Retardéry na silnicích

Vlastní aktivita, soutěže, různá mistrovství, rady a tipy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod hhitmen (novy) 3. 11. 2006 12:56

No a proto si mas u aut drzet vzdalenost nekolik metru aby si v danou chvili stacil zareagovat na danou situaci
Telefon: MDA Vario-Crossbow(WM06)
rom 10.1.0.811 UE4 WWE
radio 02.25.11
Příslušenství:2GB miniSD Kingston;Bluetooth Perfect
Tarif: O2 Pohoda
hhitmen (novy)
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Fuck8r 3. 11. 2006 12:59

no jo ale kdo má čekat že když si pojede po sinici tak že mu před auto vylezou ze země ocelový sloupy ...
A7i + Sigma 40f1.4 + 135f1.8 a Tamron 28-75f2.8.
Fuck8r
Přeborník

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 3. 11. 2006 13:14

No treba je tam cedule...
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník

Odeslat příspěvekod includes 3. 11. 2006 14:01

Ještě mne napadá, proč se tam všichni chtějí dostat? Když je to zakázané, jak říkal ESO :)
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 3. 11. 2006 14:39

Ja bych rek ze je to nejaka zkratka nekam, neco jako je treba ve mestech specialni pruh, ve kterym muze jezdit jen MHD, tak neco takovyho, akorat trochu duraznejsi :)
Ťuhýk
Přeborník

Odeslat příspěvekod crashpc 3. 11. 2006 17:21

u nás to bylo taky??? na tom bych se soudil - když by to zvedl s dostatečnym předstihem, všechny bych je vyfakoval protože to byla překážka na silnici, a to že do toho někdo naboural je jen jeho blbost protože když ujížděl tak asi čuměl aby rychle utekl a NEDÁVAL POZOR na provoz a okolnosti a způsobil si to sám!!!! pokd by ale jel a 10m před nim by to najednou vyjelo tak to je jasný no. nastražená past.....
A proč to dělá? ; Přežírám se do bezvědomí ; To se budeš dvit i vočima!
crashpc
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ES0 3. 11. 2006 18:34

Fuck8r píše:no jo ale kdo má čekat že když si pojede po sinici tak že mu před auto vylezou ze země ocelový sloupy ...o/quote]

kdo ma cekat ze mas v planu vjet do zakazu vjezdu :wink:
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník

Odeslat příspěvekod ES0 3. 11. 2006 18:38

Fuck8r píše:no někdo jede za autobusem a najednou mu ze země vyleze ocelovej sloup a sejme ho :o :oboze-/quote]

podle me je jasne ze ti ridici o tech sloupech vedeli, z toho videa je docela pekne videt ze cekali na prilezitost a pak prudce slapli na plyn, ale moc nechapu proc se nejdrive jen nekoukli kolik na to maji casu :hm

tak me napadlo ze tam bude asi nejake cidlo na pohyb, ptze ty sloupy prece nemuzou "vedet" jestli projizdi regulerne autobus nebo dodavka, takze snad ti neregulerni ridici spolehali na to, ze kdyz se na bus prilepi cumakem tak to oblafnou :)
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník

Odeslat příspěvekod vizitix 3. 11. 2006 18:47

ESO: Nebo taky druhá možnost že to někdo dělá manuálně.. Ale to se dá celkem vyloučit.
Unknown Pleasures
vizitix
Přeborník

Odeslat příspěvekod ES0 3. 11. 2006 18:50

to asi jo, to manualni nebude, kdyz si predstavim ze to ovlada nejaky duchodce co se ten den spatne vyspal a schvalne tak likviduje auta... :)

napadlo me, ze pokud tama projizdi nejaky linkovy autobus tak jeho ridic z toho musi mit peknou srandu, vzdycky na tech sloupech koukne do zpetnyho a rika si, "hele, dalsi kujon, tak to jsem zvedav jak je dobrej" :D
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 3. 11. 2006 19:16

Treba maj ridici nejaky udelatko, ktery kdyz zmacknou tak se to zasoupne.. ale to by se to asi pekne prodrazilo... :)
Ťuhýk
Přeborník

Odeslat příspěvekod vizitix 3. 11. 2006 19:22

No, ale ono to není asi zas tak blbej nápad... Kdyby každej řidič měl v buse tlačítko, který by zmáčknul vždycky když zastaví na tý zastávce, u těch retardéru by byl přijamč, ten by je nechal zajet, a bylo by tam čidlo, jakmile by bus projel, šli by nahoru.
Unknown Pleasures
vizitix
Přeborník

Odeslat příspěvekod ConPower 26. 11. 2006 21:20

Něco podobného jsem viděl v Chorvatsku na přímořské kolonádě, jenom tam byl sloupek jeden... Každopádně fungovalo to trochu jinak a určitě ne takhle zrádně. :) Byla u toho taková čtečka na kartičku, která pak lidi (teda spíš jejich auta) pouštěla, když ji "nakrmili".
ConPower
Nadšenec

Odeslat příspěvekod suk 1. 12. 2006 12:35

s tim tlacitkem to imho ale dobry napad neni protoze by to nekdo mohl "odposlouchat" a uz by za chvilku jezdili vsichni tamtudy
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010

Předchozí stránka