Nedvěd zůstává..

Vlastní aktivita, soutěže, různá mistrovství, rady a tipy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod johnnym 27. 7. 2006 19:43

Tak co řikáte na Nedvědovo gesto zůstat v druholigovém Juventusu? Osobně si myslím, že je to správné rozhodnutí, má tam dobré zázemí a může tam pomoci Juve zpět do Serie A. Tohle ocení i fanoušci, u kterých také stoupne ještě více v ceně. Mám Juventus rád a to je další důvod, proč hodnotím toho rozhodnutí jako správné. Co vy na to? Jak se vám jeví jeho rozhodnutí zůstat v turínském Juve?
johnnym
Nadšenec

Odeslat příspěvekod christian 27. 7. 2006 20:03

Asi uz jinde moc velkou karieru neudela,ale vernost se ceni.
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod totacek 31. 7. 2006 12:12

To je pravda, že asi díru do světa neudělá. To souhlasím. Ale tak trochu jsem se o něj bál, co by se asi s ním mohlo stát, kdyby zůstal věrný Staré dámě, KDYŽ by platil trest mínus skoro 40 bodů?? Dva roky v druhé lize??? Ano, Serie B není špatná, ale pro takového hráče a minimálně na dva roky? TEĎ může Juve vytáhnout, tam kam patří a zapíše se zlatým písmem do dějin takového velkoklubu. Držím mu palce a oba zvedám hodně vysoko za jeho věrnost! :tleskani :tleskani
totacek
Čtenář

Odeslat příspěvekod AndrewJ 31. 7. 2006 18:48

totacek: zajimávé počty 30bodů = skoro 40 bodů

mě italské řešení korupce celkem zklamalo.. juve měl být pryč minimálně dvě sezony, fiorentiny a inter to samé... ideálně i AC (nevěřím, že byli čistí)
AndrewJ
Přeborník

Odeslat příspěvekod mae-geri 31. 7. 2006 19:01

Snad vi co dela...
"V dlouhém období jsme všichni mrtví." J.M. Keynes
mae-geri
Nadšenec

Odeslat příspěvekod includes 7. 8. 2006 23:34

No, myslím, že tento rok Juve se v Serii B udrží a příští rok Nedvěd a spol. vyhrají a postoupí do Serie A a sám Nedvěd po Euru 2006 skončí s fotbalovou karierou :) ...
includes
VIP uživatel