulda mě uplně rozhodil že mě to otočilo pozadu a sám nevím jak sem se pak vrátil do směru... :o :lol:
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 2. 10. 2007 15:34

hm....vyskusaj oboje a rozhodni sa.......
ale tie shorty su celkom sranda, kotrmelec spravis hned :D


MarkFX píše:taky na jednym hrbu se mi na normálních lyžích povedl flip (360 dokola), ani nevím jak se to stalo, ale ustál jsem... no mazec :D:/quote]

...neviem preco, ale toto nas ucili na lyziarskom, celkom haluz :)
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wenndy 17. 12. 2007 21:53

Tk jestli mi to někdo nevymázna tak tady je spousta inspirace:
http://www.ski-akro.com/html/fotogalerie.html
wenndy
Čtenář

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků