Adrenalin

Vlastní aktivita, soutěže, různá mistrovství, rady a tipy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 15. 3. 2008 10:57

includes píše:Jinak kamarád má příbuzné v Chicagu a byl tam prý v nějakém parku s atrakcemi na "simulátoru utrženého výtahu". Je to taková tyč, okolo ní sedačky a pod sebou krom sedačky nemáte nic a teď vás to vyveze nahoru a pak už asi nemusím říkat co následuje :D ...H/quote]

Na tom jsem byl taky! Bylo to ve Vídni v Prateru v zábavním parku... a UŽ NIKDY :-D
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník

Odeslat příspěvekod includes 16. 3. 2008 21:23

Já byl v Prateru na velkém ruském kole a i to mi stačilo :D, ale je to pár let zpět :) Dnes bych si toto i rád vyzkoušel, ale nvm nvm jak by to dopadlo :mrgreen: ...
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod MarkFX 16. 3. 2008 23:20

ja bych na ty cirkusové atrapy nevlezl ani kdyby mě lákala prsatá blondýna, ale takový bangee-jumping, let rogalem, padákem atd bych si rád zkusil 8)
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod Maty.Lara 16. 3. 2008 23:23

Zkouseli jste menit zarovku na lustru, ktery svitil???
A nebo po noci, kdy si clovek neda "pozor" cekat, zda je v tom ci nikoliv... docela dobry adrelin pokud se to opakuje po tydnu... nastesti z toho nic nebylo... :nenapadne
Muze-li se neco pokazit, tak se to taky pokazi.
Maty.Lara
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MarkFX 17. 3. 2008 00:22

joo, to dělam normálně, nechce se mi chodit k vypínaču zhasnout a zas rožnout... :D

a to čekání ti fakt nezávidím, vskutku to je adrenalin :nenapadne:

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod Michal P 17. 3. 2008 08:02

Maty.Lara píše:Zkouseli jste menit zarovku na lustru, ktery svitil???

To dělám běžně, ale jednou jsem měnil vypínač na WC pod proudem, kdybych si shodil jistič a všude zhasnul tak bych na to moc neviděl. Dokonce jsem si na tom WC i svítil spojením těch drátů do toho vypínače.
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod suk 17. 3. 2008 09:24

ja adrenalin zazival na zakladce vzdycky kdyz se rodice chteli podivat do zakovsky :mrgreen:
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod MarkFX 17. 3. 2008 10:04

MichalP: zkus někdy přecvaknout štipačkama drát pod proudem :D

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod Michal P 17. 3. 2008 10:15

Pokud je to jen drát, tak v pohodě. Blbý je když je to kabel jak s fázovým tak nulovým vodičem :D
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod suk 17. 3. 2008 11:02

pokud maj ty kleste nejakou izolaci nebo stojite nekde v izolovanym suchym prostredi (na koberci v backorach) tak stejne akorat tak vylitne jiskra ne?
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod Michal P 17. 3. 2008 15:03

Jo jen jiskřička :D

A trošičku to ty kleště opálí :)))
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod MarkFX 17. 3. 2008 15:49

takový zoubek se udělá :D

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod Slawall 21. 3. 2008 20:19

Adrenalin mam kdyz hrajem ve skole vseobecnou vybisu:D kamos ma takovou silu, ze zlomil zebrinu:D

edit: ucitel nam porad rika jaka je to decka hra, ale kdyby hral s nami, tak pochopi:D
Kdo si koupí hjundaje, nadosmrti kunda je.
Slawall
Návštěvník

Odeslat příspěvekod strny88 21. 3. 2008 23:09

skuste čorknout bengovi čepku:D to je adrenalin:D
Siemens M50, CX65, Nokia 3510i, Samsung E720, Motorola E398, L7, Razr V3, Rizr Z3, Sagem MY Z-55, LG Shine, Nokia N82, Sony Ericsson w810i, Motorola Ming, Samsung Galaxy Spica, Motorola DEFY, ATRIX, X, X+1, X Style, X4, Z3 PLAY, LG G8s, Google Pixel5
strny88
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka