Profesionalna bitka: Sport? Zabava?

Vlastní aktivita, soutěže, různá mistrovství, rady a tipy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod cache 6. 9. 2006 20:51

Dnes sme nasli na googli zaujimave video. Rozoberali sme to s kamosmi dost dlhy cas pocas pracovnej doby.
http://video.google.com/videoplay?docid ... 4671200441

Co to vlastne je? Sport? Da sa taketo otlkanie povazovat za sport? Zabava? Nieje clovek ktory taketo sleduje chory?
Normalne to nechapem. Vidno ze to boli obaja profesionalny bitkari. Nie zapasnici, ale bitkari. Jedine o co im slo co najrychlejsie a najviac a najbolestivejsie udierat, aby polozili protivnika na zem. Myslim si, ze uz musia mat mozgy na kasu.. Krasne vidno, ze po par uderoch zacinaju stracat koncentraciu, spomaluju az to musia prerusit..
Ten japonec vyzeral na konci uplne uzasne - ak by som ho stretol na ulici, pomyslel by som si ze ma nejaky nador na tvari.. Este by som ho aj potichu lutoval, i ked si to nezasluzi, kedze si to sposobuje sam. Ktovie ci uz nema nador aj vnutri..

Neviem odkial to pochadza, ale tak to tipujem na ameriku. Take nieco agresivne sa moze imho zrodit len tam..

Edit: no jo, po druhom pozreti vidno, ze je to niekde v azii, ale tento styl mi na aziu nevyzera..
Můj bože, to je budoucnost! Mí rodiče, přátelé, má dívka.. Už je nikdy neuvidím.. JUPÍÍÍÍÍÍ! (Fry s1e1)
cache
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ewing 6. 9. 2006 22:26

podla mna uplne v poho. asi maju vela energie a nejak ju potrebuju vybit, tak to riesia takto. nesuhlasim s tvojim nazorom, ze su to nejaki profesionalni bitkari alebo tak, jasne ze sa mlatia lebo kazdy chce vyhrat ale maju respekt. na konci mu ten japonec vzdava hold pretoze amik bol lepsi a on to respektuje. bitkar by taketo nieco asi nezniesol.
"Imagination is more important than knowledge."
Albert Einstein
ewing
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Narcissus 6. 9. 2006 23:44

Tohle jako sport neberu. Normální mlácení, ze kterého je po čase člověk vygumovaný, nic víc.
Nemám rád angličtinu v podpisech. Nestyďte se za svůj jazyk...
Narcissus
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Fuck8r 7. 9. 2006 08:05

Samozřejmě že je to sport, vedle boxu, thajskýho boxu, volného stylu ... maj ring, sportovní náčiní (boxerky), pravidla, rozhodčího ... nevidim na tom nic divného ...
A7i + Sigma 40f1.4 + 135f1.8 a Tamron 28-75f2.8.
Fuck8r
Přeborník

Odeslat příspěvekod krtenek 7. 9. 2006 17:25

Kreténi měli úplně modrý držky. :mrgreen:
Ale připadalo mi to jako nějakej sport.
krtenek
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Narcissus 8. 9. 2006 00:08

Jasně že je to sport, ale toto beru jen jako rozbíjení držek. Co už beru víc je karate a všechny ty *-jitsu apod. :)
Ale chápu, že pokud máte box rádi nebo ho děláte, díváte se na to jinak než já.
Nemám rád angličtinu v podpisech. Nestyďte se za svůj jazyk...
Narcissus
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Fuck8r 8. 9. 2006 08:37

u kick-boxu nebo thajskýho boxu si někdy rozbíjej držky ještě víc :roll:
Fuck8r
Přeborník

Odeslat příspěvekod Bungo 10. 9. 2006 09:22

Osobne se mi tenhle typ "adrenalinovych sportu" ani za mak nelibi... Rozbit si planovane drzku, nic pro me...
Excuse me, is this the Society for Asking Stupid Questions ?
Bungo
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Fuck8r 10. 9. 2006 09:39

no mě se to taky nelíbí :? ... to se radši kouknu na ňáký dobrý závody aut, nebo kol a atletiku ... 8)

// Bungo - Posledni prispevek se nemusi citovat
Fuck8r
Přeborník

Odeslat příspěvekod crashpc 17. 9. 2006 10:48

závody aut mě taky bavěj :-)
je to částečně "sport" ale je to taky umění. ty lidi v tom ringu už sou slušně vymlácený a nějak moc jim to ani nevadí, nehledě na to že se tam točej slušný prachy.... akceptuju to :-)

teď na to koukám. to byly buď telata nebo newim. svaly sice měli ale.....
co sem viděl já tak to je uplně o ničem jinym. tohle je drsnej sport.
pravý "ultimate" zápasy s profíkama vypadaj jinak. to se proti sobě dva rozeběhnou, a za 5 sekund je po všem a stojí jenom jeden :twisted: takhle dlouho se mlátit do xichtu je pěkná blbost. od pravýho profíka by dostal jednu centrovanou ***** se silou rozjetýho auta a už by nebyl žádnej další boj....
nevim no. taky se mi to zdá divný a hoši si zahrávaj ale když je to baví takk ať si hrajou...
A proč to dělá? ; Přežírám se do bezvědomí ; To se budeš dvit i vočima!
crashpc
Nadšenec

Odeslat příspěvekod includes 17. 9. 2006 19:19

Mně se to nelíbí, toto podle mě není sport :lol: ... např. Box, Karate či jiné bojové sporty mají nějaká pravidla, ale zde se jen bezhlavě mlátí :lol: ... to se mi nelíbí.
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod ewing 17. 9. 2006 19:31

toto ma pravidla, pozor na to. asi si este nevidel ultimatne zapasy...
Albert Einstein
ewing
Nadšenec

Odeslat příspěvekod includes 17. 9. 2006 19:35

Opravdu? Jaká? Kdo padne na zem, do toho se už nekopá? :lol: ...
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Fuck8r 17. 9. 2006 19:42

includes píše:Opravdu? Jaká? Kdo padne na zem, do toho se už nekopá? :lol: ..../quote]

jasně a to samý je i v kick-boxu akorát tady mu můžeš nakopat i koule muhehehehe :twisted:
Fuck8r
Přeborník

Odeslat příspěvekod ewing 17. 9. 2006 19:43

v tom co uviedol cache ked boli typci na zemi hned pribehol rozhodca, sleduj toto: http://www.youtube.com/watch?v=8v51HSreTT8

rozhodca tam bol zrejme len do poctu
Albert Einstein
ewing
Nadšenec

Další stránka