Rada ohledně koupi snowboardu

Vlastní aktivita, soutěže, různá mistrovství, rady a tipy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Lukasoj 10. 8. 2006 11:04

Zdravím, uvažuju o koupi snowboardu a zatím jsem si vybral tohle
prkno - http://www.snowboard-zezula.cz/snowboar ... 6-07/blunt

vázání - http://www.snowboard-zezula.cz/snowboar ... metal-grey

boty - http://www.snowboard-zezula.cz/snowboar ... moto/black

Takže chtěl bych slyšet váš názor na tyto věci, jestli se to oplatí kupovat a jestli to má cenu koupit už tedka nebo ještě chvilu počkat. Limit jsem si stanovil na cca 20 000. A ještě jednu věc, jakou velikost vázání si mám vzíti, když si budu kupovat botu u velikosti 9. L nebo M?

Za vaše odpovědi děkuji :)
Lukasoj
Přeborník

Odeslat příspěvekod vizitix 12. 8. 2006 13:35

Zdravim.
Se vším co máš vybráno by jsi měl bát naprosto spokojený ale nejlepoší je kdžy si to ozkoušíš. Jako aspoň nasadit boty a dát je od vázání. Pokuď už máš vybráno tak si to kup teď ať pak můžeš slintat.
Unknown Pleasures
vizitix
Přeborník

Odeslat příspěvekod Lukasoj 12. 8. 2006 16:09

No já jim psal e-mail a takové podobné otázky jim dal, ponevadž bych to chtel koupit pres internet, abych získal slevu
Lukasoj
Přeborník

Odeslat příspěvekod chlipnik 12. 8. 2006 17:25

taky záleží na tom jak dlouho jezdíš, začátečníci by měli mít spíš měkčí prkno...

A jestli teprve začínáš, tak je tohle prkno absolutně zbytečný, ale pokud ho chceš, tak si hlavně nezapomeň objednat správnou velikost (pod bradu možná trochu víc pokud předpokládáš že eště porosteš)

Sakra ty si myslíš že i profík? Jezdim skoro 6 let docela aktivně a vázko mam za dva a půl! Tohle je úplně zbytečný pokud nejdeš do parku nebo do přírody a v přírodě mi to taky stačí...

Takový zbytečnosti! Tohle je fakt spíš pro profíky a je to letošní kolekce, takže je to zbytečně předražený, jelikož chceš radu tak nepředpokládám že bys yl nějak moc kušenej nebo sježděnej a tohle je ti fakt zbytečný...
Přeji si pravicový převrat ve své zemi!

CSPP (Casova Skupina Pro Převrat) :D
chlipnik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Lukasoj 12. 8. 2006 17:32

chlipnik: tedka budu jezdit druhým rokem. Pred tím jsem si prkno pučoval, abych se to naučil. Tedka chci mít už vlastní...

Jinak nemyslím si profík, ale chci si neco koupit porádnejšího, abych si nemusel porád dotahovat boty a sroubobat vázání aby drželo, jako loni v Itálii ;) A taky abych si to koupil a pak mel na pár let pokoj ;)
Lukasoj
Přeborník

Odeslat příspěvekod Lukasoj 12. 8. 2006 17:35

a abych vyvrátil myšlenky, že mám bohaté rodiče atd atd, tak vetší část si budu platit ze svých poctive vydelaných penez z brigády ;)
Lukasoj
Přeborník

Odeslat příspěvekod vizitix 12. 8. 2006 19:41

To já jezdim na ovjetu snb od kámšoe... pohoda... postačuje na freeride big airy, klopenky a i zábradlí.... na rychlou jízdu ze svahu taky...
Unknown Pleasures
vizitix
Přeborník