Najeto??

Vlastní aktivita, soutěže, různá mistrovství, rady a tipy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod includes 20. 6. 2009 21:49

Najeto? Od začátku roku asi nic moc, ale za poslední týden cca 150km :) Malý výlet :)
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod MarkFX 21. 6. 2009 20:38

-vasek- píše:Jo tak. Jsem si představil opravdu vazelínu, třeba v tubě. :D To mi nebylo jasné jak bys do toho řetězu dostal. :-)

taky sem nevěděl v jaké formě to budem jestli s nějakým aplikátorem speciálním nebo co... A ono to nakonec sprej, ale musí se hodně protřepat a pak to fakt stříká takovou hustou srajdu :) Prostě lepší než normální sprej
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod michee 22. 6. 2009 08:36

Včera jsem byli konečně poprvé na kolech....byl to děs....ujeli jsme pouhých 30 km a bylo rozhodnuto, že po výplatě si pořídím nové kolo :)
Kick the baboon....
michee
Nadšenec

Odeslat příspěvekod polda 22. 6. 2009 21:37

Se pochlubím já z opačného konce - letos zatím 1.800. Dáno tím,že jezdím na kole dost často do práce - (22km) ale už mě to nějak začíná nebavit z důvodu,že poslední měsíc furt k...a pořád fouká ten p......j vítr. Na jaře občas poprchávalo či nebylo nejtepleji,což jsem přežil ale ty vánky už mě lezou na mozek.
polda
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Anonymni 22. 6. 2009 21:53

cca 15 km :-( ale začnu, musím zhubnout takže to pude :D už mám prakticky po zk. tak na to vlítnu až budu doma :-)
Anonymni

Odeslat příspěvekod Slonik 23. 6. 2009 22:01

Letos zatím jen rotoped. Poslední ca. 3 týdny asi 250 km. Kondice byla úplně na dně, takže jsem začínal zvolna. Kolo je v servisu, ale vzhledem k časovým dispozicím se na něj dostanu stejně až tak za 14 dní :-|
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert

Odeslat příspěvekod cumel30 2. 7. 2009 10:37

500 metrov.
Je ťažké byť pako,konkurencia je veľká.
Nad alkoholom ešte nikto nevyhral,len ja som remizoval.
cumel30
Poslední varování

Odeslat příspěvekod S-Tony 7. 7. 2009 21:56

Tak jsem se pochlapil a zase jezdím ty svoje večerní kondiční jízdy. Cca 30 km za hodinu po všem možném terénu. Ještě v tom je započítaná pauza na pivo.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník

Odeslat příspěvekod suk 10. 7. 2009 12:42

Tak ted pres vikend konecne dam nejaky cisla, jedu na BA (pro metalisty: nemyslim brutal assault ale bike adventure)
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod MarkFX 10. 7. 2009 15:01

co to??

dej link :)
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod cumel30 10. 7. 2009 15:49

Niekto ide na bike adventure a niekto na beer adventure,každý máme svoje koníčky.
cumel30
Poslední varování

Odeslat příspěvekod suk 12. 7. 2009 22:30

mark: sakra, neumis pouzivat google? :D bike-adventure.cz myslim...
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod cumel30 15. 7. 2009 13:20

39,5 metrov
cumel30
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Fuck8r 18. 7. 2009 00:14

Já jezdím 5x tejdně na Černou horu a pod Sněžku - taková pěkná trasa moje... no dneska jsem 2x pejchnul a málem vysvlík přední kolo v zatáčce :D
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Přeborník

Odeslat příspěvekod eRiper 18. 7. 2009 00:19

dnes 17 km > 2.5h tenis > 17 km

kupodivu jsem se cítil úplně nevyčerpán, jen jsem si pak na hodku a půl zdříml, ale nic mě nebolí :-) neodvratný návarat fyzičky se blíží
eRiper
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka