Najeto??

Vlastní aktivita, soutěže, různá mistrovství, rady a tipy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod MarkFX 9. 7. 2008 18:13

néé, on si pořídil takovou tu vychytávku na šlapání která vyrábí elektriku a má na to napíchlé PC a šlape a programuje :D

né, sranda :)
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod suk 9. 7. 2008 20:31

snow: ts vr :-/
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod cumel30 10. 7. 2008 10:29

22 km,prevýšenie 1100m,už sa na to vy*erem,bolia ma spodné končatiny.
Je ťažké byť pako,konkurencia je veľká.
Nad alkoholom ešte nikto nevyhral,len ja som remizoval.
cumel30
Poslední varování

Odeslat příspěvekod JozefV 10. 7. 2008 21:03

hm, take by som si dal, musi byt SRANDA ist naspat :p :D (joke)

Dnes zase smola, ked sa bicyklujem na juh tak fuci juzny vietor, ak sa vraciam , tak pre zmenu severny (tj vzdy oproti) a ked som dosiel domov, tak v tom momente prestalo fukat.... takze len 40km dnes
JozefV
Nadšenec

Odeslat příspěvekod cumel30 10. 7. 2008 22:50

to JožoV:vietor je veľmi príjemná vec,ak samozrejme nedosahuje 50 km/h,ako to je bežné v okolí Tatier,tak nefilozofuj,nevyhováraj sa a makaj,nech máš lýtka ako Šwarzneger.
cumel30
Poslední varování

Odeslat příspěvekod JozefV 11. 7. 2008 07:10

to cumel30: nj, ono to bolo nad 50km/h :-P ale mas pravdu, ved to je len vyhoda, taky vietor, botombez vetra to ide lahsie a lahsie :mrgreen:
Sice v lete ked je 50+C na slnku tak vtedy sa vietor velmi hodi :D
JozefV
Nadšenec

Odeslat příspěvekod š.ť.á.p.i 13. 7. 2008 20:53

tak dnes jsem foukl 109km, foukalo, pršelo, svítilo sluníčko :) 2x jsem se málem rozbil, ale to už jsou detaily :-P
nokia 5110,3310,3510i,philips530,alcatel756, nokia n-gage,6230i,6630,6233,N73ME,6500slide,N78, 5530xm, 5800xm, C7, lumia 820, LG G Flex2, honor 9 ...?
š.ť.á.p.i
Nadšenec

Odeslat příspěvekod S-Tony 18. 7. 2008 23:20

Dneska bylo zase hezky a chuť, tak jsem dal na mém horáku 30 km po cestě necestě a k tomu 3 točené. Po třetím mi to už jede skoro samo. Poslední štace je pohoda. To mám vždycky tak 5 km jen z kopce :-)
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník

Odeslat příspěvekod Abox 19. 7. 2008 20:51

Vcera 40, dneska 65 na horaku. Ufff.......
Abox
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Bobroněnko 19. 7. 2008 21:11

já jel dneska vsetin rokytnice - janisovskej vrch - chleviska - u pavliku - hostalkova - ratibor - vsetin. blaaaatickooooooo 8-P
Hell was full...so I came back!
Bobroněnko
Přeborník

Odeslat příspěvekod Lukecz 19. 7. 2008 23:40

Bobr: Tam je to velice pěkné poježděníčko, btw taky nemožeš říct,že se dělá ve Vsetíně nová cesta, sem jel ve středu Liptál-Vsetín-Ratiboř-Troják-Tesák.... a v tom Vsetíně je to hrůza :-S 8-D

Joo a ještě kdyžs byl u Pavlíků: jak to vypadá s tou lesáky stvořenou cestou od Štěpkové na Baťkovou?? Bude asfalt?
Barman v Nočním klubu* Pauza.cz

šťastně vdaný za Snížka
Call of Duty :UO player
Lukecz
Barman v Nočním klubu

Odeslat příspěvekod Bobroněnko 19. 7. 2008 23:57

mno, oni sou silnicari totiz cocoti, pac jednu cestu uzavrou a druhou rozkopou...ale ja nemam rad jezdeni na kole po hlavni, takze se me to dotyka spis jen proto, ze bydlim vzadu na rybnikach a kdyz chci jet do valmezu, tak tama proste musim...
a s tou cestou - uprimne receno ani nevim, ze se tam ma neco delat, ale zadnych praci sem si po ceste nevsiml. ale ber to s rezervou, pze ja jezdim stylem "jedu kam me napadne a pak se na mape podivam, kam sem to vlastne jel" a navic pokud si muzu vybrat, jedu lesem. chci tim rict, ze vlastne ani poradne nevim, kere rozcesti je u pavliku, ja vyjel z lesa na asfaltku, kera me po chvili (3 - 4 km? nevedu ani tachometr :-[ ) dovedla na stepkovou a pak uz sem jen frcel z kopce smer hostalkova...
uz proste jen spoleham na to, ze tady ty kopce mam vicemene projety a domu trefim dycky - z kopce dolu 8-D
Hell was full...so I came back!
Bobroněnko
Přeborník

Odeslat příspěvekod š.ť.á.p.i 20. 7. 2008 19:21

tak dneska na zahřátí 130km :wink:
nokia 5110,3310,3510i,philips530,alcatel756, nokia n-gage,6230i,6630,6233,N73ME,6500slide,N78, 5530xm, 5800xm, C7, lumia 820, LG G Flex2, honor 9 ...?
š.ť.á.p.i
Nadšenec

Odeslat příspěvekod cumel30 20. 7. 2008 21:48

Dnes 25 kiláčov a sedem pív 12%,musel som odložiť bajk,lebo už nejako nechcel ťahať,asi bol unavený.
cumel30
Poslední varování

Odeslat příspěvekod MarkFX 20. 7. 2008 22:25

dneska 12 se psem humnama a po okolí.. :D
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Předchozí stránkaDalší stránka