Spinning, doporučíte?

Vlastní aktivita, soutěže, různá mistrovství, rady a tipy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod james11 1. 9. 2006 14:43

Zdravím lidi, velmi rád jezdím na bajku a chci si udržet kondici přes zimu, doporučíte mi SPINNING? Zajímá mne jak jste ti kdo na něj chodíte s ním spokojeni a zda to má význam pro cyklistu. Díky!
Nikdy neříkej to nejde... :-)
james11
Návštěvník

Odeslat příspěvekod james11 8. 9. 2006 14:37

nikdo nic :-(
james11
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Tracid 8. 9. 2006 16:05

Jsem taky cyklista, za sezonu těch 5000 km najedu, takže se dá říct, že i trochu zkušený. Loni jsem zkoušel spinning, ale co se týče tréninku to není k ničemu, posilujou se tam trochu jiné svaly a je to zaměřeno spíš celkově na organismus než jen na nohy a navíc je ta hodina koncipovaná tak aby to zvládl každý kdo tam příjde a víc jak 80% lidí na kole moc nejezdí. Takže když se jel třeba "dlouhý stoupák" tak se jelo ve stoje pět minut na těžký převod no a zatímco většina z toho byla vyšťavená já se sotva zapotil a naopak u cviku na které nejsem zvyklý(kliky na kole) jsem byl zas vyšťavený já, ale co se týče cyklistického tréninku tak mi ty cviky byly k ničemu.
Být tebou bych zkusil spíše speeding, jezdí se to na stejných kolech jako spinning, ale ta hodina je prostě zaměřená na bušení do pedálů a nic jiného.
Tracid
Návštěvník

Odeslat příspěvekod james11 8. 9. 2006 17:35

díky ale to tu poblíž nikde nebude
james11
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Tracid 8. 9. 2006 18:38

bývá to dost často u normálních spinningů
nebo další možnost seznámit se s instruktorem sehnat pár cyklistů a takovou hodinu domluvit :wink:
Tracid
Návštěvník

Odeslat příspěvekod james11 12. 9. 2006 16:32

no zkusím něco vymyslet
james11
Návštěvník

Odeslat příspěvekod iwigirl 12. 9. 2006 17:00

spinning má několik stupňů, v kvalitnějších fitness ti určitě rádi poradí a doporučí konkrétní hodiny..
iwigirl
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod james11 12. 9. 2006 18:23

no asi mne kliky na kole bavit nebudou... ale v zimě se na bajku dobře jezdit nedá :|
james11
Návštěvník