Kdo jezdí po Brně na kole?

Vlastní aktivita, soutěže, různá mistrovství, rady a tipy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod radek16 21. 7. 2006 13:30

kdo z vás jezdí po brně nebo i po jinných městech na kole??? jak vypadáš?? od kud kam jezdíš????
radek16
Čtenář

Odeslat příspěvekod Andy 21. 7. 2006 14:07

ja po Bratislave :-D
Andy
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod a 21. 7. 2006 14:12

ja ani to ne :)
a
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod mapupsa 21. 7. 2006 15:58

Po Brně jezdím, ale tak maximálně MHD :lol:
mapupsa
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kodl 21. 7. 2006 20:20

Po Brne jezdim. Autem. Nevidim duvod proc jeszdi na kole. Od osmnacti jsem na nem nesedel. Teda asi dvakrat jo. Cestou do hospody...
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mawe47 24. 7. 2006 12:12

nekdy jezdim po brne, ale vetsinou se mi nechce, kdyz nechci prijit upocena a ulepena... bez moznosti se pak umyt...
a kdyz uz jedu, tak razim se stredu mesta kde bydlim kamkoli, kam se mi zrovna chce
Mawe47
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icikus 24. 7. 2006 13:19

Samí Brňáci :) Já teda taky. :D ..

Když jedu na kole, tak od nás, z vinohrad jedu přes líšeň někam do podolí a dál.. přes město se mi jezdit nechce :)
icikus
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mapupsa 24. 7. 2006 19:56

Jinak mě by to bavilo - kdybych mohl. Ale bohužel nemůžu, jsem línej :D
mapupsa
Návštěvník

Odeslat příspěvekod M. 24. 7. 2006 20:21

Po Brne jezdi na kole jen sebevrazi. Stezek bych na prstech jedne ruky spocital a jeste nejlepsi jsou stezky, kde jsou uprostred sloupy verejneho osvetleni.
"Systém GPS není určen pro přesné určování polohy
a nikdy byste neměli výhradně spoléhat na data
o poloze získaná z přijímače GPS a rádiových sítí pro
zjišťování polohy nebo navigaci."
M.
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radek16 27. 7. 2006 09:39

já jezdim po brně denně a nemám problém. jezdim z bohunic do židenic a zpět, občas do krpole,občas do města. užto praktikuju asi rok a pul a zatim nemam problém.... a jsem rychlejší,levnější,ekologičtější než tramvaj,auto.
ještě sem si žadnej nevymyslel
radek16
Čtenář

Odeslat příspěvekod kodl 27. 7. 2006 19:29

radek16: Rychlejsi? Ale no tak... Tomu sam neveris, to jsou jen povery. Tvrdilo mi to spousta znamych, ze v zacpach proklidkuji mezi auty. Jenze si neuvedomuji, ze nez se do te zacpy dostanou, tak ja ji mam skoro vystatou!
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radek16 27. 7. 2006 21:22

kodl:ale je.... ale záleží odkud kam.... třebas z bystrce do lišně, beru, tam bych neměl šanci. z bystrce do komína valí a do líšně je to do kopce takže tam to tak nejede....
ale třeba trasa bohunice-židenice kterou jezdim denně mě vyjde líp.... z bohunic z kopce to valí a přes nádraží se promotám rychle.... a na křence chytnu zelenou vlnu a je to...
ještě sem si žadnej nevymyslel
radek16
Čtenář

Odeslat příspěvekod kodl 27. 7. 2006 21:29

radek: Ale do domu to mas do kopce, ne? ;-) Ja jsem to zkousel s kamosem (profi cyklista) - z Krpole na vystaviste. Dojeli sme temer na stejno (ja dlouho parkoval), ale bylo to ve spicce a vis jak to tam vypada - cekal jsem ze dopadnu hur...
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radek16 27. 7. 2006 21:41

jo,pravda domu to mám do kopce ale to je mi jedno. z krpole na výstaviště??? to je pravda... bez mapy bych to asi nedal. dost záleží kde co chytneš....
ještě sem si žadnej nevymyslel
radek16
Čtenář

Odeslat příspěvekod kodl 27. 7. 2006 21:48

Nakole chytnes leda rymu :-) A prave ze nezalezi na tom co chytnes. Zacpu sice proklickujes, ale nez na ni dojedes... viz vyse
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků