Adrenalin

Vlastní aktivita, soutěže, různá mistrovství, rady a tipy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod a 26. 7. 2006 11:32

mate za sebou nejake adrenalinove akcie? co z toho skratka treba zazit?

nemusi to byt len sportoveho charakteru.. i pichanie adrenalinu nemusi byt na zahodenie :)
a
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod vizitix 26. 7. 2006 14:17

Já jsem byl ve špindlu na tý obří houpačce.... bomba... doporučuji
Unknown Pleasures
vizitix
Přeborník

Odeslat příspěvekod a 26. 7. 2006 14:43

ma niekto skusenost so zoskokom z lietadla? ci uz s padakom alebo bez? to prve chcem urcite skusit. bojim sa vysok, myslim ze to zdesatnasobi efekt :mrgreen:
a
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod S-Tony 26. 7. 2006 14:45

Největší adrenalin jsem v životě zažil u státnic na vysoké škole.
I bungee-jumping je proti státnicim dětská atrakce.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník

Odeslat příspěvekod vizitix 26. 7. 2006 18:11

Já jsem byl na padáku taženej za lodí.... taky good.... asle přímo že bych skákal to njeeee
Unknown Pleasures
vizitix
Přeborník

Odeslat příspěvekod marz 26. 7. 2006 19:06

bohuzel na neco takoveho nejdou prachy, ale kdyz padate z nejakeho vetsiho mostu (10 metru staci) do vody, tak to je docela fajn, a jeste je lepsi, kdyz dopadnete, a voda vam saha po krk :-D - ne to uz si delam srandu, to tak maximalne z tri metru
I blbci letí vzhůru!!!
Je lépe bojovat holýma rukama, než být poražen při nabíjení pušky. - Kulhánek (Cesta krve)
marz
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Matysek 31. 7. 2006 16:44

Zkusil jsem bungee a jedine co si z toho opravdu budu na vzdy pamatovat jsou odrene nohy od lana....

Vrele doporucuji "Certaky" .... ale VARUJI !!!!! tam jde o zivot, pokud nepojedete s profesionaly a nemate vybaveni ... zapomente ve stylu raftaci. Vybaveni a raft se da pujcit, ale chce to Gajdu, ktery je ma najete a zkusenou posadku. Bohate pro doplneni adrenalinu bude stacit Troja na kajaku nebo horni Labe :-) ci ma mila "Navarovska soutezka na rece Kamenici" :-)))
Definice moderatora Zive? Zookeeper. Vyhledat zbloudilou ovecku, ustajit, vycesat, nakrmit a zalozit chudince nadaci. Ovecka prece nemuze 5 minut myslet. Vsichni mame povinnost oveckam uvarit, precist pohadku a prispet do nadace.
Matysek
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lukasoj 13. 8. 2006 11:21

Jízda na posledním vagonu metra :hm ale jde to provozovat jen na tech starých, ruských... Jinak to sem byl ješte mladej a blbej :)
Lukasoj
Přeborník

Odeslat příspěvekod Ally 13. 8. 2006 14:33

Adrenalin mi stoupá stejně ryhle jako hladina řeky Moravy za barákem. Netřeba zažít.
~ Proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich
~ Once upon a time ...
~ Pauza: *11.2.2006 - †10.11.2009
Ally
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod Jim 15. 8. 2006 00:18

jízda 230 v Octavii... :oops:
Fabia RS Dieselpower - 274PS@578Nm - EX
BMW 335Cd Dieselpower - 340PS@707Nm
Jim
Návštěvník

Odeslat příspěvekod crashpc 15. 8. 2006 09:35

jo, přesně, rychlá jízda.... no a adrenalin? - pokud to neni vysloveně nebezpečný, neni čeho se bát - adrenalyn není. pokud to může bejt nebezpečný, snažim se jít od toho. pokud do toho musim, sem slušne vyklepanej ale nemam strach. jen v klídku čekám kdy mě to zabije :lol:
A proč to dělá? ; Přežírám se do bezvědomí ; To se budeš dvit i vočima!
crashpc
Nadšenec

Odeslat příspěvekod martin_o5 28. 2. 2008 18:36

vizitix píše:Já jsem byl na padáku taženej za lodí.... taky good.... asle přímo že bych skákal to njeeeeo/quote]

Na dovolené? Taky jsem byl a nahoře je to docela nuda.
Nevypadá to, ale zkus se nechat táhnout za člunem na "větší duši" (proboha ne banán) Je to větší rychlost než se zdá a voda je vážně tvrdá :twisted:
"Štěstí je jako malé dítě. Musíte ho neustále podpírat a pomáhat mu"
martin_o5
Návštěvník

Odeslat příspěvekod includes 28. 2. 2008 20:47

Jízda něco okolo 220-230 km/h na motorce bez helmy, už nikdy ... (byl jsem spolujezdec)

Pak možná zpomalení v bavoráku známého (bývalý testovací jezdec) z cca 180 na 30 během cca 4 sec. :roll:

Jinak kamarád má příbuzné v Chicagu a byl tam prý v nějakém parku s atrakcemi na "simulátoru utrženého výtahu". Je to taková tyč, okolo ní sedačky a pod sebou krom sedačky nemáte nic a teď vás to vyveze nahoru a pak už asi nemusím říkat co následuje :D ...
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Andrew_R 28. 2. 2008 21:37

Mám adrenalinové zážitky spíše z dětství. Šlo mi téměř vždy o život.... Když jsme lozili v po zrezlých hraničních věžích. Když jsme lezli do vojenského areálu a mysleli si, že je opuštěný. Když jsme lozili v bývalým vojenským útvaru. Když jsem házeli ostré náboje do ohně a pak čekali na ránu. Když jsme prolízali staré chodby z XX století. Když jsme málem podpálili les - tady byl adrenalin to hasit. Moc vtipný to není, ale docela se tomu směju :)
To say 'I love you' one must know first how to say the 'I.'
Andrew_R
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Skijumper 14. 3. 2008 23:59

Odpalování ostrých nábojů šutrama, taky nějaké zapalování budovy a tak dále. Vždycky to naštěstí dopadlo dobře, to jsou takové klukoviny ze základky... Nebo první cigareta - to jsem měl taky adrenalin :mrgreen:
Apple iPhone 7 128GB Mate Black + iPad Mini 4 Cellular 128GB Silver
Skijumper
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 15. 3. 2008 10:57

includes píše:Jinak kamarád má příbuzné v Chicagu a byl tam prý v nějakém parku s atrakcemi na "simulátoru utrženého výtahu". Je to taková tyč, okolo ní sedačky a pod sebou krom sedačky nemáte nic a teď vás to vyveze nahoru a pak už asi nemusím říkat co následuje :D ...H/quote]

Na tom jsem byl taky! Bylo to ve Vídni v Prateru v zábavním parku... a UŽ NIKDY :-D
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník

Odeslat příspěvekod includes 16. 3. 2008 21:23

Já byl v Prateru na velkém ruském kole a i to mi stačilo :D, ale je to pár let zpět :) Dnes bych si toto i rád vyzkoušel, ale nvm nvm jak by to dopadlo :mrgreen: ...
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod MarkFX 16. 3. 2008 23:20

ja bych na ty cirkusové atrapy nevlezl ani kdyby mě lákala prsatá blondýna, ale takový bangee-jumping, let rogalem, padákem atd bych si rád zkusil 8)
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod Maty.Lara 16. 3. 2008 23:23

Zkouseli jste menit zarovku na lustru, ktery svitil???
A nebo po noci, kdy si clovek neda "pozor" cekat, zda je v tom ci nikoliv... docela dobry adrelin pokud se to opakuje po tydnu... nastesti z toho nic nebylo... :nenapadne
Muze-li se neco pokazit, tak se to taky pokazi.
Maty.Lara
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MarkFX 17. 3. 2008 00:22

joo, to dělam normálně, nechce se mi chodit k vypínaču zhasnout a zas rožnout... :D

a to čekání ti fakt nezávidím, vskutku to je adrenalin :nenapadne:

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod Michal P 17. 3. 2008 08:02

Maty.Lara píše:Zkouseli jste menit zarovku na lustru, ktery svitil???

To dělám běžně, ale jednou jsem měnil vypínač na WC pod proudem, kdybych si shodil jistič a všude zhasnul tak bych na to moc neviděl. Dokonce jsem si na tom WC i svítil spojením těch drátů do toho vypínače.
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod suk 17. 3. 2008 09:24

ja adrenalin zazival na zakladce vzdycky kdyz se rodice chteli podivat do zakovsky :mrgreen:
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod MarkFX 17. 3. 2008 10:04

MichalP: zkus někdy přecvaknout štipačkama drát pod proudem :D

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod Michal P 17. 3. 2008 10:15

Pokud je to jen drát, tak v pohodě. Blbý je když je to kabel jak s fázovým tak nulovým vodičem :D
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod suk 17. 3. 2008 11:02

pokud maj ty kleste nejakou izolaci nebo stojite nekde v izolovanym suchym prostredi (na koberci v backorach) tak stejne akorat tak vylitne jiskra ne?
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod Michal P 17. 3. 2008 15:03

Jo jen jiskřička :D

A trošičku to ty kleště opálí :)))
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod MarkFX 17. 3. 2008 15:49

takový zoubek se udělá :D

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod Slawall 21. 3. 2008 20:19

Adrenalin mam kdyz hrajem ve skole vseobecnou vybisu:D kamos ma takovou silu, ze zlomil zebrinu:D

edit: ucitel nam porad rika jaka je to decka hra, ale kdyby hral s nami, tak pochopi:D
Kdo si koupí hjundaje, nadosmrti kunda je.
Slawall
Návštěvník

Odeslat příspěvekod strny88 21. 3. 2008 23:09

skuste čorknout bengovi čepku:D to je adrenalin:D
Siemens M50, CX65, Nokia 3510i, Samsung E720, Motorola E398, L7, Razr V3, Rizr Z3, Sagem MY Z-55, LG Shine, Nokia N82, Sony Ericsson w810i, Motorola Ming, Samsung Galaxy Spica, Motorola DEFY, ATRIX, X, X+1, X Style, X4, Z3 PLAY, LG G8s, Google Pixel5
strny88
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MarkFX 22. 3. 2008 22:09

heh :D

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 23. 3. 2008 11:31

strny: něco takového? :-D
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník

Odeslat příspěvekod JozefV 27. 3. 2008 16:00

parachuting by som mozno aj skusil, aj banjee, alebo vsade kde to je rychle, napr tam kde sa testuje kolko G zvladnete (kolotoc a velmi vysokej rychlosti), tusim tam sa aj kozmonauti cvicia :lol:
JozefV
Nadšenec